E-podryw – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaZwiązekE-podryw - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników3 Votes
3.9
E-podryw

Znaczną grupę wszystkich dostępnych w Internecie portali randkowych, stanowią serwisy ukierunkowane wyłącznie na jeden typ relacji. Prawdę mówiąc stworzenie takiej witryny jest najwygodniejsze z punktu widzenia administratora, gdyż może on – niejako z góry – określić specyfikę własnego portalu. E-podryw nie do końca wpisuje się w ten standard. Co prawda jest to witryna skierowana do osób, które szukają szybkich znajomości z jeszcze szybszym finałem, ale… można tu znaleźć również i wiele innych osób, które szukają bardziej trwałych związków. Jak zatem działa ten serwis?

Rejestracja w portalu

Po wejściu na stronę główną, portal randkowy udostępnia nam okno dialogowe, poprzez które możemy zarejestrować się w serwisie jako nowi użytkownicy. Proces rejestracji jest bardzo prosty i ogranicza się wyłącznie do zaznaczenia odpowiedniego checkboxa, przypisanego do naszych predyspozycji seksualnych. Wymagane jest również podanie adresu e-mail, wraz z zaznaczeniem „kwadracików” poświadczających o naszej pełnoletności i udzielonej zgodzie na otrzymywanie materiałów reklamowych.

Na podany przez nas adres e-mail zostanie wysłana specjalna wiadomość, w której – jak to w przypadku wielu innych portali bywa – znajduje się link aktywacyjny do naszego konta. Po jego kliknięciu nasze konto zostaje aktywowane, a my sami stajemy się użytkownikami Standard, zgodnie z nomenklaturą przyjętą w regulaminie portalu.

Pierwsze logowanie – co dalej?

Gdy już zalogujemy się na nasze konto, pierwszą rzeczą jaką trzeba będzie zrobić, jest uzupełnienie naszych danych profilowych. Teoretycznie jest to dość proste zadanie, ale pamiętajmy, że mamy tu do czynienia z mniej więcej 10 różnymi polami, które obowiązkowo należy wypełnić. Dokończenie rejestracji i założenie konta może trwać stosunkowo długo, ale w zamian – po jego ukończeniu – otwiera się przed nami rozbudowany interfejs, w którym już jako użytkownicy standard możemy skorzystać z wielu różnych, ciekawych funkcji.

Darmowe konto

Możliwość skorzystania z określonych funkcji portalu E-podryw.com, jest zależna od tego, w jaki sposób korzystamy z udostępnionych przez administrację danych. Możemy z nich korzystać na zasadach użytkownika Standard lub Premium. Osoba zdefiniowana jako użytkownik Standard, jest zarejestrowana na koncie darmowym. Może zatem:

 • odbierać wiadomości od innych użytkowników,
 • przeglądać galerie innych osób (pod warunkiem, że dana osoba wyda na to zgodę),
 • odwiedzać stronę serwisu i logować się na niej.

Niestety w ramach darmowego konta nie można odpowiadać ani wysyłać wiadomości, co praktycznie wyklucza nas z możliwości poznawania innych osób na portalu.

Konto Premium

Użytkownicy kont Premium mają znacznie większe możliwości, a tym samym mogą sprawnie korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. Płatne funkcje obejmują:

 • wysyłanie informacji o dowolnej treści, w których mogą znajdować się dane kontaktowe w tym dane zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu, odnośnik do prywatnej strony www itd,
 • korzystanie w sposób nieograniczony z wysyłania oczek i z tak zwanych szybkich flirtów,
 • przeglądanie osobistych plików poszczególnych użytkowników, bez konieczności otrzymywania od nich stosownej zgody,
 • przeglądanie pełnej listy gości profilu, dzięki czemu szanse na znalezienie odpowiedniego partnera lub partnerki znacznie wzrosną,
 • wysyłanie wiadomości bez żadnych ograniczeń ilościowych i czasowych; w przypadku posiadania przez użytkownika konta premium, treść przesyłanych wiadomości nie jest filtrowana przez moderację serwisu, co oznacza, że nie ma też opóźnień czasowych w ich doręczaniu do adresata.

Płatności w serwisie – porady praktyczne

Użytkownik serwisu E-podryw.com, musi pamiętać, że dokonanie wpłaty na konto portalu musi mieć miejsce wyłącznie w całości. Transakcji można dokonywać na kilka sposobów:

 1. Za pomocą karty debetowej lub kredytowej – dzięki tej metodzie opłacany abonament przedłuża się automatycznie. Sposób ten jest wygodny zwłaszcza dla tych użytkowników, którzy chcą korzystać z serwisu znacznie dłużej.
 2. Za pomocą przelewu bankowego – są to przekazy jednorazowe, toteż po zakończeniu okresu subskrypcji nie będą one przedłużane.

W przypadku wyboru metody automatycznego przedłużania ważności konta o kolejny okres, anulowanie subskrypcji jest możliwe najpóźniej do dwóch dni przed jej zakończeniem. Stosowną informację należy przesłać na adres support@e-podryw.com. E-podryw.com to portal randkowy, który – podobnie jak wiele podobnych witryn – definiuje z góry ustalone stawki za korzystanie z konta premium przez określony czas. Tym samym:

 • 1 miesiąc ważności konta to wydatek 49,00 złotych,
 • 3 miesiące ważności konta to wydatek 69,00 złotych,
 • roczny dostęp do konta to koszt 119,00 złotych,
 • dożywotnia ważność naszego konta to wydatek 180,00 złotych.

Usunięcie konta – kwestie praktyczne

Zgodnie z regulaminem portalu, zablokowanie konta bezpłatnego jest możliwe praktycznie w każdym momencie i to bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Zupełnie inaczej sprawa wygląda z osobami zalogowanymi na kontach płatnych.

Usunięcie przez użytkownika

Portal randkowy dopuszcza możliwość usunięcia konta użytkownika, o ile poinformuje on o takiej woli najpóźniej do 2 dni przed upływem terminu ważności tegoż konta. Należy jednak pamiętać, że samo zawieszenie lub usunięcie konta, nie wiąże się z zakończeniem automatycznego przedłużania subskrypcji.

Osoba która chce anulować automatyczne przedłużanie subskrypcji, powinna poinformować o tym obsługę techniczną portalu. Również i tu obowiązuje rygor wspomnianych 2 dni. Wszelkie wnioski dotyczące kasacji konta, zakończenia opłat z tytułu przedłużania subskrypcji itd., należy przesłać na adres support@e-podryw.com.

Usunięcie konta przez administrację portalu

Konto premium również może zostać usunięte przez administrację portalu, jeśli jego właściciel nie przestrzega zapisów regulaminu dotyczących sposobu jego prowadzenia i udostępnianych w jego ramach treści. Przykładowo podstawą do usunięcia konta może być zamieszczenie na swoim profilu danych kontaktowych, których udostępnianie jest możliwe tylko za pośrednictwem wiadomości prywatnych (w ramach konta Premium).

W celu dokładnego zapoznania się ze wszystkimi sytuacjami, które mogą doprowadzić do usunięcia konta, warto przeanalizować regulamin serwisu, który jest dostępny na stronie E-podryw.com.

Opinie użytkowników

E-podryw.com to portal randkowy, dzięki któremu randki online są z pewnością łatwiejsze. Serwis skupia wokół siebie osoby, które są przede wszystkim ukierunkowane na szybkie i niezobowiązujące spotkania. Większość z nich ma dość ugruntowaną opinię na temat portalu.

Zdecydowana większość osób korzystających z serwisu podkreśla jego nowoczesność, oryginalność i wyjątkowość. Nie bez znaczenia jest też dość łatwa obsługa portalu, która opiera się na intuicyjnych odnośnikach. Zaletą strony E-podryw.com jest też duża liczba zarejestrowanych użytkowników, z których zdecydowaną większość stanowią kobiety.

Wśród wad serwisu wymienia się najczęściej dość restrykcyjne przepisy odnośnie regulaminowego korzystania z portalu. Pewną wadą jest też wysoki koszt abonamentu. I choć wykupienie konta płatnego „na zawsze” wydaje się pod tym względem najbardziej opłacalne, to w rzeczywistości wiąże się z wydatkiem prawie 200 złotych.

E.podryw.com - opinie i informacje
E-podryw
Podsumowanie
Randki przez Internet to bardzo złożona kwestia. Na rynku istnieje wiele portali randkowych, które w mniej lub bardziej udany sposób kojarzą przyszłe pary. Witryna E-podryw.com jest pod tym względem serwisem udanym i funkcjonalnym. Warto podkreślić, że jego funkcjonalność w ramach konta bezpłatnego również jest dość duża, co jest swoistym ukłonem w stronę tych użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z portalem.
Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Ocena użytkowników3 Votes
Zalety
Duża liczba zarejestrowanych użytkowników
Prosta obsługa
Dobra oferta premium - pakiet roczny oraz dożywotni
Wady
Dość drogie premium na 1 miesiąc
Restrykcyjny regulamin
3.9
E-podryw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!

Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Final Score
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Co robić z dziewczyną? Lista ponad 40 kreatywnych pomysłów

Bez względu na to, jak długo jesteś ze swoją dziewczyną, znalezienie nowych i interesujących rzeczy do zrobienia razem...

Negatywne cechy charakteru, nad którymi warto pracować 

Każdy z nas ma pewne negatywne cechy, nad którymi powinien pracować. Uzmysłowienie sobie tego faktu jest pierwszym krokiem...

Pozytywne cechy charakteru: 20 dobrych cech przydatnych w życiu

Każdy człowiek inny zestaw cech charakteru, które czynią go wyjątkowym. Niektórzy ludzie są mili, inni są zdecydowani czy...

4 pomysły na świętowanie rocznicy związku

Każdy rok spędzony razem to dobra okazja do wspólnego świętowania czy nawet obdarowywania się upominkami. Rocznice, i to...