QuickFlirt – Opinie i Recenzja

Strona głównaRandkowanieQuickFlirt - Opinie i Recenzja

Jak przyciągnąć do siebie singli z całej, internetowej przestrzeni? Najlepiej stworzyć dla nich portal, który zaoferuje im coś innego. Coś, na co trudno liczyć w kontekście wielu innych, przewidywalnych i niejednokrotnie… nudnych portali randkowych. Portal QuickFlirt jest właśnie czymś takim. Na pierwszy rzut oka, jest to typowa witryna randkowa. Dopiero po dłuższym „poznaniu się” zdajemy sobie sprawę, że jest ona czymś wyjątkowym. Witrynie tej poświęcona zostanie niniejsza recenzja. Dowiemy się z niej, jak funkcjonuje ów portal, czym wyróżnia się na tle stron konkurencyjnych i jakie są opinie na jego temat.

Rejestracja, czyli zaczynamy przygodę z portalem

Rejestracja w serwisie QuickFlirt jest bardzo prosta. Polega na podaniu kilku prostych informacji, takich jak adres e-mail, płeć, orientacja, poszukiwania itd. Po zakończeniu tego skądinąd szybkiego procesu, przechodzimy od razu do strony głównej portalu. Oczywiście „po drodze” nie zapominamy o aktywacji konta, która odbywa się w oparciu o link aktywacyjny, który jest nam podsyłany w wiadomości e-mail. Po jego kliknięciu nasz profil zostanie aktywowany.

Pierwsze logowanie, pierwsze wrażenia

Po zalogowaniu serwis QuickFlirt prowadzi nas w pewnym stopniu „za rączkę”, informując o możliwości udostępnienia zdjęcia (maksymalnie 12 MB) i uzupełnienia naszych danych profilowych. Tych jest całkiem sporo, gdyż dotyczą one naszego wyglądu, stanu cywilnego, pochodzenia, a nawet koloru włosów. Idźmy zatem dalej.

Pierwszym słowem, które przychodzi do głowy użytkownikowi serwisu QuickFlirt, jest – niestety – „chaos”. Na stronie dużo się dzieje, aczkolwiek dla osób, które po raz pierwszy z niego korzystają, może być to zbyt dużo. W centralnej części ekranu użytkownika znajduje się mnóstwo profili osób, które system automatycznie dla nas wyszukał. Można do nich wysłać „Figlarny Tekścik”, ale żeby to zrobić, trzeba po prostu udostępnić zdjęcie profilowe. Trzeba przy okazji podkreślić, że wiele ciekawych funkcji otwiera się przed użytkownikiem, który w portalu aktywował (potwierdził) swój adres e-mail i udostępnił swoje zdjęcie profilowe.

Funkcje dostępne w portalu

Randki bez zobowiązań za pośrednictwem serwisu QuickFlirt, to bardzo… dynamiczny proces. Tuż po zalogowaniu otrzymujemy co najmniej kilkanaście wiadomości od osób, które „rzekomo” chcą nas poznać. Problem polega na tym, że przynajmniej część z nich jest niezweryfikowana. W związku z tym, że z botem trudno randkować, portal umożliwia wyłączenie wiadomości od użytkowników niezweryfikowanych. Żeby to zrobić, trzeba aktywować swoje konto (czyli de facto je zweryfikować) i udostępnić swoje zdjęcia. Ot, proste i skuteczne.

Co jeszcze może nas zaskoczyć w serwisie QuickFlirt? Z pewnością gra Hot on Not, która ułatwia szybkie zdobycie wielu kontaktów. Poszczególne profile „kojarzone” są ze sobą w oparciu o podstawowe dane użytkownika. Dzięki nim można łatwo sprawdzić, czy dwie rożne osoby pasują do siebie. Szybkie znalezienie partnera do flirtu jest łatwiejsze, gdyż serwis od razu podaje dane nt. odległości, w jakiej dana osoba mieszka.

Łatwy i szybki flirt w serwisie QuickFlirt jest o wiele łatwiejszy, gdyż… portal ten dysponuje bardzo ciekawą wyszukiwarką. Wbrew pozorom, jest ona dostępna również dla osób korzystających z konta darmowego, choć – trzeba przyznać – że nie można skorzystać z wszystkich jej funkcjonalności (np. wieku szukanej osoby). Jeśli jesteśmy już przy wyszukiwarce (a konkretnie – przy wynikach wyszukiwania), to pojawia się tu pewne niedociągnięcie. Załóżmy, że szukamy dziewczyny z okolic Górnego Śląska. Znajdujemy taką, która np. mieszka w Gliwicach. Niestety okazuje się, że po kliknięciu w jej profil, nagle „przemieszcza” się ona do Zabrza. No cóż… życie bota jest bardzo dynamiczne.

Funkcje Premium – co warto wiedzieć?

Nie sposób opisać wszystkie funkcje, z którymi (zwłaszcza nowy) użytkownik ma do czynienia w serwisie. Poniżej skupimy się tylko na tych, które są dostępne w ramach konta Premium. Jak na randkowo – erotyczny portal przystało, jest ich bardzo dużo:

 • Nieograniczone rozmowy z dowolnymi użytkownikami. Co ważne – serwis obsługuje wyłącznie płatności kartą kredytową, dzięki czemu użytkownik nie musi korzystać np. kredytów (te dość szybko wyczerpałyby się).
 • Możliwość przeglądania dużych zdjęć wybranego użytkownika. Te, które są dostępne w ramach konta darmowego, są mocno zmniejszone lub zamazane.
 • Opcja poproszenia użytkownika o jeszcze więcej zdjęć. W galerii wybranej osoby pojawia się odnośnik, za pomocą którego możemy w łatwy sposób powiadomić drugą osobę, że chcemy ją jeszcze dokładniej widzieć…
 • Możliwość szerszego zdefiniowania opcji „kogo szukam”. Dzięki temu łatwiej odszukać osoby, które spełniają nasze „wymogi”. Funkcja ta sprawdza się zwłaszcza w kontekście wspomnianej gry „Hot or Not”, dzięki której dopasowanie się potencjalnych partnerów jest o wiele łatwiejsze.
 • Zaawansowane wyszukiwanie, z możliwością skorzystania z zablokowanych wcześniej filtrów zaimplementowanych w wyszukiwarce serwisu.
 • Udostępnienie wielu materiałów multimedialnych (foto i wideo) na czacie zainstalowanym w portalu randkowym.
 • Możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy online, która obejmuje nie tylko kwestie związane z użytkowaniem serwisu, ale też pomaga w znalezieniu odpowiedniej osoby.

Koszt konta premium

Trzeba przyznać, że jak na tak złożony i funkcjonalny serwis randkowy, cena zakupu subskrypcji jest relatywnie niska. Zgodnie z tym, co było napisane wcześniej, użytkownik może opłacić wyłącznie subskrypcję. Jej cena – zgodnie z informacjami podanymi na stronie – wynosi:

 • opłata dla jednego dnia (testowa) – 4.20 złotych,
 • opłata trzydniowa (testowa) – 4.39 złotych,
 • opłata na miesiąc – 31.49 złotych,
 • opłata na trzy miesiące – 20.29 złotych,
 • opłata na sześć miesięcy – 14.39 złotych.

Podane kwoty to opłata w przeliczeniu na jeden miesiąc. Przy zakupie odpowiedniego pakietu, serwis nalicza opłatę z góry. Jeśli członkostwo próbne nie zostanie anulowane, automatycznie zostanie ono przedłużone o pakiet miesięczny. Zamknięcie subskrypcji odbywa się poprzez menu Ustawienia, w którym znajduje się stosowny aplet.

Usunięcie konta

Chcąc usunąć konto, należy zalogować się na stronie, kliknąć w swój awatar, wybrać „Moje Ustawienia” a następnie zejść na sam dół witryny i kliknąć w „Usuń Konto”. Po zatwierdzeniu chęci usunięcia konta, otrzymujemy specjalny kod, za pomocą którego proces jego wykasowania zostanie autoryzowany.

Konto możemy usunąć w dowolnym momencie – pamiętajmy, aby to zrobić, jeśli kończymy swój aktywny udział w życiu portalu. W przeciwnym razie portal automatycznie pobierze z naszego konta opłatę członkowską.

Opinie

Wśród pozytywów użytkownicy podkreślają:

 • dużą liczba kontaktów,
 • możliwość korzystania z zaawansowanej wyszukiwarki,
 • duży ruch na stronie, olbrzymie zainteresowanie profilem,
 • niskie koszty dostępu do usług Premium,
 • duża funkcjonalność konta darmowego,
 • możliwość skorzystania z opcji testowania.

Do wad portalu użytkownicy zaliczają:

 • zbyt długi proces usuwania konta,
 • duża liczba maili (lista mailingowa).

 

QuickFlirt.com - opinie
QuickFlirt
Podsumowanie
Randki bez zobowiązań za pośrednictwem portalu QuickFlirt, to proces w pełni bezpieczny i sprawdzony. Niemniej stronę tą warto polecić wyłącznie doświadczonym użytkownikom, gdyż oferuje ona wysoką personalizację usług. Wynikające z nich konsekwencje, mogą być trudne do zaakceptowania dla początkujących.
Ocena użytkowników34 Votes
Zalety
Możliwość wykupienia okresu testowego
Duża baza użytkowników
Konkurencyjny koszt konta premium
Wady
Portal wysyła duża liczbę wiadomość email
0.6
QuickFlirt

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Singlowanie – Opinie i Recenzja

Singlowanie to witryna, która doskonale wpisuje się w ten trend portali z konkretnymi wartościami. Jest to typowa strona...

MyDwoje – Opinie i informacje o portalu

Jak stworzyć portal randkowy, który będzie łączył w sobie przyjazny interfejs, wygodę użytkowania, bezpieczeństwo danych i uczciwą formę...

Pelnoletnie – Opinie i informacje o portalu

Szukanie miłości czasami wiąże się z pewnym ryzykiem. Jeśli szukamy jej w tak zwanym "realu", to ogranicza się...

OneNightFriend – Opinie i Recenzja

Trzeba przyznać, że portal randkowy OneNightFriend, to jedna z najbardziej tajemniczych stron randkowych. Nazwa tej strony jednoznacznie sugeruje,...