NiktsienieDowie – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieNiktsienieDowie - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników150 Votes
1.2
NiktSieNieDowie

Polskie portale randkowe można podzielić w oparciu o kilka różnych czynników. Jednym z nich jest data ich powstania. Te, które zainicjowały swą działalność wcześniej (tj. 5 – 10 lat temu) działają według ściśle określonych i dość dobrze znanych standardów. Należy jednak pamiętać, że w Internecie pojawiają się również i młodsze platformy. Przykładem jednej z nich jest NiktsienieDowie.

NiktsienieDowie – Informacje o portalu

Co warto wiedzieć o tym portalu? Przede wszystkim to, że jest to dość nowy „produkt”, gdyż powstał on dopiero w 2019 roku. Trzeba przyznać, że twórcy polskich portali randkowych starają się tworzyć coraz bardziej wymyślne nazwy domen, pod którymi strony te funkcjonują. Tutaj jest podobnie, aczkolwiek – poza chwytliwą nazwą – portal ten ma jeszcze wiele innych „niespodzianek” dla swoich użytkowników.

Jak łatwo się domyślić, jest to platforma ułatwiająca dostęp do seksu. Tak, nie bójmy się tego słowa. Na łamach tej witryny znajdziemy przede wszystkim seks anonse. Nietrudno zatem dojść do wniosku, że poszukiwacze miłości i uczuć raczej są tu w mniejszości. Nie oznacza to jednak, że portal ten nie odróżnia się od innych, analogicznych stron WWW. Wręcz przeciwnie – jest tu wiele różnic, a część z nich wynika z nowego standardu, w oparciu o który projektowane są tego typu witryny.

Rejestracja w serwisie

Portal randkowy oferuje podobny algorytm rejestracji, co inne, alternatywne strony internetowe. Na początek (na stronie głównej) podajemy wszystkie istotne informacje na nasz temat. Chodzi m.in. o:

 • adres mailowy,
 • preferencje seksualne,
 • płeć, wiek,
 • miasto zamieszkania itd.

Po zatwierdzeniu w/w danych, użytkownik jest przekierowywany do konkretnego okna, w którym jeszcze raz należy potwierdzić autentyczność przedstawionych informacji. Następnie na podany adres e-mail zostaje wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Należy w niego kliknąć, by móc korzystać z dostępu do swojego konta.

Pierwsze logowanie

Gdy już klikniemy w przesłany link aktywacyjny, na stronie głównej portalu zostaniemy poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety. Serwis „pyta nas” czy mamy 18 lat, czy jesteśmy świadomi, czym są tzw. treści o charakterze erotycznym, a także – czy zgadzamy się na wykorzystywanie fałszywych profili (jest link do regulaminu) i przesyłanie danych marketingowych.

Gdy już przejdziemy te wszystkie formalności, naszym oczom ukazuje się interfejs platformy. Trzeba przyznać, że jest on dość funkcjonalny, przejrzysty i domyślny. Wiele funkcji jest dostępna z poziomu konta darmowego (o tym później). Istotną zaletą jest również to, że jako użytkownicy konta darmowego, możemy przeglądać profile innych osób.

Konto darmowe

Korzystanie z portalu jest możliwe zarówno w oparciu o konto darmowe, jak i płatne (Premium). W ramach konta darmowego możemy:

 • zarejestrować się w serwisie i utworzyć własny profil, wraz z uzupełnieniem jego danych,
 • otrzymywać propozycje kontaktu od innych osób,
 • dodawać zdjęcia do własnej galerii (w tym zdjęcia 18+),
 • odbierać wiadomości od innych osób,
 • korzystać z wyszukiwarki i zaimplementowanych w niej filtrów itd.

Rozpoczęcie przygody z portalem o ile wydaje się darmowe, to poznawanie nowych osób już takie nie jest. Niestety, aby wysłać wiadomości trzeba wykupić kredyty – czyli walutę, którą posługujemy się na platformie NiktsienieDowie.

Konto Premium

W ramach konta Premium, możemy dodatkowo skorzystać z następujących funkcjonalności systemu:

 • dostęp do prywatnych galerii, które zawierają najczęściej zdjęcia o tematyce erotycznej,
 • możliwość odpowiadania na wiadomości od innych osób,
 • możliwość wyświetlania wszystkich zdjęć zamieszczonych w galerii użytkownika,
 • możliwość sprawdzenia, kto ostatnio obserwował nasz profil.

Uwaga! Zaletą portalu jest możliwość flirtowania z poziomu konta darmowego. Niemniej warto pamiętać, że treść przesyłanych wiadomości ogranicza się jedynie do kilku dostępnych szablonów.

Cennik usług Premium

Jak na nowoczesny portal randkowy przystało, NiktsienieDowie jest serwisem o innowacyjnym podejściu do kwestii płatności. Nie ma tu typowej dla analogicznych serwisów subskrypcji, przez co nie ma też ryzyka, że system pobierze opłatę niezależnie od użytkownika.

Opłaty za dostęp do funkcji Premium można realizować na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest metoda abonamentowa. W tym wariancie cenowym płacimy 39.90 złotych za jeden miesiąc dostępu do usług Premium. Drugim sposobem realizacji płatności jest wykupienie specjalnych kredytów. Ich cennik prezentuje się następująco:

 • 100 kredytów to koszt 49 zł
 • 250 kredytów to koszt 129 zł
 • 500 kredytów to koszt 249 zł
 • 1000 kredytów to koszt 449 zł
 • 2000 kredytów to koszt 848 zł

Jak widać, płatności za dostęp do konta Premium (i do premiowanych usług) są dość przejrzyste. Co więcej, pakiet dostępnych kredytów również jest dość obszerny. Płatności można dokonywać poprzez kartę płatniczą bądź przelewem za pośrednictwem Przelewy24.

Jak usunąć konto w portalu?

Pod względem usuwania konta, portal randkowy NiktsienieDowie jest dość rewolucyjny. Wystarczą bowiem 2 – 3 kliknięcia, by raz na zawsze pożegnać się ze swoim profilem i… z otrzymywanymi na swój adres powiadomieniami. Jak to zrobić?

 1.  Aby usunąć swoje konto w serwisie, należy kliknąć w menu „Ustawienia” a następnie – w dolnej części ekranu w odnośnik „Usuń moje konto”. Po kliknięciu w ten przycisk wyświetli nam się krótka informacja potwierdzająca wykasowanie naszego konta. Oczywiście wraz z nim stracimy wszystkie nasze zdjęcia, rozmowy itd.
 2. Zrezygnowanie z subskrypcji w portalu również nie jest problemem, gdyż jej nie ma. Dostęp do funkcji Premium opłacany jest wyłącznie za pośrednictwem jednorazowych przelewów bankowych. Jeśli ich nie zrealizujemy, nasze funkcje Premium zostaną wyłączone.

Uwaga! Jeśli korzystaliśmy z funkcji Premium w oparciu o posiadane kredyty, to usunięcie konta będzie się wiązało z usunięciem kredytów i – tym samym – z utratą zainwestowanych w nie środków pieniężnych.

Opinie innych użytkowników na temat portalu

NiktsienieDowie to ciekawy i w pewnym sensie innowacyjny portal randkowy. Dzięki niemu każda seks randka wejdzie na nowy, bezpieczny dla użytkownika poziom. Co jeszcze warto powiedzieć na temat portalu? Co sądzą o nim jego użytkownicy?

Zalety

Jeśli chodzi o zalety witryny, to jej użytkownicy jednoznacznie wskazują, że jest to portal przejrzysty, uczciwy i przede wszystkim funkcjonalny. Nie bez znaczenia jest też fakt, że wprowadzono do niego szereg innowacji, których na próżno można szukać wśród „starszej” konkurencji. Poza tym NiktsienieDowie to nowy i dynamicznie rozwijający się portal randkowy. Jego twórcy stawiają na innowacje i częste aktualizacje, dzięki czemu liczba aktywnych użytkowników stale wzrasta.

Wady

Oczywiście opisywany portal randkowy ma też swoje wady. Jedną z nich jest wysoki koszt pakietów kredytów, których (co trzeba przyznać) jest stosunkowo dużo. Niemniej mało kto jest gotowy wydać np. prawie 900 złotych za największy pakiet. Drugą istotną zaletą jest brak tutoriala, który w prosty sposób omawiałby najważniejsze funkcje portalu. Brakuje też wielu różnych dodatków (jak np. kącika z opowiadaniami erotycznymi). Trzeba jednak przyznać, że być może takie udogodnienia pojawią się nawet w ciągu najbliższych kilku miesięcy

NiktSieNieDowie.com - opinie
NiktSieNieDowie
Podsumowanie
Portal randkowy NiktsienieDowie to strona internetowa, która jest przeznaczona przede wszystkim dla osób szukających krótkotrwałych i niezobowiązujących przygód. Zresztą widać to od razu, zarówno w interfejsie platformy, jak również w opcjach zaznaczanych w trakcie rejestracji. Portal wato polecić zwłaszcza tym osobom, które szukają bezpiecznego sposobu na szybkie, erotyczne randki.
Ocena użytkowników150 Votes
Zalety
Innowacyjny portal
Brak automatycznych subskrypcji
Duża baza użytkowników
Wady
Wysoki koszt za usługi Premium
1.2
NiktSieNieDowie

2 KOMENTARZE

 1. Portal dla naiwnych – kobiety naciągaja na wysyłanie wiadomości. Odnoszę wrażenie , że automat wysyła część wiadomości z ” atrakcyjnych” kont tylko po to aby użytkownik odpisał – 5 złotych za wiadomość to bardzo drogo. Generalnie – nie polecam.

  • Potwierdzam, to portal dla naiwnych. Naciągają na kasę i większość profili jest zaznaczona serduszkiem czyli brak fizycznego kontaktu. Czytajcie regulamin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

BeNaught – Opinie i Recenzja

O portalach randkowych mówi się dużo, albo niewiele. Dużo mówi się o witrynach, które są ogólnodostępne. Duże portale...

Katolikus – Opinie i informacje

Pisanie recenzji katolickich portali randkowych to prawdziwe wyzwanie. Z jednej strony, mamy tu do czynienia z dość wyraźną...

MyDwoje – Opinie i informacje o portalu

Jak stworzyć portal randkowy, który będzie łączył w sobie przyjazny interfejs, wygodę użytkowania, bezpieczeństwo danych i uczciwą formę...

SzukamRolnika – Opinie i Informacje

O tym, że rolnictwo to specyficzna forma aktywności zawodowej, nikogo nie trzeba przekonywać. Rolnicy to wyjątkowa grupa społeczna,...