Seks randki – [TOP 10] portali erotycznych

Strona głównaZwiązekSeks randki - portali erotycznych

Portale randkowe, które ocierają się o tematykę płatnego seksu, to swoisty temat tabu. Oczywiście zdecydowana większość osób deklaruje, że z takich serwisów na co dzień nie korzysta. Problem w tym, że liczba aktywnych użytkowników największych portali oferujących seks randki, często przekracza milion. Poniższy poradnik stworzono po to, by pomóc osobom poszukującym takich portali i – w razie potrzeby – przestrzec ich przed witrynami prowadzonymi przez zwyczajnych oszustów. W poniższym tekście skupimy się na kosztach uczestnictwa w tychże „przedsięwzięciach”, doradzimy, czym kierować się wybierając dany portal i powiemy, jak sprawić, by dany profil był atrakcyjny w oczach potencjalnych partnerów.

Ranking portali erotycznych

W poniższym zestawieniu umieściliśmy 10 najwyżej ocenianych portali erotycznych, których głównym celem jest pomoc w umówieniu się na seks randkę. Na punktację składa się ocena redakcji oraz użytkowników. Jeśli chcesz pomóc nam budować ranking, koniecznie zostaw ocenę w recenzji portalu z którego korzystałeś/aś.

Fuckbook.com - opinie
Fuckbook, to niekwestionowany lider jeśli chodzi o erotyczny portal randkowy z najwyższą liczbą użytkowników. Ponad 29 miliony założonych kont to rezultat, który świadczy nie tylko o popularności serwisu, ale też o jego funkcjonalności. Dlatego - naszym zdaniem - warto go polecić zwłaszcza tym osobom, które szukają okazji do szybkich, niezobowiązujących spotkań. Jeśli szukamy "miłości na wieki", to warto jej poszukać gdzieś indziej.
4.4
FuckBook
DateZone - opinie
DateZone to portal stworzony dla osób szukających niezobowiązującej przygody. Duża liczba użytkowników oraz funkcjonalność serwisu są mocnymi atutami. Podobnie jak w przypadku innych portali darmowe konto, znacznie ogranicza nasze możliwości.
4.3
DateZone
RandkizMilfami.pl - opinie
Serwis RandkizMilfami to portal randkowy, który - pod względem funkcjonalności - przypomina szereg analogicznych stron internetowych. Warto jednak zaznaczyć, że mimo wszystko ma on wiele zalet, które jednoznacznie wynikają z jego budowy i dostępnych funkcjonalności.
4.3
RandkizMilfami
QuickFlirt.com - opinie
Randki bez zobowiązań za pośrednictwem portalu QuickFlirt, to proces w pełni bezpieczny i sprawdzony. Niemniej stronę tą warto polecić wyłącznie doświadczonym użytkownikom, gdyż oferuje ona wysoką personalizację usług. Wynikające z nich konsekwencje, mogą być trudne do zaakceptowania dla początkujących.
4.2
QuickFlirt
SexKontakty.com - Opinie
SexKontakty to serwis, który oferuje sprawdzone i bezpieczne randki dla dorosłych. I choć jego treść może być przez wielu uważana za kontrowersyjną, to i tak warto postawić na tą stronę. Zwłaszcza, jeśli za jej pośrednictwem szukamy okazji na szybki "skok w bok".
4.2
SexKontakty
OneNightFriend.com - opinie
Randki bez zobowiązań z portalem OneNightFriend.com to prawdziwa przyjemność. I choć jest to strona kładąca szczególny nacisk na wymiar erotyczny spotkań, to jednak można na niej znaleźć również miłość swego życia. Jednym słowem - warto polecić ten portal!
4.2
OneNightFriend
BeNaughty.com - Opinie
Serwis BeNaughty to profesjonalny portal randkowy o mocnym zabarwieniu erotycznym. Z pewnością warto go polecić, chociażby ze względu na długą listę ciekawych i nietuzinkowych funkcjonalności. Dużą zaletą jest też kulturalna atmosfera panująca na portalu. Przedstawione tu treści nie są wulgarne, chyba, że taką chęć wyrazi sam użytkownik.
4.2
BeNaughty
Flirtrandki.pl - opinie i informacje
Flirtrandki to serwis randkowy o dosyć dobrych opiniach. Warto podkreślić jego klasę i poziom, ale też darmowy dostęp dla kobiet. Nie bez znaczenia jest też jego przyjazny, przejrzysty i domyślny interfejs. Reasumując, jest to portal godny polecenia.
4.1
FlirtRandki
Erodate - opinie o portalu randkowym
Erodate to portal, który jest miejscem dla osób szukających erotycznej przygody lub związku bez zobowiązań. Portal nie daje zbyt wielu możliwości w ramach darmowego konta - wyjątkiem są Panie, które w Erodate nie ponoszą kosztów premium.
4.1
Erodate
TwojaSeksRandka - opinie
Twojaseksrandka to nowoczesny serwis internetowy, dzięki któremu tytułowa "seks randka" będzie o wiele łatwiejsza niż dotychczas. Atutem portalu są proste zasady korzystania z niego, a także tani dostęp do funkcjonalności Premium. Nie bez znaczenia jest też duża liczba zarejestrowanych profili, choć liczba kont "kobiecych" mogłaby być zdecydowanie wyższa.
4
TwojaSeksRandka

Opłaty, czyli temat rzeka!

Bądźmy szczerzy – niewiele portali oferujących randki bez zobowiązań, nie pobiera żadnych opłat. Nawet, jeśli takie istnieją, to:

 • niewiele się na nich dzieje,
 • wiele kont jest nieaktywnych,
 • ich interfejs jest zapchany różnego rodzaju reklamami,
 • korzystanie z nich wiąże się z koniecznością uiszczania tzw. mikropłatności.

Nie jest tajemnicą, że dobry portal erotyczny oferujący seks randki, musi być – w pewnym sensie – przedsięwzięciem nastawionym na zysk. Niestety, nie każda tego typu witryna, działa w sposób przejrzysty. Jak zatem wygląda system płatności w tychże serwisach? Do „wyboru” mamy kilka modeli:

 1. Abonament – to najprostsza odmiana dosyć przejrzystego systemu płatności. Polega on na wcześniejszym wykupieniu dostępu na określony czas. Zwykle im na dłużej wykupiliśmy dostęp, tym niższa opłata za pojedynczy miesiąc. Jest to standardowy zabieg marketingowy, z którego korzystają różne platformy – nie tylko strony z seks randkami… Bądźmy szczerzy – model abonamentowy jest najpopularniejszy i najbezpieczniejszy. Płacimy przelewem (lub opcjonalnie sms-em), po czym możemy korzystać z konta Premium przez określony czas. Na tym jednak możliwości internetowych speców od marketingu się nie kończą.
 2. Subskrypcja – jest to dość niebezpieczna, choć wygodna metoda płatności. Polega ona w gruncie rzeczy na odgórnym obciążeniu karty kredytowej. Wystarczy tylko podać jej numer, by móc cieszyć się stałym dostępem do serwisu. Opłata za subskrypcję jest z reguły niższa, niż oplata abonamentowa. Niestety wiąże się ona też z automatyczną odnową, czyli de facto z ciągłym pobieraniem opłat z karty. Może się zdarzyć, że serwis – mimo wyrażenia przez użytkownika takiej woli – nadal będzie pobierał opłatę subskrypcyjną. Dlatego przed skorzystaniem z takiego modelu płatności, zawsze należy zwrócić uwagę na warunki jej anulowania.
 3. Punkty – prawdę mówiąc, jest to najmniej korzystny model opłat za dostęp do funkcji Premium. Administracja portali erotycznych „dokłada wszelkich starań”, by ich platforma pobierała wspomniane punkty za – dosłownie – wszystko. Dla przykładu, zwykłe wysłanie wiadomości do konkretnej osoby, to „koszt” jednego punktu. Przy wysłaniu dużej liczby takich wiadomości (a wiadomo, że spotkanie powinna poprzedzać rozmowa), wykupiony pakiet – najczęściej – 100 punktów szybko topnieje. Czasami zdarza się i tak, że serwis realizuje dostęp do konta za pomocą abonamentu i dodatkowych punktów. Jest to bardzo niekorzystny wariant opłat i nie warto z niego korzystać.

Rzadkością są portale, które oferują dostęp do konta po wykonaniu określonej aktywności (np. napisaniu artykułu na blogu).

Na co uważać, zakładając konto na portalu erotycznym?

Mitem jest stwierdzenie, że internetowe randki bez zobowiązań kierują się własnymi i najczęściej nieuczciwymi zasadami. Prawdę mówiąc, zawsze znajdzie się portal (niekoniecznie erotyczny), który w mniej lub bardziej oczywisty sposób będzie chciał „naciągnąć” swoich użytkowników. Niemniej – chcąc korzystać z seks randek – trzeba zwracać uwagę na kilka istotnych szczegółów:

 1. Domena – osoby rejestrujące się na wybranym portalu erotycznym, powinny zwracać uwagę, czy panel rejestracyjny faktycznie należy do tej samej domeny. Jeśli nie, to istnieje ryzyko, że jest to po prostu zewnętrzna strona internetowa, której celem jest wyłudzanie danych osobowych. Warto też kwestię tą przeanalizować pod kątem dostępnego regulaminu (o ile oczywiście można go przeglądnąć).
 2. Regulamin – ta kwestia to prawdziwy „temat rzeka” wśród użytkowników portali oferujących seks randki. Dlaczego? Ponieważ część tych platform sprawia wrażenie, jakoby ich regulaminy były spisane na przysłowiowym kolanie. Brak spójnego tekstu, kwestie skopiowane z ogólnodostępnych szablonów i zero informacji dotyczących opłat i sposobów usunięcia konta, to podstawowe czynniki zniechęcające do dalszej rejestracji.
 3. Zakończenie współpracy – pod żadnym pozorem nie wolno korzystać z portali, które nie przedstawiają przejrzystych zasad usunięcia konta, zakończenia subskrypcji lub ewentualnego postępowania reklamacyjnego. Szanujący się i uczciwy portal, powinien jasno zdefiniować zasady korzystania ze swych zasobów. Co więcej – w regulaminie powinny znaleźć się informacje dotyczące ewentualnych botów, o których zresztą poniżej.
 4. Boty – uczciwy portal erotyczny nie powinien korzystać z botów. Zdarza się jednak, że nawet i dobre portale używają fałszywych kont w celach marketingowych. Jeśli już ma to miejsce, użytkownik powinien zostać o tym poinformowany na etapie rejestracji i to najlepiej w odpowiednim oknie. Często zdarza się, że informacja o botach pojawia się w regulaminie. Nie jest to jednak regułą, gdyż część witryn taką informację po prostu ukrywa. Od razu zaznaczamy, że nie warto z nich korzystać.
 5. Adres e-mail – rejestrując się w portalu oferującym seks randki, najlepiej podawać odrębny, stworzony tylko w tym celu adres mailowy. Korzystanie z głównego konta pocztowego raczej nie powinno wchodzić w grę, ponieważ niektóre, nieuczciwe strony randkowe, kopiują listę kontaktów i wysyłają do nich spreparowane wiadomości. Ta sama zasada dotyczy zbyt często nadużywanego logowania poprzez serwisy społecznościowe. Lepiej z tej opcji nie korzystać!

Czym kierować się przy wyborze seks portalu?

Decydując się na korzystanie z portali oferujących randki bez zobowiązań, potencjalny użytkownik tych serwisów, powinien zwrócić uwagę na kilka istotnych funkcjonalności. Uwaga! Niektóre z nich są swoistą rzadkością, ale nie oznacza to, że nie warto z nich skorzystać!

Pierwszą kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest sposób rejestracji. Dobry portal erotyczny nie wymaga od użytkownika zbyt wielu danych osobowych. Zresztą – biorąc pod uwagę szerokie spektrum portali – jest to w zasadzie norma. Zdarzają się jednak i takie witryny, które wymagają od użytkownika podania mnóstwa informacji. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca przy zakładaniu konta, ale raczej podczas uzupełniania swojego profilu.

Ważny jest też dostęp do portalu. Najlepiej, jeśli można się z nim połączyć za pomocą dedykowanej aplikacji. Prawdę mówiąc niewiele jest witryn, które udostępniają swoje narzędzia mobilne, ale cóż – warto szukać. Zwłaszcza, że w przypadku portali oferujących seks randki, korzystanie z interfejsu za pomocą urządzenia mobilnego jest bardzo utrudnione (niewielki ekran, duża liczba odnośników, brak uporządkowania itd.).

Ciekawą, choć nieoczywistą opcją w wielu randkowych portalach erotycznych, jest możliwość korzystania z niewielkich gier. Hot or Not to jedna z nich i – bądźmy szczerzy – również i ona decyduje o funkcjonalności wybranego portalu. Dzięki niej można w łatwy sposób zapoznać się nawet z kilkudziesięcioma profilami, które – dzięki odpowiedniemu programowi – zostały powiązane z naszym portalem.

Przy wyborze portalu randkowego, warto zwrócić uwagę również na… statystyki. W Internecie funkcjonuje wiele różnych portali, które – w formie recenzji – dostarczają informacji na ich temat. Statystyki te dotyczą przede wszystkim:

 • procentu aktywnych kont, który świadczy o popularności wybranego portalu i aktywności jego użytkowników,
 • procentu zarejestrowanych kobiet, oczywiście bez uwzględnienia kont fałszywych,
 • ostatnich aktualizacji, których częstotliwość świadczy o tym, czy dany portal się rozwija, czy też nie.

Nie warto zwracać uwagi na liczbę wszystkich założonych w portalu kont. Dlaczego? Jeśli większość z nich jest nieaktywna od dłuższego czasu, to oznacza to, że dany portal nie jest w stanie nam nic zaoferować – bądź lata świetności ma już za sobą.

Wybierając portal oferujący randki bez zobowiązań, należy zwrócić uwagę również na promocje, które oferowane są konkretnym grupom użytkowników. Najczęściej ich adresatem są kobiety, które w wielu portalach mogą zakładać konta Premium, bez ponoszenia żadnych kosztów. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest bardzo prosta i wiąże się ze zbyt dużym odsetkiem zarejestrowanych mężczyzn.

Warto stawiać też na inne usługi oferowane przez serwis. Mowa tu zwłaszcza o:

 • dostępie do opowiadań erotycznych,
 • poradnikach dotyczących randkowania,
 • forach internetowych, na których można wymieniać się doświadczeniem, opowiadaniami a nawet materiałami multimedialnymi,
 • grach, polegających na łatwiejszym doborze partnerów itd.

Portal erotyczny a atrakcyjność profilu – jak ją zwiększyć?

Różne portale randkowe oferują różne narzędzia zwiększające atrakcyjność profilu. Użytkownik chcący poznać kogoś, powinien zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, które będą decydować o jego popularności.

 1. Konto profilowe – warto podać w nim jak najwięcej informacji. Użytkownik powinien dokładnie przemyśleć kwestię udostępniania zdjęć i materiałów wideo o treści erotycznej. Internetowy ekshibicjonizm nie zawsze jest dobrze odczytywany przez innych użytkowników i to nawet wtedy, gdy założyliśmy konto na portalu o charakterze erotycznym.
 2. Warto powiedzieć jak najwięcej o sobie. Wbrew pozorom, wielu użytkowników witryn oferujących seks randki, nie poszukuje partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne. Jeśli między dwojgiem użytkowników ma dojść do „czegoś więcej”, to muszą w pewien sposób zaakceptować się na płaszczyźnie psychologicznej i emocjonalnej.
 3. Aktywacja konta i udostępnienie własnego zdjęcia to nie tylko zabiegi socjotechniczne, które świadczą o autentyczności naszego profilu. W niektórych serwisach, to one decydują o przyznaniu użytkownikowi statusu „zweryfikowanego”. Czasami zdarza się, że – co nie do końca jest uczciwe – że administracja wybranego portalu przyznaje weryfikację tylko tym użytkownikom, którzy wpłacili opłatę za dostęp Premium.
 4. Atrakcyjność naszego profilu zależy również od tego, jak bardzo udzielamy się w życiu portalu. Uczestniczenie w dyskusjach na forum, wysyłanie częstych zaczepek (buziaków, uśmiechów itd.), udostępnianie sex ogłoszeń, a także częste aktualizowanie zawartości naszego profilu, znacznie bardziej podnosi atrakcyjność naszej osoby w oczach innych użytkowników wybranego portalu. To trochę tak, jak w prawdziwym życiu…

Porady praktyczne nt. korzystania z portali erotycznych

Korzystanie z portali oferujących seks randki, wiąże się z koniecznością przestrzegania określonych zasad i znajomością specyfiki tychże witryn. Na co zatem powinien być przygotowany potencjalny użytkownik takiej strony WWW?

Po pierwsze – powiadomienia nie zawsze są zgodne z aktualnym stanem rzeczy. Raczej trudno się spodziewać, by osoba zakładająca konto po raz pierwszy, mogła już po kilkunastu minutach cieszyć się dodaniem do listy znajomych przez co najmniej kilku użytkowników. Nie łudźmy się – brak podstawowych informacji, w tym oczywiście zdjęć i materiałów wideo, raczej nie sprzyja budowaniu popularności naszego konta. Większość takich fikcyjnych znajomości, to po prostu boty, które chcą zwrócić na nas swoją uwagę.

Po drugie – wiadomości przysyłane na skrzynkę mailową można łatwo wyłączyć. Zdecydowana większość randkowych portali erotycznych posiada funkcję ich wyłączenia, choć zwykle znalezienie odpowiedniego przycisku (odnośnika) jest dość trudne. To samo dotyczy zresztą usuwania konta. Nie jest to proste, ale można to zrobić. Odpowiednich wskazówek można poszukać w recenzjach wybranych portali lub też w udostępnianych przez nie regulaminach.

Po trzecie – udostępnienie materiałów prywatnych nie zawsze oznacza, że będą je oglądać wybrani przez nas użytkownicy. Zwykle mogą je przeglądać te osoby, które wykupiły dostęp Premium. Dlatego przed udostępnieniem takich treści, warto sprawdzić zasady, w ramach których portal zabezpiecza dostęp do tychże materiałów.

Po czwarte – nigdy nie należy klikać w żadne podejrzane odnośniki. Często zdarza się, że inni użytkownicy chcą (za pomocą szkodliwego oprogramowania) przejąć kontrolę nad naszym urządzeniem. Klikanie w niesprawdzone linki może też zaowocować wyłudzeniem pieniędzy i innymi, nieprzewidzianymi skutkami.

Bezpieczeństwo – o czym warto pamiętać?

 1. Nie klikamy w reklamy, wątpliwe odnośniki i inne, podejrzane treści.
 2. Zwracamy uwagę na domenę, która przypisana jest do określonej strony. Mamy tu na myśli przede wszystkim tzw. przekierowania.
 3. Nie udostępniamy wszystkim naszych prywatnych materiałów. Najlepiej z dystansem podejść do kwestii obnażania się w Sieci.
 4. Zwracamy uwagę na fałszywe konta. Jeśli takie zauważymy, jak najszybciej należy je zgłosić do administracji.
 5. Uważamy na aplikacje mobilne i dostępne w nich treści!

Podsumowanie

Korzystanie z erotycznych portali randkowych, wiąże się w zasadzie z takim samym ryzykiem, jak korzystanie z jakichkolwiek innych stron randkowych. Niemniej zawsze warto być ostrożnym, gdyż zagrożenia istniały, istnieją i istnieć będą.

1 KOMENTARZ

 1. W większości tego typu portali rządzą boty, piszą, żeby nabić w butelkę na płatny pakiet i tyle, polecam ostrożnie dobierać takie portale bo szkoda pieniędzy i czasu….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Co robić z dziewczyną? Lista ponad 40 kreatywnych pomysłów

Bez względu na to, jak długo jesteś ze swoją dziewczyną, znalezienie nowych i interesujących rzeczy do zrobienia razem...

Negatywne cechy charakteru, nad którymi warto pracować 

Każdy z nas ma pewne negatywne cechy, nad którymi powinien pracować. Uzmysłowienie sobie tego faktu jest pierwszym krokiem...

Pozytywne cechy charakteru: 20 dobrych cech przydatnych w życiu

Każdy człowiek inny zestaw cech charakteru, które czynią go wyjątkowym. Niektórzy ludzie są mili, inni są zdecydowani czy...

4 pomysły na świętowanie rocznicy związku

Każdy rok spędzony razem to dobra okazja do wspólnego świętowania czy nawet obdarowywania się upominkami. Rocznice, i to...