DateZone – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaZwiązekDateZone - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników147 Votes
4.3
DateZone

DateZone.com to jeden z najpopularniejszych portali oferujących sex randki. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że na rynku globalnym jest on największym serwisem, dzięki któremu można w wirtualnej przestrzeni umawiać się na szybkie i niezobowiązujące spotkania.

Co oferuje portal DateZone?

Funkcjonalność portalu nie ogranicza się wyłącznie do aranżowania sex spotkań. Wręcz przeciwnie – za jego pośrednictwem można:
 • przeglądać zdjęcia i filmy erotyczne konkretnych Użytkowników,
 • korzystać z czatów z wybranymi osobami,
 • łączyć się z Użytkownikami za pomocą kamerek,
 • wyszukiwać interesujące nas osoby i przeglądać ich profile,
 • aranżować spotkania, a nawet – spotkać miłość swojego życia.
DateZone.com udostępnia ogromną liczbę profili. Według ostrożnych szacunków, światowa społeczność gromadząca się wokół tego serwisu, liczy około miliona użytkowników. Z całej tej liczby 24 tysiące to profile połączone online.

Jak zarejestrować się w serwisie?

Serwis daje ogromne możliwości w kontekście wyboru własnych preferencji seksualnych. Zakładając w nim konto możemy zdefiniować się jako kobieta, mężczyzna, para, a nawet osoba trans. Przed założeniem nowego konta warto dokładnie przemyśleć jego nazwę, gdyż jako użytkownicy wybieramy ją sami. Następnie wybieramy jeszcze hasło do konta, osadzamy je na wybranym adresie e-mail (najlepiej przeznaczonym tylko do tego celu) i wprowadzamy miejscowość zamieszkania. W drugim etapie rejestracji serwis przesyła na nasz adres mailowy wiadomość, w której znajduje się link weryfikacyjny. Po jego kliknięciu proces rejestracji zostaje potwierdzony a nasze konto w serwisie staje się rzeczywistością. I jeszcze jedno. Po kliknięciu w link weryfikacyjny od razu zostaniemy przekierowani do naszego konta. Osoba, która po raz pierwszy loguje się w serwisie w ramach konta darmowego, nie ma możliwości wypowiadania się w serwisie, ani też prowadzenia jakichkolwiek konwersacji. Ograniczenie to można zmienić poprzez wgranie swojego zdjęcia lub też wykupienie konta VIP.

Możliwości serwisu – konto darmowe i VIP

Możliwości użytkownika w zakresie korzystania z serwisu są ściśle uzależnione od tego, czy wybierze on korzystanie z konta darmowego czy też z konta VIP.  W ramach bezpłatnego konta nie można wysyłać wiadomości do innych użytkowników.

Funkcje i możliwości w koncie darmowym:

 • status konta niezweryfikowanego, co w pewien sposób może zniechęcać inne osoby do dalszej znajomości,
 • możliwość rozszerzenia liczby prowadzonych rozmów i wypowiedzi do trzech, ale pod warunkiem, że dodamy zdjęcie profilowe,
 • długi czas weryfikacji zdjęcia przez moderatora, dzięki czemu perspektywa ograniczonego korzystania z serwisu wydłuża się w czasie,
 • przeglądanie profilów, włączenie z wyraźnymi zdjęciami w pełnej rozdzielczości.

Funkcje i możliwości w ramach konta VIP:

 • status konta zweryfikowanego, dzięki czemu jesteśmy bardziej wiarygodni w oczach innych osób,
 • brak konieczności dodawania zdjęcia profilowego, by móc rozpocząć pełnoprawne korzystanie z serwisu,
 • limit prowadzonych rozmów i wypowiedzi zwiększa się do 30,
 • pliki multimedialne wrzucane do serwisu nie wymagają dodatkowej weryfikacji przez osobę moderującą,
 • nasz profil jest stale aktualizowany o dodatkowe zdjęcia i filmy, dzięki czemu są one od razu widoczne dla innych użytkowników,
 • możliwość podglądania listy użytkowników, którzy w danym dniu odwiedzili nasz profil.
Niezależnie od posiadanego numeru konta, osoby umawiające się na sex randki mogą blokować innych użytkowników. Dzięki temu zablokowane osoby nie mogą wejść w interakcję z kontem osoby, która dokonała ich zablokowania.

Cennik – co warto wiedzieć?

W zdecydowanej większości portali randkowych pomyślne spotkania przez Internet są de facto uzależnione od wykupienia dostępu VIP. Znalezienie ciekawej i interesującej osoby poprzez konto darmowe jest w Datezone praktycznie niemożliwe, choć zdarzają się wyjątki. Cennik usługi VIP w ramach tego serwisu prezentuje się następująco:
 • dzienny dostęp do serwisu zapłacimy 9.90 złotych,
 • 30-dniowy dostęp do serwisu zapłacimy 29.90 złotych,
 • 90-dniowy dostęp do serwisu zapłacimy 69.90 złotych,
 • roczny dostęp do serwisu (360 dni) zapłacimy 199.90 złotych.
Podane wyżej kwoty mogą się nieco różnić od siebie, w zależności od tego, jaki sposób płatności wybierzemy. Możemy skorzystać z:
 • karty płatniczej (w ramach systemu dotpay),
 • przelewu internetowej (w ramach systemu dotpay),
 • transakcji telefonicznej (w ramach systemu justpay).
Super VIP – rozszerzone konto VIP Posiadane przez nas konto w Datezone można rozszerzyć do poziomu Super VIP. Aby to zrobić, należy uiścić opłatę w wysokości 99.90 złotych za miesiąc użytkowania konta. W zamian otrzymujemy:
 • możliwość prowadzenia nowych i nieograniczonych rozmów (wraz z wypowiedziami) w serwisie,
 • nie ma żadnej moderacji wprowadzanych do serwisu materiałów multimedialnych,
 • możliwość sprawdzenia, kto ostatnio przeglądał nasz profil,
 • możliwość wyświetlania naszych wiadomości w pierwszej kolejności u innych Użytkowników,
 • możliwość ukrycia swojego wieku przed innymi osobami.
Uwaga! Osoby wykupujące abonament VIP lub Super VIP w ramach karty płatniczej, mają możliwość automatycznego przedłużania opłaconego konta o kolejny cykl rozliczeniowy. Dzięki temu Użytkownicy nie muszą „pilnować” kolejnych przelewów a ich konto zachowuje wszystkie swoje funkcje. Istnieje możliwość wyłączenia funkcji automatycznego przedłużania abonamentu, ale żeby tego dokonać, należy wejść w zakładkę „Ustawienia” i znaleźć odpowiedni odnośnik.

Usuwanie konta – informacje

W ramach serwisu Datezone, istnieje możliwość usunięcia konta i jego zawieszenia. 1. Zawieszenie konta – funkcja ta pozwala na ukrycie swojego konta Użytkownika przed innymi osobami wraz ze wszystkimi wpisami, wiadomościami i plikami multimedialnymi. Zawieszone konto można w każdej chwili przywrócić wraz z całą jego zawartością. 2. Usunięcie konta polega na całkowitym wykasowaniu swojego profilu z serwisu. Tym samym Użytkownik może:
 • usunąć wszelkie zdjęcia i filmy dodane przez siebie lub wysłane do innych Użytkowników bez konieczności usuwania całego profilu,
 • całkowicie usunąć profil, aczkolwiek nie będzie możliwości przywrócenia żadnych danych z nim związanych, gdyż są one automatycznie kasowane z serwera,
Usunięcie profilu użytkownika, który jednocześnie jest administratorem lub właścicielem określonej grupy, będzie się wiązać z również i z jej wykasowaniem, o ile nie zostanie ona przekazana innemu Użytkownikowi. Usunięcie i zawieszenie profilu w portalu jest możliwe za pomocą odpowiedniego odnośnika w menu „Ustawienia”.

Opinie o DateZone

Nie bez powodu serwis Datezone cieszy się największą popularnością wśród portali randkowych na całym świecie. Jego Użytkownicy doceniają go przede wszystkim za:
 • możliwość zdefiniowania modelu abonamentowego według własnych oczekiwań i potrzeb,
 • przejrzysty interfejs, choć samo usunięcie konta może być problematyczne,
 • dużą liczbę kontaktów; niektóre osoby zaczynają do nas pisać zaraz po założeniu konta,
 • ogromną liczbę dostępnych funkcji, w tym możliwość przesyłania zdjęć, filmów, ale i obrazów w czasie rzeczywistym (kamerki internetowe).
Niestety jak każdy serwis randkowy, Datezone również ma swoje wady. Użytkownicy zaliczają do nich najczęściej:
 • ograniczoną funkcjonalność konta podstawowego, z którego praktycznie nie można korzystać bez przesłania swojego zdjęcia profilowego,
 • dość wysokie koszty użytkowania serwisu,
 • dużą liczbę nieuczciwych Użytkowników, których blokowanie przez moderację jest często fikcją,
 • ograniczenia w koncie VIP i konieczność rozszerzenia modelu abonamentowego do Super VIP.
Datezone to serwis działający podobnie do innych, analogicznych portali oferujących sex randki. Jego dużym atutem są ogromne możliwości w kontekście przesyłania multimediów, a zwłaszcza – nagrań wideo w czasie rzeczywistym. Możliwość podpięcia kamerki i mikrofonu to ważny atut serwisu, dzięki czemu znacząco możemy rozszerzyć nasze możliwości randkowania. Jego zaletą jest też duża liczba aktywnych Użytkowników, dzięki czemu w trakcie korzystania z niego na pewno nie będziemy się nudzić.
DateZone - opinie
DateZone
Podsumowanie
DateZone to portal stworzony dla osób szukających niezobowiązującej przygody. Duża liczba użytkowników oraz funkcjonalność serwisu są mocnymi atutami. Podobnie jak w przypadku innych portali darmowe konto, znacznie ogranicza nasze możliwości.
Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Ocena użytkowników147 Votes
Zalety
Duża baza użytkowników
Przejrzysty i funkcjonalny interfejs
Wady
Stosunkowo wysoki koszt premium
4.3
DateZone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!

Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Final Score
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Negatywne cechy charakteru, nad którymi warto pracować 

Każdy z nas ma pewne negatywne cechy, nad którymi powinien pracować. Uzmysłowienie sobie tego faktu jest pierwszym krokiem...

Pozytywne cechy charakteru: 20 dobrych cech przydatnych w życiu

Każdy człowiek inny zestaw cech charakteru, które czynią go wyjątkowym. Niektórzy ludzie są mili, inni są zdecydowani czy...

4 pomysły na świętowanie rocznicy związku

Każdy rok spędzony razem to dobra okazja do wspólnego świętowania czy nawet obdarowywania się upominkami. Rocznice, i to...

Wartości w życiu człowieka: 10 najważniejszych

Życie składa się z wielu elementów, które często determinują nasz sukces i szczęście. Dla większości najważniejsze wartości w...