RandkizMilfami – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieRandkizMilfami - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników49 Votes
1.1
RandkizMilfami

W Internecie można znaleźć nie tylko miłość, ale też szansę na szybką, niezobowiązującą przygodę we dwoje. O tym wie zresztą każdy. Niemniej istnieje niewiele stron randkowych, które oferowałyby tak specyficzną formę niezobowiązujących spotkań co RandkizMilfami. Jak łatwo się domyślić, chodzi bowiem o randki z kobietami w średnim wieku.

Informacje o portalu

RandkizMilfami to serwis internetowy, którego tematyka dotyczy przede wszystkim niezobowiązujących randek w Internecie. Jak sama nazwa serwisu wskazuje, chodzi o kobiety w średnim wieku, które portal określa jako tzw. „mamuśki”. Oczywiście nie oznacza to, że zarejestrować się w serwisie mogą tylko takie osoby. Wręcz przeciwnie – jest to portal zarówno dla kobiet i mężczyzn (w każdym wieku), choć oczywiście nazwa mogłaby wskazywać co innego.

Żeby było jasne, zawartość portalu randkowego nie jest raczej przeznaczona dla osób szukających romantycznej miłości. Zdecydowana większość zarejestrowanych tu użytkowników koncentruje się na seksie, co zresztą widać na przykładzie większości materiałów dostępnych na portalu. Od razu należy zaznaczyć, że pod względem funkcjonalności, prezentowany serwis randkowy w znacznym stopniu przypomina inne, niszowe witryny. Dotyczy to zarówno prezentowanych treści, jak i sposobu funkcjonowania portalu.

W poniższej recenzji opiszemy dokładnie, jak działa ta strona, czym się zajmuje i czy obsługuje (a jeśli tak, to na jakich warunkach) dostęp do konta Premium. Przeanalizujemy również opinie na temat serwisu i kilka istotnych szczegółów, z którymi warto się zapoznać przed rozpoczęciem korzystania z witryny. Zapraszamy do lektury!

Rejestracja w serwisie

Rejestracja w serwisie wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku wielu innych, analogicznych portali. Po wejściu w okno rejestracji, strona wyświetla dosyć prosty formularz, w którym znajduje się jedynie 9 pól. Jednym z nich jest pole odpowiedzialne za podanie adresu e-mail. Oczywiście musimy też określić czy jesteśmy kobietą lub mężczyzną, jaka jest nasza orientacja itd. Jednym słowem – proces rejestracyjny wygląda standardowo.

Nie inaczej jest w przypadku potwierdzania poprawności własnego adresu mailowego. Po zatwierdzeniu danych zapisanych w formularzu, na naszą skrzynkę pocztową zostaje wysłana wiadomość, w treści której znajduje się link aktywacyjny. Po jego kliknięciu nasze konto staje się aktywne. Niemniej – co równie ważne – istnieje możliwość korzystania z zasobów portalu bez aktywacji konta.

Logowanie i dostęp do platformy

Jak na dobry serwis oferujący randki online przystało, RandkizMilfami oferują pełny dostęp do udostępnianych przez użytkowników treści. Możemy zatem przeglądać wszystkie materiały multimedialne, nie będąc jednocześnie użytkownikami Premium.

Co ważne – po założeniu konta system zachęci nas do uzupełniania danych profilowych. Posiadając konto Standard, możemy udostępnić zdjęcia, wypełnić nasz profil niezbędnymi informacjami i wyszukiwać inne osoby na podstawie prostych algorytmów wyszukiwania. Pod tym względem RandkizMilfami nie zaskakują.

Darmowe konto

RandkizMilfami to serwis internetowy, który oferuje możliwość korzystania zarówno z konta darmowego jak i z konta Premium. Osoby korzystające z serwisu, mogą wykupić pakiet tzw. Monet, dzięki którym możliwe będzie korzystanie z dostępu do kamer internetowych.

W ramach konta darmowego użytkownik może przeglądać profile innych osób, uzupełniać swoje dane i – co równie ważne – czytać wysłane do siebie wiadomości. Tych z kolei jest dosyć sporo, ale o tym później. Bez wniesienia odpowiednie opłaty niestety nie możemy wysyłać wiadomości.

Po rejestracji otrzymujemy 2 godziny Premium za darmo w ramach sprawdzenia funkcjonalności portalu. Polecamy zarejestrować się w godzinach największej aktywności użytkowników – od ok. 14.00 do 1.00, osobiście sprawdzić potencjał serwisu oraz zadecydować czy warto zostać na dłużej.

Konto Premium

W ramach tego konta, użytkownik może:

 • korespondować z innymi osobami bez końca i bez jakichkolwiek ograniczeń,
 • podwyższyć pozycję swojego konta wśród wyników wyszukiwania innych osób,
 • skorzystać z opcji automatycznego dopasowania na podstawie danych profilowych,
 • wysyłać tzw. całusy i zaproszenia do grona znajomych,
 • skorzystać z opcji zaawansowanego wyszukiwania konkretnych profili,
 • skorzystać z funkcji kamerek prezentujących obraz „na żywo”,
 • skorzystać z pakietu darmowych monet, które można wykorzystać podczas rozmowy w ramach live cams,
 • jeszcze bardziej zaangażować się w świat RandkizMilfami, chociażby poprzez prezentację jego danych w specjalnym newsletterze, który będzie wysłany do innych osób (to samo dotyczy również i nas),
 • skorzystać z jeszcze szybszej opcji moderacji przesyłanych treści i zdjęć,
 • wykorzystać potencjał tzw. „Match Check”, w ramach którego system automatycznie wyszuka odpowiednią dla nas osobę.

Cennik usług Premium

Randki online za pośrednictwem serwisu wcale nie należą do najtańszych. Oto cennik dostępnych pakietów, wraz z ich funkcjonalnościami.

 1. Za 4.99 złotych możemy skorzystać z funkcji konta testowego, którego ważność to 3 dni.
 2. Za 49.90 złotych możemy skorzystać z funkcji konta kwartalnego (na 3 miesiące). Zakładając to konto możemy liczyć – oprócz standardowych udogodnień – na dodatkowe 50 Monet.
 3. Za 29.90 złotych możemy skorzystać z dostępu do konta Premium na cały rok. Przy okazji dostajemy aż 100 dodatkowych Monet.

Jeśli często korzystamy z usługi Live Cam, możemy wykupić pakiet osobnych Monet. Ceny poszczególnych pakietów kształtują się następująco:

 1. 80 Monet to koszt 39.90 złotych.
 2. 200 Monet to koszt 99.90 złotych.
 3. 500 Monet to koszt 199.90 złotych.

Uwaga! Wykup monet jest niezależny od subskrypcji. Można z nich korzystać bez wykupienia dostępu do konta Premium.

Jak usunąć konto i zakończyć subskrypcję?

Serwis randkowy zapewnia w miarę łatwe usunięcie profilu z jego zasobów. Wystarczy zalogować się na swoje konto, kliknąć w zakładkę „Mój profil”, potem w „Pomoc” a następnie po lewej stronie wybrać zakładkę „Mój Profil”, potem po prawej „Jak mogę usunąć profil” a na koniec w „Kliknij tutaj”. Chcąc całkowicie usunąć swoje konto, należy potwierdzić swój wybór.

W związku z tym, że subskrypcja w serwisie przedłuża się automatycznie, chęć jej przerwania należy zgłosić co najpóźniej w 72 godziny od pobrania nowej opłaty. W przeciwnym razie nasze żądanie nie zostanie uwzględnione.

Opinie o portalu RandkizMilfami

Użytkownicy serwisu jednoznacznie podkreślają, że ma on zarówno swoje mocne, jak i słabe strony. Do zalet portalu należą:

 • łatwy dostęp do treści, również z poziomu konta darmowego,
 • przejrzysty interfejs witryny, dostosowany również do potrzeb początkujących użytkowników,
 • skalowalna strona, dzięki czemu można z niej z łatwością korzystać na urządzeniach mobilnych (w tym smartfonach),
 • możliwość przeglądania galerii użytkowników bez konieczności opłacenia konta Premium,
 • duża liczba kont posiadanych przez kobiety.

Niestety portal ten ma również swoje wady. Do nich użytkownicy najczęściej zaliczają:

 • stosunkowo wysokie opłaty za użytkowanie konta,
 • większość kobiet jest w tym samym wieku,
 • dużą liczbę fałszywych profili, z których część ma charakter wyłącznie marketingowy i jest prowadzona przez pracowników portalu,
 • brak dostępu do systemu Live Cam, nawet jeśli wcześniej wykupiono abonament,
 • niewielka liczba Monet w ramach abonamentu (już za samo rozpoczęcie rozmowy naliczane jest 20 Monet).

 

RandkizMilfami.pl - opinie
RandkizMilfami
Podsumowanie
Serwis RandkizMilfami to portal randkowy, który - pod względem funkcjonalności - przypomina szereg analogicznych stron internetowych. Warto jednak zaznaczyć, że mimo wszystko ma on wiele zalet, które jednoznacznie wynikają z jego budowy i dostępnych funkcjonalności.
Ocena użytkowników49 Votes
Zalety
Darmowe 2 godziny Premium na start
Przejrzysty interfejs
Duża liczba użytkowników
Wady
Sporo fałszywych kont
Niskie zróżnicowanie wiekowe
1.1
RandkizMilfami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Loveaholics – Opinie i informacje o portalu

Ilość portali randkowych dostępnych w sieci jest naprawdę imponująca, jednak większość z nich oferuje praktycznie identyczne funkcje i...

Tinder – Opinie i informacje o portalu

Każda osoba, która miała już do czynienia z tematyką randki online, słyszał już pewnie o Tinderze. Dla większości...

Jak działają portale randkowe bez rejestracji?

Chcąc stworzyć dobrą recenzję nt. portali randkowych "bez rejestracji", trzeba zrobić konkretny research. Znalezienie informacji na ich temat...

BeNaught – Opinie i Recenzja

O portalach randkowych mówi się dużo, albo niewiele. Dużo mówi się o witrynach, które są ogólnodostępne. Duże portale...