DateZone – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieDateZone - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników149 Votes
1.4
DateZone

DateZone.com to jeden z najpopularniejszych portali oferujących sex randki. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że na rynku globalnym jest on największym serwisem, dzięki któremu można w wirtualnej przestrzeni umawiać się na szybkie i niezobowiązujące spotkania.

Co oferuje portal DateZone?

Funkcjonalność portalu nie ogranicza się wyłącznie do aranżowania sex spotkań. Wręcz przeciwnie – za jego pośrednictwem można:
 • przeglądać zdjęcia i filmy erotyczne konkretnych Użytkowników,
 • korzystać z czatów z wybranymi osobami,
 • łączyć się z Użytkownikami za pomocą kamerek,
 • wyszukiwać interesujące nas osoby i przeglądać ich profile,
 • aranżować spotkania, a nawet – spotkać miłość swojego życia.
DateZone.com udostępnia ogromną liczbę profili. Według ostrożnych szacunków, światowa społeczność gromadząca się wokół tego serwisu, liczy około miliona użytkowników. Z całej tej liczby 24 tysiące to profile połączone online.

Jak zarejestrować się w serwisie?

Serwis daje ogromne możliwości w kontekście wyboru własnych preferencji seksualnych. Zakładając w nim konto możemy zdefiniować się jako kobieta, mężczyzna, para, a nawet osoba trans. Przed założeniem nowego konta warto dokładnie przemyśleć jego nazwę, gdyż jako użytkownicy wybieramy ją sami. Następnie wybieramy jeszcze hasło do konta, osadzamy je na wybranym adresie e-mail (najlepiej przeznaczonym tylko do tego celu) i wprowadzamy miejscowość zamieszkania. W drugim etapie rejestracji serwis przesyła na nasz adres mailowy wiadomość, w której znajduje się link weryfikacyjny. Po jego kliknięciu proces rejestracji zostaje potwierdzony a nasze konto w serwisie staje się rzeczywistością. I jeszcze jedno. Po kliknięciu w link weryfikacyjny od razu zostaniemy przekierowani do naszego konta. Osoba, która po raz pierwszy loguje się w serwisie w ramach konta darmowego, nie ma możliwości wypowiadania się w serwisie, ani też prowadzenia jakichkolwiek konwersacji. Ograniczenie to można zmienić poprzez wgranie swojego zdjęcia lub też wykupienie konta VIP.

Możliwości serwisu – konto darmowe i VIP

Możliwości użytkownika w zakresie korzystania z serwisu są ściśle uzależnione od tego, czy wybierze on korzystanie z konta darmowego czy też z konta VIP.  W ramach bezpłatnego konta nie można wysyłać wiadomości do innych użytkowników.

Funkcje i możliwości w koncie darmowym:

 • status konta niezweryfikowanego, co w pewien sposób może zniechęcać inne osoby do dalszej znajomości,
 • możliwość rozszerzenia liczby prowadzonych rozmów i wypowiedzi do trzech, ale pod warunkiem, że dodamy zdjęcie profilowe,
 • długi czas weryfikacji zdjęcia przez moderatora, dzięki czemu perspektywa ograniczonego korzystania z serwisu wydłuża się w czasie,
 • przeglądanie profilów, włączenie z wyraźnymi zdjęciami w pełnej rozdzielczości.

Funkcje i możliwości w ramach konta VIP:

 • status konta zweryfikowanego, dzięki czemu jesteśmy bardziej wiarygodni w oczach innych osób,
 • brak konieczności dodawania zdjęcia profilowego, by móc rozpocząć pełnoprawne korzystanie z serwisu,
 • limit prowadzonych rozmów i wypowiedzi zwiększa się do 30,
 • pliki multimedialne wrzucane do serwisu nie wymagają dodatkowej weryfikacji przez osobę moderującą,
 • nasz profil jest stale aktualizowany o dodatkowe zdjęcia i filmy, dzięki czemu są one od razu widoczne dla innych użytkowników,
 • możliwość podglądania listy użytkowników, którzy w danym dniu odwiedzili nasz profil.
Niezależnie od posiadanego numeru konta, osoby umawiające się na sex randki mogą blokować innych użytkowników. Dzięki temu zablokowane osoby nie mogą wejść w interakcję z kontem osoby, która dokonała ich zablokowania.

Cennik – co warto wiedzieć?

W zdecydowanej większości portali randkowych pomyślne spotkania przez Internet są de facto uzależnione od wykupienia dostępu VIP. Znalezienie ciekawej i interesującej osoby poprzez konto darmowe jest w Datezone praktycznie niemożliwe, choć zdarzają się wyjątki. Cennik usługi VIP w ramach tego serwisu prezentuje się następująco:
 • dzienny dostęp do serwisu zapłacimy 9.90 złotych,
 • 30-dniowy dostęp do serwisu zapłacimy 29.90 złotych,
 • 90-dniowy dostęp do serwisu zapłacimy 69.90 złotych,
 • roczny dostęp do serwisu (360 dni) zapłacimy 199.90 złotych.
Podane wyżej kwoty mogą się nieco różnić od siebie, w zależności od tego, jaki sposób płatności wybierzemy. Możemy skorzystać z:
 • karty płatniczej (w ramach systemu dotpay),
 • przelewu internetowej (w ramach systemu dotpay),
 • transakcji telefonicznej (w ramach systemu justpay).
Super VIP – rozszerzone konto VIP Posiadane przez nas konto w Datezone można rozszerzyć do poziomu Super VIP. Aby to zrobić, należy uiścić opłatę w wysokości 99.90 złotych za miesiąc użytkowania konta. W zamian otrzymujemy:
 • możliwość prowadzenia nowych i nieograniczonych rozmów (wraz z wypowiedziami) w serwisie,
 • nie ma żadnej moderacji wprowadzanych do serwisu materiałów multimedialnych,
 • możliwość sprawdzenia, kto ostatnio przeglądał nasz profil,
 • możliwość wyświetlania naszych wiadomości w pierwszej kolejności u innych Użytkowników,
 • możliwość ukrycia swojego wieku przed innymi osobami.
Uwaga! Osoby wykupujące abonament VIP lub Super VIP w ramach karty płatniczej, mają możliwość automatycznego przedłużania opłaconego konta o kolejny cykl rozliczeniowy. Dzięki temu Użytkownicy nie muszą „pilnować” kolejnych przelewów a ich konto zachowuje wszystkie swoje funkcje. Istnieje możliwość wyłączenia funkcji automatycznego przedłużania abonamentu, ale żeby tego dokonać, należy wejść w zakładkę „Ustawienia” i znaleźć odpowiedni odnośnik.

Usuwanie konta – informacje

W ramach serwisu Datezone, istnieje możliwość usunięcia konta i jego zawieszenia. 1. Zawieszenie konta – funkcja ta pozwala na ukrycie swojego konta Użytkownika przed innymi osobami wraz ze wszystkimi wpisami, wiadomościami i plikami multimedialnymi. Zawieszone konto można w każdej chwili przywrócić wraz z całą jego zawartością. 2. Usunięcie konta polega na całkowitym wykasowaniu swojego profilu z serwisu. Tym samym Użytkownik może:
 • usunąć wszelkie zdjęcia i filmy dodane przez siebie lub wysłane do innych Użytkowników bez konieczności usuwania całego profilu,
 • całkowicie usunąć profil, aczkolwiek nie będzie możliwości przywrócenia żadnych danych z nim związanych, gdyż są one automatycznie kasowane z serwera,
Usunięcie profilu użytkownika, który jednocześnie jest administratorem lub właścicielem określonej grupy, będzie się wiązać z również i z jej wykasowaniem, o ile nie zostanie ona przekazana innemu Użytkownikowi. Usunięcie i zawieszenie profilu w portalu jest możliwe za pomocą odpowiedniego odnośnika w menu „Ustawienia”.

Opinie o DateZone

Nie bez powodu serwis Datezone cieszy się największą popularnością wśród portali randkowych na całym świecie. Jego Użytkownicy doceniają go przede wszystkim za:
 • możliwość zdefiniowania modelu abonamentowego według własnych oczekiwań i potrzeb,
 • przejrzysty interfejs, choć samo usunięcie konta może być problematyczne,
 • dużą liczbę kontaktów; niektóre osoby zaczynają do nas pisać zaraz po założeniu konta,
 • ogromną liczbę dostępnych funkcji, w tym możliwość przesyłania zdjęć, filmów, ale i obrazów w czasie rzeczywistym (kamerki internetowe).
Niestety jak każdy serwis randkowy, Datezone również ma swoje wady. Użytkownicy zaliczają do nich najczęściej:
 • ograniczoną funkcjonalność konta podstawowego, z którego praktycznie nie można korzystać bez przesłania swojego zdjęcia profilowego,
 • dość wysokie koszty użytkowania serwisu,
 • dużą liczbę nieuczciwych Użytkowników, których blokowanie przez moderację jest często fikcją,
 • ograniczenia w koncie VIP i konieczność rozszerzenia modelu abonamentowego do Super VIP.
Datezone to serwis działający podobnie do innych, analogicznych portali oferujących sex randki. Jego dużym atutem są ogromne możliwości w kontekście przesyłania multimediów, a zwłaszcza – nagrań wideo w czasie rzeczywistym. Możliwość podpięcia kamerki i mikrofonu to ważny atut serwisu, dzięki czemu znacząco możemy rozszerzyć nasze możliwości randkowania. Jego zaletą jest też duża liczba aktywnych Użytkowników, dzięki czemu w trakcie korzystania z niego na pewno nie będziemy się nudzić.
DateZone - opinie
DateZone
Podsumowanie
DateZone to portal stworzony dla osób szukających niezobowiązującej przygody. Duża liczba użytkowników oraz funkcjonalność serwisu są mocnymi atutami. Podobnie jak w przypadku innych portali darmowe konto, znacznie ogranicza nasze możliwości.
Ocena użytkowników149 Votes
Zalety
Duża baza użytkowników
Przejrzysty i funkcjonalny interfejs
Wady
Stosunkowo wysoki koszt premium
1.4
DateZone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Cafomat – Opinie i Informacje o portalu

Czasami portal randkowy ma bardzo zwyczajną i niczym nie wyróżniającą się formę. Brak swoistej "charyzmy" nie oznacza rzecz...

C-date – Opinie i informacje o portalu

C-date to internetowy serwis towarzyski, w którym zarejestrowanych jest ponad 2 miliony Użytkowników. Osoby te to najczęściej ludzie...

O czym rozmawiać na pierwszej randce? 17 tematów do rozmów

Pierwsza randka zazwyczaj jest nieco stresująca. W końcu poznajesz kogoś nowego i próbujesz zrobić dobre wrażenie. Kluczem do...

Be2 – Opinie i informacje o portalu

Portal Be2 to jeden z najdłużej działających serwisów randkowych. Zarejestrowanych w nim jest około 2 milionów użytkowników na...