PoprostuFlirt – Opinie i Informacje

Strona głównaRandkowaniePoprostuFlirt - Opinie i Informacje
Ocena użytkowników90 Votes
1.5
PoprostuFlirt

Szukanie okazji do niezobowiązujących spotkań, może odbywać się za pomocą – dosłownie – wulgarnych stron randkowych, ale też witryn o znacznie mniej wyrazistym zabarwieniu. Czymś takim jest strona PoprostuFlirt, która – oprócz ciekawego i dopracowanego interfejsu – trzyma również określony poziom. Oczywiście jest to ważne, ale nie najważniejsze! W poniższej recenzji skupimy się na funkcjonowaniu tego portalu, dowiemy się czegoś na temat dostępnych w nim funkcji, ale też opiszemy koszty jego użytkowania i zapoznamy się z opiniami na jego temat.

PoprostuFlirt – co warto wiedzieć o serwisie?

Serwis PoprostuFlirt jest nad wyraz ubogi – opiera się on na kilku odnośnikach, które reprezentują ściśle określone funkcje. O funkcjonalnościach dostępnych w serwisie napiszemy poniżej.

To, co wyróżnia serwis PoprostuFlirt, to po prostu jej prostota. Brak konta Premium znacznie ułatwia kontakt z drugą osobą, ale wciąć musimy mieć na względzie, że może być to osoba fikcyjna. Na szczęście jesteśmy o tym poinformowani przynajmniej dwukrotnie: pierwszy raz, gdy zakładamy konto, a drugi – gdy po zalogowaniu otwiera się nam coś rodzaju krótkiego informatora. Jego zaletą jest ogólne nakreślenie polityki portalu i prośba o udzielenie zgód w wybranych obszarach jego funkcjonowania (nie trzeba się zgadzać na wszystko).

Wszystko zaczyna się od rejestracji!

Chcąc rozpocząć nowy romans za pomocą serwisu PoprostuFlirt, należy po prostu… założyć w nim konto. Chcąc to zrobić, należy wejść na stronę główną, kliknąć w odnośnik „Zaloguj”, a następnie wybrać stosowną opcję. W tym przypadku będzie to chęć założenia nowego konta.

Rejestracja w serwisie rozpoczyna się od standardowego określenia swojej nazwy użytkownika, hasła, za pomocą którego chcemy się logować w witrynie i oczywiście zdefiniowania, czy jesteśmy kobietą, czy też mężczyzną. Następnie wpisujemy kogo szukamy, w jakim mieście szukamy i – oczywiście – jaka jest nasza data urodzenia.

Po zatwierdzeniu wszystkich tych informacji podajemy jeszcze nasz adres e-mail i zaznaczamy odpowiednie zgody. Tu pojawia się pierwsza „niespodzianka” – serwis może prowadzić z nami korespondencję w oparciu o konta fikcyjne!

Podstawowe funkcjonalności portalu

PoprostuFlirt jest – od strony funkcjonalnej – bardzo prostym portalem, dzięki czemu spodoba się on zwłaszcza tym użytkownikom, którzy nie lubią skomplikowanych i wielofunkcyjnych witryn randkowych. Tu wszystko jest proste (czasem wręcz do bólu), aczkolwiek wchodząc na stronę panelu użytkownika i tak będziemy mieć do czynienia z podstawowymi funkcjami strony. Oto one:

 1. Blisko Ciebie – to funkcja, która automatycznie dopasowuje innych użytkowników, do naszej aktualnej lokalizacji, ale też w oparciu o inne, podane przez nas informacje. Jeśli np. określiliśmy siebie jako młodego chłopaka, który szuka kobiety, to w pierwszej kolejności wyświetlą się nam profile młodych dziewczyn, które – rzekomo – mieszkają w naszej okolicy. Mówiąc „rzekomo”, mamy oczywiście na myśli fakt, że praktycznie każdy z profili, może być botem. Uwaga! Dostęp do poszczególnych kont przypisanych nam użytkowników, ma miejsce za pośrednictwem mini gry, w której szybko oceniamy zdjęcie profilowe wybranych osób.
 2. Wiadomości – jest to standardowa skrzynka wiadomości, w której zobaczymy wszystkie treści przesyłane nam i przez nas. Wiadomości w skrzynce mogą być filtrowane i sortowane. Pod tym względem usługa ta jest dosyć dobrze dopracowana.
 3. Powiadomienia – jest to bardzo przydatne okno, w którym dowiemy się wszystkiego, na temat bieżącego funkcjonowania naszego profilu. Z treści powiadomień dowiemy się między innymi:
  • kto odwiedzał nasz profil,
  • kto dodał nas do ulubionych,
  • czy kolejny pakiet kredytów został przez nas zakupiony itd.

  Powiadomienia pomagają nam w zorientowaniu się, co aktualnie dzieje się na stronie. Dzięki nim korzystanie z witryny jest o wiele łatwiejsze.

 4. Ustawienia konta – jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której możemy łatwo uzupełnić nasze dane profilowe, wprowadzić niezbędne ustawienia, czy też… usunąć konto. W ustawieniach możemy też zdefiniować nasze preferencje (w tym erotyczne), na podstawie których łatwiej będzie nam wyszukać odpowiednich dla nas użytkowników.

Kredyty – substytut konta płatnego

W serwisie PoprostuFlirt nie ma czegoś takiego jak konto płatne. W zamian możemy skorzystać z kredytów, za pomocą których możemy przede wszystkim wysyłać wiadomości. Każdy kredyt to jedna wiadomość, dlatego warto je oszczędzać tylko na obiecujące znajomości. Nabycie kredytów wiąże się z koniecznością uiszczenia określonej opłaty, której wysokość jest uzależniona od liczby zakupionych kredytów. Tym samym zakup:

 • 3 kredytów to koszt 11.99 złotych.
 • 10 kredytów to koszt 49.99 złotych.
 • 25 kredytów to koszt 122.99 złotych.
 • 50 kredytów to koszt 242.99 złotych.
 • 75 kredytów to koszt 349.99 złotych.
 • 100 kredytów to koszt 427.99 złotych.

Nietrudno zatem wyliczyć, że cena jednej wiadomości, jest odwrotnie proporcjonalna do liczby zakupionych kredytów.

Kredyty w serwisie PoprostuFlirt, nabywane są wyłącznie za pomocą przelewu. Oznacza to, że witryna nie oferuje funkcji subskrypcji, co dla wielu użytkowników powinno być dużą zaletą. Oznacza to, że serwis nie nalicza żadnych dodatkowych opłat i nie trzeba pilnować zakończenia okresu subskrypcji.

Ustawienia profilu w serwisie – co warto wiedzieć?

W przeciwieństwie do dość minimalistycznego panelu użytkownika, menu ustawień profilowych jest bardzo rozbudowane. Możemy w nim edytować dane dotyczące:

 • otrzymywanych przez nas powiadomień,
 • naszego konta użytkownika, w tym naszego wyglądu, informacji o osobie itd.,
 • naszych preferencji seksualnych,
 • liczby otrzymywanych maili i okoliczności, w jakich są one przesyłane na naszą skrzynkę e-mail itd.

Jak usunąć konto w serwisie PoprostuFlirt?

Procedura usunięcia konta w serwisie jest dosyć prosta i polega na spełnieniu kilku określonych kroków.

 • Logujemy się na naszym koncie użytkownika.
 • Klikamy w odnośnik „Mój Profil”.
 • Klikamy w odnośnik „Ustawienia”, który znajduje się w dolnej części strony.
 • Przesuwamy stronę ustawień praktycznie na sam dół i klikamy w przycisk „Usuń moje konto”.
 • Po kliknięciu w ten odnośnik, pojawia się nam okienko z potwierdzeniem chęci jego usunięcia. Gdy potwierdzimy naszą wolę, konto zostanie całkowicie wykasowane z zasobów serwisu.

Opinie na temat witryny – co mówią inni użytkownicy

Wielu użytkowników docenia stronę PoprostuFlirt właśnie za jej prostotę. ale też za dość lekką formę. Witryna ta jest skierowana przede wszystkim do tych osób, które poszukują flirtu, romansu i możliwości niezobowiązujących spotkań. Bądźmy szczerzy – osoby, które szukają tu miłości na stałe, raczej nie mają czego szukać.

Niestety część opinii użytkowników na temat tego serwisu ma charakter negatywny. Dotykają one przede wszystkim problematyki niewielkiej liczby dostępnych funkcji i znacznego odsetka fałszywych kont. W gruncie rzeczy nie wiadomo, czy w danym momencie rozmawiamy z prawdziwym użytkownikiem, czy też z botem. Poza tym liczba nowych konwersacji jest często przytłaczająca.

PoprostuFlirt.com - Opinie
PoprostuFlirt
Podsumowanie
Sympatyczna seks randka (a może raczej flirt) za pośrednictwem serwisu PoprostuFlirt jest możliwa, ale nie tak szybko, jak przedstawiają to twórcy witryny. Na szczęście funkcjonalność tego portalu nie ogranicz się wyłącznie do rozmowy z innymi osobami. Wciąż mamy tu do czynienia z witryną o charakterze społecznościowym i towarzyskim, która - dzięki swemu minimalizmowi - jest przyjemna w odbiorze.
Ocena użytkowników90 Votes
Zalety
Brak automatycznych subskrypcji
Wady
Wysoki koszt kredytów
Spora liczba fake kont
1.5
PoprostuFlirt

1 KOMENTARZ

 1. Jak mogę kupić kilka kredytów. Czy można kupić kredyty płacąc przelewem na poczcie? Jeżeli tak to proszę podać numer konta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Flirt.com – Opinie i informacje o portalu

Flirt to jeden z najpopularniejszych portali randkowych wśród Polaków. Długoletnie doświadczenie pozwoliło na zbudowanie intuicyjnego systemu dopasowanego do...

NiktsienieDowie – Opinie i informacje o portalu

Polskie portale randkowe można podzielić w oparciu o kilka różnych czynników. Jednym z nich jest data ich powstania....

TwojaRandka – Opinie i informacje o portalu

Miłość można znaleźć wszędzie: w kinie, na ulicy, w pracy, a nawet w szkole i podczas spaceru w...

Seks randki – [TOP 10] portali erotycznych

Portale randkowe, które ocierają się o tematykę płatnego seksu, to swoisty temat tabu. Oczywiście zdecydowana większość osób deklaruje,...