Fuckbook.com – Opinie i Recenzja

Strona głównaRandkowanieFuckbook.com - Opinie i Recenzja
Ocena użytkowników213 Votes
1.4
FuckBook

Istnieją portale internetowe, których nazwy na trwałe zapadły w pamięć ich użytkowników. Tak jest np. w przypadku serwisu FuckBook, który – jako dość popularny serwis randkowy – zapamiętany jest głównie z powodu swej niecodziennej nazwy. Oczywiście celem recenzenta nie jest analiza, czy jego twórcy chcieli zbudować swą popularność na nazwie innego medium społecznościowego. Ocena ta należy już do samych twórców portalu i jego użytkowników.

FuckBook – co to jest?

Trzeba przyznać, że portal ten wydaje się dość atrakcyjny dla osób szukających seksu. Można odnieść wrażenie, że zarejestrowanych jest tam mnóstwo osób, z których każda „aż się pali” do seksu w realnym świecie. Czy tak jest naprawdę?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to portal randkowy dla osób szukających seksu. Według statystyk dostępnych w Internecie, zarejestrowanych jest na nim ponad 29 miliony użytkowników. Nietrudno zatem dojść do wniosku, że… swoje konto posiadają na nim wszyscy Polacy. Na szczęście prawda jest bardziej prozaiczna, gdyż… serwis ten jest dostępny również dla osób spoza Polski. Według tych samych statystyk, zdecydowana większość użytkowników portalu to mężczyźni, którzy posiadają aż 54 procent wszystkich założonych kont.

Rejestracja w serwisie – co warto wiedzieć?

Zakładanie konta na portalu jest bardzo proste i – można by rzec – w pełni przewidywalne. Tak jak i w innych, analogicznych serwisach, również i tu mamy do czynienia z prostym formularzem, w którym podajemy dane dotyczące naszej płci, preferencji seksualnych, nazwy konta, adresu mailowego i oczywiście hasła. Co ciekawe, w oknie rejestracji możemy określić się również jako para. Jest to dość innowacyjna możliwość, której na próżno można szukać w wielu analogicznych portalach.

Oczywiście gdy konto zostanie już założone, na adres mailowy użytkownika zostaje wysłany link aktywacyjny. Po jego kliknięciu, konto zostaje w pełni aktywowane, a jego właściciel może korzystać z serwisu na zasadach konta darmowego.

Logowanie w serwisie – co warto wiedzieć?

Po wejściu na stronę główną portalu, oczom użytkownika ukazuje się bardzo duża liczba odnośników do kont innych użytkowników. Są to w większości osoby, które cieszą się największą popularnością w witrynie. Poza tym serwis ten… nie różni się praktycznie niczym, od innych typowych stron, oferujących seks randki. Trzeba jednak podkreślić, że platforma ta posiada szereg ciekawych funkcjonalności, które na dodatek są umieszczone w interfejsie w sposób przejrzysty i funkcjonalny.

Konta użytkownika – podstawowe funkcjonalności

Podobnie jak w przypadku większości portali randkowych dostępne są 2 konta – darmowe oraz płatne konto Premium.

Konto darmowe

W zasadzie zostało ono stworzone tylko po to, by początkujący użytkownicy portalu, mogli – przynajmniej w pewnym stopniu – zapoznać się z interfejsem platformy. Użytkownicy „darmowi” mogą jedynie przeglądać (w sposób ograniczony) profile innych osób i edytować dane dotyczące własnego konta. Komunikacja z innymi użytkownikami jest w oparciu o ten model konta praktycznie niemożliwe.

Konto płatne

Tu liczba dostępnych funkcjonalności jest znacznie szersza. Użytkownik korzystający z pakietu Premium, może liczyć na dostęp do:

 • Wyszukiwarki – w ramach której można wyszukiwać wybrane osoby na podstawie wielu różnych kryteriów. Oprócz nazwy użytkownika i jego lokalizacji, można jako filtr ustawić jego aktywność, płeć a także udostępniane przez niego materiały (w tym wpisy na blogu).
 • Gry pod tytułem „Date”, która polega na szybkim przeglądaniu wielu różnych kont, a w zasadzie ich zdjęć profilowych. Jeśli wybrane zdjęcie wpada nam w oko, klikamy serduszko, a jeśli nie – klikamy w krzyżyk.
 • Bloga – w serwisie znajduje się blog, w którym można znaleźć sporo ciekawych informacji na temat wirtualnego randkowania o podtekście erotycznym. Bądź co bądź – jest to przecież portal o takim a nie innym zabarwieniu. Niektóre z blogowych wpisów są udostępniane przez samych użytkowników.
 • Funkcji „Dopasowania” – to ciekawy sposób na poznanie wielu nowych ludzi. Funkcja ta, to tak naprawdę funkcjonalna zakładka, w której można znaleźć informacje na temat osób dopasowanych do naszych danych profilowych. Na podstawie tych danych, użytkownik może w dość łatwy sposób sprawdzić, kto posiada podobne zainteresowania i preferencje.
 • Chatu – w ramach którego użytkownicy mogą rozmawiać ze sobą w czasie rzeczywistym. Funkcję tą wzbogacono również o możliwość podejmowania konwersacji wideo. Użytkownicy Premium mogą korzystać z niego w sposób nieograniczony, wysyłając wiadomości do dowolnych osób.
 • Funkcji „Przełam Lody” – dzięki której użytkownik niedoświadczony w kwestiach związanych z randkowaniem online, może uzyskać szereg przydatnych porad. Dzięki nim podjęcie konwersacji z wymarzoną osobą będzie jeszcze łatwiejsze. Oczywiście nie można zapominać, że to tylko jedna z funkcji dostępnych w portalu. Przebieg rozmowy zależy w głównej mierze od nas samych!
 • Funkcji wysyłania prezentów – dzięki niej możemy w łatwy sposób wysłać upominek osobie, która nam się podoba. Należy przy tym pamiętać, że wysyłka upominków nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych kosztów.

Koszt konta Premium

Koszty dostępu do konta VIP (Premium) są w głównej mierze uzależnione od okresu, na który został ów dostęp wykupiony. Zgodnie z informacją podaną przez administrację serwisu:

 • opłata za jeden miesiąc wynosi 29.95 dolarów,
 • opłata za trzy miesiące wynosi 14.95 dolarów za miesiąc, czyli prawie 45 dolarów za kwartał.

Płatności w portalu dokonuje się za pomocą przelewu. Dzięki temu użytkownik wie o każdym transferze środków z jego konta.

Usunięcie konta – jak to zrobić?

Usunięcie konta w serwisie FuckBook jest bardzo proste i ogranicza się do zaledwie kilku kroków:

 1. Logujemy się w systemie.
 2. Klikamy w odnośnik prowadzący do naszego profilu (zakładka konto).
 3. Wybieramy opcję „Usuń konto”.
 4. Podajemy kod weryfikacyjny, a następnie potwierdzamy naszą wolę usunięcia konta z serwisu.

Uwaga! Usunięcie konta powoduje również trwałe wykasowanie wszystkich naszych danych osobowych, zdjęć i historii konwersacji. Jeśli chcemy dane te zapisać, najlepiej ściągnąć je na własny komputer.

Opinie dotyczące portalu – warto, czy nie?

Jak każdy portal internetowy oferujący seks randki, również i FuckBook jest często opiniowany przez swoich użytkowników. Z racji, że jest to portal grupujący bardzo szerokie grono użytkowników, informacji na jego temat jest bardzo dużo. Co zatem na jego temat mówią Internauci?

Użytkownicy FuckBook’a doceniają go przede wszystkim za dużą liczbę zarejestrowanych (i naturalnie aktywnych) osób. Oczywiście z punktu widzenia mężczyzn pewnym problemem może być wysoki „odsetek męski”, ale przy tak dużej liczbie zarejestrowanych kont, nie powinno być to aż takim dużym problemem. Kolejną zaletą – według Internautów – jest też bardzo prosty system płatności. Nie ma tu żadnych kredytów, czy też „wielostopniowego” poziomu dostępu Premium. Płatności są więc jasne i przejrzyste.

Oczywiście – jak każdy portal randkowy – również i FuckBook zbiera „negatywy”. Głównym dla użytkowników problemem jest wysoka opłata za konto (naliczana w dolarach) i brak bardziej wydłużonych w czasie modeli płatności. Pewnym ograniczeniem jest też duża liczba kont nieaktywnych, co w pewnym sensie wiąże się z abonamentowym modelem płatności.

Fuckbook.com - opinie
FuckBook
Podsumowanie
Fuckbook, to niekwestionowany lider jeśli chodzi o erotyczny portal randkowy z najwyższą liczbą użytkowników. Ponad 29 miliony założonych kont to rezultat, który świadczy nie tylko o popularności serwisu, ale też o jego funkcjonalności. Dlatego - naszym zdaniem - warto go polecić zwłaszcza tym osobom, które szukają okazji do szybkich, niezobowiązujących spotkań. Jeśli szukamy "miłości na wieki", to warto jej poszukać gdzieś indziej.
Ocena użytkowników213 Votes
Zalety
Duża liczba użytkowników z całego świata
Płatność za pomocą przelewu
Brak automatycznie odnawianych subskrypcji
Wady
Wysoki koszt konta premium
1.4
FuckBook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Darmowe portale randkowe – Ranking

Portal randkowe stają się coraz popularniejszą formą poznawania swojej drugiej połówki. Oczywiście wszyscy byśmy chcieli, aby taki serwis...

SexKontakty – Opinie i Informacje

W cyfrowym świecie istnieją portale randkowe, których nazwa dużo mówi o charakterze określonej strony WWW. SexKontakty to witryna,...

eDarling – Opinie i informacje o portalu

Mało jest w tzw. "polskim internecie" serwisów, które na poważnie podchodzą do kwestii kojarzenia ze sobą potencjalnych par....

Sympatia – Opinie i informacje o portalu

Sympatia to portal randkowy o ugruntowanej pozycji oraz dużym zaufaniu internautów. Serwis daje możliwość poznania singli z całej...