BrudnyRomans – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaZwiązekBrudnyRomans - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników137 Votes
3.7
BrudnyRomans

Z czym kojarzą nam się portale randkowe? Przede wszystkim z poszukiwaniem miłości, ale… nie zawsze. Niektóre witryny randkowe są ukierunkowane wyłącznie na znalezienie osoby, z którą będzie można swobodnie uprawiać seks lub niezobowiązująco flirtować. Takim właśnie portalem jest Brudnyromans.com, który – jak sama nazwa wskazuje – jest przeznaczony dla osób szukających okazji do udanego romansu.

Rejestracja w serwisie – krok po kroku

Portal randkowy Brudnyromans.com nie różni się w kwestii rejestracji praktycznie niczym innym od swych konkurencyjnych odpowiedników. Osoby chcące założyć w nim konto, powinny podać swój login, hasło i adres e-mail, na który wysłana zostanie wiadomość aktywacyjna. Po kliknięciu w przesłany w niej odnośnik, użytkownik może już praktycznie w pełni korzystać z możliwości serwisu.

Serwis ten jest pod wieloma względami unikatowy. Po pierwsze, aż 67 procent wszystkich zarejestrowanych kont stanowią profile kobiet. Po drugie, ich średnia wieku to około 34 lata. Wreszcie po trzecie, na portalu zarejestrowanych jest ponad 100 tysięcy osób. Czy można chcieć więcej?

Oczywiście samo potwierdzenie adresu e-mail to nie wszystko! Równie ważne jest wypełnienie wszystkich pól dialogowych, poprzez które użytkownik opisze siebie, swoją płeć, oczekiwania i fantazje seksualne a także zdefiniuje swój wiek wraz z datą urodzin. Jest to szczególnie istotne ze względu na brak możliwości korzystania z serwisu przez osoby niepełnoletnie.

Logowanie i co dalej?

Użytkownik logujący się w serwisie Brudnyromans.com po raz pierwszy, najprawdopodobniej będzie zaskoczony olbrzymią ilością dostępnych funkcji, istotnie zwiększających jego szanse na znalezienie partnera lub partnerki.

Automatyczny dobór osobowości – to funkcja, dzięki której użytkownik może odszukać inną osobę na podstawie doboru wspólnych preferencji, zainteresowań itd. Jednym słowem – osoby korzystające z tej funkcji będą mogły sprawdzić, który z użytkowników (zgodnie z algorytmami serwisu) będzie dla niego najlepiej dopasowanym partnerem lub partnerką.

Galeria – to kolejne, ale za to mniej zautomatyzowane narzędzie, dzięki któremu można wybrać interesującą nas osobę na podstawie przedstawionych zdjęć. Oczywiście wyszukiwanie to oparte jest na określonych filtrach, dzięki którym można zawęzić grono interesujących nas osób do akceptowalnego minimum.

Co dalej? Jeśli wybrana osoba faktycznie wpadła nam w oko, można polubić jej profil a następnie wysłać jej prywatną wiadomość. Należy jednak pamiętać, że komunikacja z innymi osobami jest w serwisie Brudnyromans.com dostępna tylko za pomocą płatnych kredytów lub z poziomu konta premium.

Koszty – co warto o nich wiedzieć?

Brudnyromans.com to serwis internetowy, który oferuje kilka różnych modeli płatności za usługi premium. Najpopularniejszym z nich jest zakup kredytów, które w portalu pełnią rolę środka płatniczego. Jednostkowy koszt nabycia pojedynczego kredytu jest uzależniony od rozmiaru paczki i jej ceny. Oto dostępne warianty sprzedaży:

 • 3 kredyty – 16,99 zł,
 • 10 kredytów – 49,99 zł,
 • 25 kredytów – 122,99 zł,
 • 50 kredytów – 242,99 zł,
 • 75 kredytów – 349,99 zł,
 • 100 kredytów – 427,99 zł.

Istnieje również możliwość wykupienia dostępu do konta Premium. Jego cena to 39.99 złotych za miesiąc. Należy przy tym zaznaczyć, że dostęp ten nie jest automatycznie przedłużany. Płatności w portalu można dokonywać poprzez kartę płatniczą bądź przelewem za pośrednictwem Przelewy24.

Konto darmowe

Jedną z wielu zalet serwisu, jest dość duża liczba funkcji dostępnych z poziomu konta darmowego. Oczywiście bez wykupionych kredytów (lub miesięcznego abonamentu) korzystanie ze wszystkich atutów randki przez Internet będzie raczej niemożliwe, ale i tak spektrum dostępnych funkcji robi w tym przypadku pozytywne wrażenie. Największym utrudnieniem na sprawne nawiązywanie kontaktów jest oczywiście brak możliwości wysyłania i odpisywania na wiadomości bez wykupionego dostępu Premium.

Konto darmowe pozwala na:

 • Założenie profilu, wprowadzenie danych użytkownika.
 • Otrzymywanie propozycji kontaktów, zgodnie z preferencjami algorytmicznymi serwisu.
 • Udostępnianie zdjęć na swoim koncie użytkownika.
 • Odbieranie wiadomości przesłanych przez innych użytkowników portalu.
 • Otrzymywanie powiadomień e-mail o wszystkich wydarzeniach, jakie miały ostatnio miejsce (zwłaszcza w obrębie naszego konta).
 • Możliwość korzystania z wszystkich funkcji zainstalowanej w serwisie wyszukiwarki (wraz z obsługą dołączonych do niej filtrów).

Konto Premium

Funkcje premium to:

 • Możliwość wysyłania korespondencji do innych użytkowników serwisu.
 • Dostęp do wszystkich zdjęć w galeriach osób zarejestrowanych w portalu internetowym; w tym również do tak zwanych galerii osobistych z najbardziej pikantnymi materiałami.
 • Tworzenie listy ulubionych profili, wraz z funkcją ich szybkiego wybierania.

Korzystanie z funkcji premium jest możliwe zarówno za pośrednictwem zakupionych kredytów (każda z funkcji wiąże się z użyciem określonej ich liczby), jak również z poziomu wykupionego na miesiąc konta. Jeśli chcemy w aktywny sposób korzystać z zawartości portalu, bardziej opłacalny będzie wykup miesięcznej subskrypcji.

Jak usunąć konto w serwisie?

Portal randkowy Brudnyromans.com to serwis, w przypadku którego usunięcie konta jest dosyć proste. W tym celu należy wysłać stosowną wiadomość do administracji serwisu, w której dokładnie powiadomimy adresata o chęci usunięcia naszego konta z zasobów portalu. Należy jednak pamiętać, że wykasowanie naszego profilu nie musi oznaczać, że na przypisany do niego adres e-mail nie będą wysyłane treści reklamowe. Dlatego w trakcie rejestracji warto używać odrębnego adresu, który zakłada się tylko w tym celu.

Należy też pamiętać, że usunięcie konta z serwisu, nie wiąże się ze zwrotem wszystkich zainwestowanych środków. Ewentualne reklamacje są rozpatrywane na zupełnie innych zasadach!

Pakiet próbny

Serwis Brudnyromans.com oferuje możliwość skorzystania ze wszystkich dostępnych funkcji, bez konieczności wydania jakichkolwiek środków pieniężnych. Każdy użytkownik witryny otrzymuje tuż po założeniu konta specjalny, darmowy pakiet 3 kredytów, które można wykorzystać na dowolne usługi. W związku z tym, że jeden kredyt umożliwia wysłanie jednej wiadomości do dowolnej osoby, darmowy pakiet pozwoli wysłać aż trzy odrębne wiadomości.

Opinie użytkowników

Brudnyromans.com to tematyczny portal randkowy, którego użytkownicy skupiają się przede wszystkim na poszukiwaniu seksu. Większość tych osób docenia tą witrynę za:

 • wysoką skuteczność, dzięki której znalezienie partnera lub partnerki trwa bardzo krótko,
 • interfejs zorientowany na potrzeby użytkownika,
 • przejrzyste zasady użytkowania, co wiąże się również z brakiem dodatkowych opłat (np. za automatyczne wydłużenie subskrypcji),
 • proste zasady wykupu kredytów lub też miesięcznego dostępu do konta premium.

Co ważne, w Internecie można znaleźć również negatywne opinie na temat funkcjonowania portalu. Dotyczą one przede wszystkim:

 • stosunkowo wysokich kosztów (zwłaszcza w przypadku wykupienia kredytów),
 • wysyłania wielu powiadomień na skrzynkę e-mail, i to nawet po zaprzestaniu korzystania z serwisu i wykasowaniu konta,
 • braku aplikacji mobilnej, z której można by korzystać w dowolnym miejscu.

.Reasumując, jest to portal randkowy o olbrzymim potencjale, który co prawda nie gwarantuje spotkania, ale znacznie ułatwia znalezienie partnera lub partnerki do niezobowiązujących spotkań we dwoje

BrudnyRomans.com - opinie i informacje
BrudnyRomans
Podsumowanie
Brudnyromans.com to portal przeznaczony dla osób, którym marzy się tak zwany "skok w bok". Warto go docenić za swoistą unikatowość, wspomnianą wcześniej skuteczność i... atrakcyjny interfejs, który nie przytłacza mnogością różnych funkcji. Jednym słowem jest to serwis dla osób, które szukają wyłącznie "przygód" i przyjemności.
Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Ocena użytkowników137 Votes
Zalety
Brak automatycznie przedłużanej subskrypcji
Wysoki odsetek kobiet
Portal prosty w obsłudze
Wady
Jedynie dla osób szukających romansu
Dość kosztowny wykup "kredytów"
3.7
BrudnyRomans

4 KOMENTARZE

 1. witam

  wieksza czesc profili kobiecych jest wirtualna. Masa wiadmosci od kobiet czasem nawet 35-45 wiadomosci jednego dnia. kobiety wirtualne i bardzo bezposrednie w pierwszym kontakcie. brak mozliwosci podania adresu numeru telefonu itp. praktycznie portal stworzony do zarabiania pieniedzy na pisaniu wiadomosci co kto komu by zrobil, ale nie zrobi bo nie ma jak. Ludzie nie nabierajcie sie na to. Bez sensu wydane pieniadze z ktorych i tak nic nie bedziecie miec. Ja szczerze odradzam

  • Piszesz głupoty 🙂 Ja po tygodniu cierpliwego pisania znalazłem fajną laskę z którą regularnie teraz się spotykam może po prostu zabrakło Ci cierpliwości?

 2. To portal dla naiwnych. Laski są tam po to aby frajer płacił za kredyty a one mają za zadanie wyciągnąć z frajera jak największą ilość kredytów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!

Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Final Score
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Co robić z dziewczyną? Lista ponad 40 kreatywnych pomysłów

Bez względu na to, jak długo jesteś ze swoją dziewczyną, znalezienie nowych i interesujących rzeczy do zrobienia razem...

Negatywne cechy charakteru, nad którymi warto pracować 

Każdy z nas ma pewne negatywne cechy, nad którymi powinien pracować. Uzmysłowienie sobie tego faktu jest pierwszym krokiem...

Pozytywne cechy charakteru: 20 dobrych cech przydatnych w życiu

Każdy człowiek inny zestaw cech charakteru, które czynią go wyjątkowym. Niektórzy ludzie są mili, inni są zdecydowani czy...

4 pomysły na świętowanie rocznicy związku

Każdy rok spędzony razem to dobra okazja do wspólnego świętowania czy nawet obdarowywania się upominkami. Rocznice, i to...