SexKontakty – Opinie i Informacje

Strona głównaRandkowanieSexKontakty - Opinie i Informacje
Ocena użytkowników128 Votes
1.4
SexKontakty

W cyfrowym świecie istnieją portale randkowe, których nazwa dużo mówi o charakterze określonej strony WWW. SexKontakty to witryna, która zdecydowanie należy do tej grupy. Jak sama nazwa wskazuje, można na niej znaleźć wyłącznie przygodne znajomości, romanse i seks. Może ludzie właśnie tego poszukują?

Informacje o portalu SexKontakty

Gdyby chciało się portal ten scharakteryzować za pomocą jednego słowa, byłaby to „młodość”. Jest to witryna przeznaczona głównie dla osób młodych (statystycznie w okolicach 24 lat), którzy szukają na niej szybkich i niezobowiązujących okazji do spotkań we dwoje. Jeśli dodamy do tego, że w portalu zarejestrowanych jest aż 3.8 miliona użytkowników, to szanse na znalezienie kogoś „dla siebie” wzrastają wielokrotnie. Niemniej mimo to wiadomo, że same liczby portalu randkowego tego nie uczynią. Dlatego… zapraszamy do lektury recenzji tego portalu.

Rejestracja – podstawowe minimum

Jak w przypadku praktycznie każdego portalu randkowego, również i w przypadku serwisu SexKontakty, proces zakładania konta ogranicza się do dwóch etapów. W pierwszym z nich skupiamy się na wprowadzeniu adresu e-mail i hasła, za pomocą których będziemy logować się na stronie. Po potwierdzeniu tychże danych, serwis poprosi nas o aktywację konta, poprzez kliknięcie w specjalny link aktywacyjny, znajdujący się w przysłanej wiadomości e-mail.

Po aktywacji konta, zostajemy ponownie przekierowani do okna uzupełniania danych na temat naszego profilu. Tym razem uzupełniamy znacznie bardziej szczegółowe informacje, które dotyczą płci, wieku, miejsca zamieszkania i preferencji seksualnych. Po zakończeniu drugiego etapu rejestracji, zostajemy (w końcu) przeniesieni do naszego menu użytkownika. Co tam znajdziemy?

Pierwsze logowanie i… co dalej?

Serwis SexKontakty to typowy portal, który oferuje randki dla dorosłych. Widać to zresztą już na przykładzie interfejsu, w którym „aż kipi” od treści o jednoznacznie erotycznym charakterze. Mimo to, interfejs witryny jest bardzo dobrze dopracowany. Poszczególne odnośniki są przejrzyście pogrupowane, dzięki czemu całość ma dość uporządkowany i przewidywalny charakter.

Na szczególną uwagę zasługuje… aplikacja, z poziomu której można korzystać z wszystkich funkcjonalności portalu. Narzędzie to (które wydane jest na najpopularniejsze platformy sprzętowe), posiada wszystkie funkcje platformy webowej, co znacznie ułatwia korzystanie z zasobów serwisu z poziomu niewielkiego ekranu urządzenia mobilnego.

Ważną zaletą witryny jest brak fałszywych kont. W przeciwieństwie do wielu innych portali randkowych, tutaj raczej ich nie uświadczymy. Co ważne, w myśl zasad panujących w serwisie, użytkownicy są zobowiązani do zgłaszania takich profili poprzez mail administracji.

Funkcje portalu – wersja darmowa i płatna

Na samym początku należy zaznaczyć, że SexKontakty to serwis internetowy, który funkcjonuje w oparciu o dwa podstawowe typy kont: wersję darmową i premium. Chcąc korzystać z funkcji dostępnych w ramach konta płatnego, należy uiścić stosowną opłatę lub… być kobietą, gdyż one mogą korzystać z wszystkich funkcji portalu i to bez jakichkolwiek opłat.

Chcąc skorzystać z dobrodziejstw „bycia kobietą”, należy na swoim koncie profilowym udostępnić własną podobiznę z kartką, na której należy umieścić swoją nazwę konta. Dzięki temu administracja ma pewność, że wybrane konto rzeczywiście należy do kobiety.

Funkcje konta darmowego

 • możliwość założenia konta i stworzenia profilu, wraz z uzupełnieniem wszystkich informacji na swój temat (im więcej ich jest, tym większa szansa na znalezienie optymalnego partnera),
 • możliwość przeglądania listy proponowanych profili (w ramach dołączonej gry), na której znajdują się osoby znajdujące się w pobliżu nas i posiadające podobne do nas cechy,
 • możliwość przeglądania części zdjęć w odpowiednio wysokiej rozdzielczości,
 • możliwość udostępnienia materiałów multimedialnych na swoim koncie,
 • możliwość organizowania listy profili ulubionych,
 • możliwość podjęcia kontaktu z niewielką liczbą innych użytkowników,
 • możliwość częściowego oceniania profili innych osób.

Funkcje konta płatnego

 • nieograniczona możliwość kontaktowania się z dowolnymi osobami, które są zarejestrowane w serwisie,
 • możliwość nieograniczonego oceniania profili, oczywiście wraz z udostępnieniem do wglądu wszystkich materiałów i informacji przesłanych przez użytkownika,
 • możliwość prowadzenia wręcz nieograniczonej interakcji z innymi osobami,
 • możliwość nieograniczonego wyszukiwania potencjalnych partnerów lub partnerek; istnieje możliwość odszukania danej osoby za pomocą rozbudowanego systemu filtrów,
 • możliwość dodawania wybranych kontaktów do listy ulubionych profili,
 • możliwość sprawdzenia, który z użytkowników odwiedził nasz profil bądź też polubił go,
 • możliwość przeglądania listy wszystkich zarejestrowanych osób, również w kontekście czasu, jaki minął od założenia przez danego użytkownika konta.

Reasumując, liczba dostępnych funkcji w portalu jest wręcz ogromna. Co więcej, seks randka za pośrednictwem serwisu jest w pełni bezpieczna, gdyż znajdujące się tu kontakty są całkowicie zweryfikowane.

Cena usługi Premium – ile to kosztuje?

Dostęp do niektórych funkcji portalu SexKontakty jest odpłatny. Cena za wykupienie konta Premium jest zmienna i zależy przede wszystkim od okresu, na który zrealizowana będzie płatność i sposobu jej uregulowania. Zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie:

W przypadku wykupu konta Premium za pośrednictwem obciążenia karty kredytowej, to zapłacimy:

 • 39,90 zł za miesiąc,
 • 104,70 zł za 3 miesiące,
 • 179,40 zł za pół roku,
 • 299,88 zł za rok.

Płatności za pośrednictwem zwykłego przelewu bankowego:

 • 180 zł za 6 miesięcy,
 • 300 złotych za rok.

Osoby chcące wykupić dostęp do konta Premium za pośrednictwem wiadomości SMS, muszą zapłacić 39.90 złotych za każdy kolejny miesiąc. Płatności SMS nie obejmują możliwości wykupu pakietu na czas dłuższy!

Wybierając metodę płatności za pomocą karty kredytowej, należy liczyć się z możliwością automatycznego przedłużania ważności subskrypcji. Chcąc z niej zrezygnować, należy na co najmniej 14 dni przed zakończeniem subskrypcji, wysłać takie zgłoszenie drogą mailową.

Jak usunąć konto?

Usunięcie konta w serwisie SexKontakty jest możliwe tylko poprzez administrację serwisu. Oznacza to, że użytkownik chcący wykasować swoje konto, musi zgłosić taką wolę administracji (najlepiej poprzez wiadomość e-mail). Pamiętajmy, że usunięcie konta nie jest równoznaczne z zamknięciem subskrypcji. Brak fizycznego konta nie oznacza, że serwis zrezygnuje z pobierania automatycznej opłaty.

Opinie użytkowników – za i przeciw

Tak, jak w przypadku każdej innej strony randkowej, również i tu opnie użytkowników na jej temat są podzielone. Analizując znalezione w Sieci wpisy, można dojść do wniosku, że:

Pozytywne opinie na temat portalu dotyczą:

 • przejrzystego interfejsu użytkownika,
 • profesjonalnej administracji,
 • braku fałszywych kont,
 • łatwości w obsłudze portalu, dużej liczby aktywnych profili.

Negatywne opinie na temat portalu dotyczą:

 • wysokich kosztów utrzymania konta premium (dla mężczyzn),
 • zorientowaniu wyłącznie na seks,
 • braku możliwości własnoręcznego usunięcia konta.

 

SexKontakty.com - Opinie
SexKontakty
Podsumowanie
SexKontakty to serwis, który oferuje sprawdzone i bezpieczne randki dla dorosłych. I choć jego treść może być przez wielu uważana za kontrowersyjną, to i tak warto postawić na tą stronę. Zwłaszcza, jeśli za jej pośrednictwem szukamy okazji na szybki "skok w bok".
Ocena użytkowników128 Votes
Zalety
Dokładna weryfikacja użytkowników
Wiele form płatności
Darmowe korzystanie dla kobiet
Wady
Brak uproszczonej opcji usuwania konta
1.4
SexKontakty

1 KOMENTARZ

 1. Ten portal to jakiś nieporozumienie, rejestracja i odrazu kilka widomości, raczej nie były to kobiet, a boty podszywające się pod nie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Sympatia – Opinie i informacje o portalu

Sympatia to portal randkowy o ugruntowanej pozycji oraz dużym zaufaniu internautów. Serwis daje możliwość poznania singli z całej...

Flirtrandki – Opinie i informacje o portalu

W przypadku niektórych portali randkowych, opisywanie ich funkcjonalności, systemu płatności a także definiowanie "targetu", ogranicza się w zasadzie...

TwojaRandka – Opinie i informacje o portalu

Miłość można znaleźć wszędzie: w kinie, na ulicy, w pracy, a nawet w szkole i podczas spaceru w...

Ilove.agrobiz – Opinie i Informacje

Jedni mówią, że miłość jest ślepa. Inni, że przychodzi po każdego. Jeszcze inni podkreślają, że trzeba się o...