BeNaught – Opinie i Recenzja

Strona głównaZwiązekBeNaught - Opinie i Recenzja
Ocena użytkowników95 Votes
4.2
BeNaughty

O portalach randkowych mówi się dużo, albo niewiele. Dużo mówi się o witrynach, które są ogólnodostępne. Duże portale zawsze przyciągają wzrok, reklamując się wysokim poziomem kultury, dostępem do wielu ciekawych funkcjonalności i – oczywiście – dużą liczbą zarejestrowanych (i aktywnych) użytkowników. Z portalami erotycznymi jest inaczej, gdyż w powszechnym mniemaniu, są to strony niszowe, niebezpieczne i niezbyt ciekawe. Przykład witryny BeNaughty pokazuje, że może być inaczej. Oczywiście nadal mowa tu o stronie ułatwiającej seks randki, ale – w przeciwieństwie do wielu alternatywnych portali – można odnieść wrażenie, że strona ta utrzymana jest na dość wysokim poziomie.

BeNaughty – co to jest i jak działa?

Na pierwszy rzut oka, działanie portalu w niczym nie różni się od innych, analogicznych witryn. Jest to po prostu kolejna witryna randkowa, w której szuka się głównie osób do szybkich i niezobowiązujących spotkań. Bądźmy szczerzy – większość zarejestrowanych tu osób, nie szuka długich, romantycznych spotkań i miłości na całe życie. Taki już urok tego portalu, ale…

Nie można odmówić mu pewnego „uroku osobistego”. Owszem, jego strona główna (służąca do wstępnej rejestracji) w pełni podkreśla charakter tutejszych spotkań, ale mimo to – podobnie jak i reszta interfejsu – sprawia ona wrażenie niezwykle uporządkowanej. Można zatem odnieść wrażenie, że portal BeNaughty został stworzony przez ludzi, którzy mieli ciekawy pomysł na ciekawą stronę randkowa. Ale czy to wystarczy, by recenzja tej witryny była pozytywna?

Rejestracja w serwisie – podstawowe informacje

Rejestracja w serwisie BeNaughty przebiega szybko i łatwo. Na stronie głównej portalu, jesteśmy poproszeni wyłącznie o nasze preferencje, wiek, adres e-mail i hasło. Warto też pamiętać o konieczności podania własnego kodu pocztowego, na podstawie którego będzie można łatwo ustalić miasto zamieszkania. Dopiero w dalszej części – skądinąd krótkiego – formularza, jesteśmy proszeni o bardziej szczegółowe dane. Dotyczą one przede wszystkim nazwy użytkownika, informacji o sobie, orientacji seksualnej itd.

W trakcie rejestracji mocno akcentuje się kwestię regulaminu i polityki prywatności. O ile lektura tej drugiej – z czym nie każdy może się zgodzić – nie należy do najciekawszych o tyle zwięzły i przejrzysty regulamin warto przeczytać. Znajdują się w nim ciekawe zapisy dotyczące warunków korzystania z portalu. Jednym z nich jest oświadczenie, że osoba zakładająca w nim konto, nie była wcześniej karana za nękanie i inne podobne przestępstwa.

Pierwsze logowanie w serwisie – wrażenia i oczekiwania

Po zarejestrowaniu konta, które odbywa się z wykorzystaniem linku aktywacyjnego przysyłanego w wiadomości e-mail, użytkownik może rozpocząć korzystanie z portalu za pośrednictwem konta darmowego. Trzeba przyznać, że już po pierwszym zalogowaniu, można dostrzec, z jaką starannością stworzono ten portal. Zdjęcia poszczególnych osób są kulturalne (tryb ten można wyłączyć, ale o tym później), interfejs platformy jest dość dobrze dopracowany a sama witryna „trzyma poziom” i jest niezwykle funkcjonalna. To jednak nie wszystko!

Na stronie BeNaughty brakuje wszechobecnych i męczących oczy reklam, które – w przypadku alternatywnych portali – często były źródłem zakażeń szkodliwym oprogramowaniem. Mimo, iż mamy tu do czynienia z treściami dla dorosłych, to są one jednak mocno uporządkowane i dostępne wyłącznie po wykupieniu konta Premium.

Konta i ich funkcjonalności

Użytkownik portalu BeNaughty, może korzystać z jego zawartości w oparciu o dwa podstawowe warianty kont.

Konto darmowe

W ramach którego użytkownik może w ograniczony sposób przeglądać zawartość kont innych osób (wyłącznie zdjęcia profilowe), wysyłać tzw. „mrugnięcia”, sprawdzać, kto aktualnie jest online i dokonywać zmian w treści własnego profilu.

Konto płatne

W ramach którego użytkownik może przeglądać galerie użytkowników w sposób nieograniczony (również jako osoba incognito), wysyłać i odbierać wiadomości, otrzymywać powiadomienia o ich przeczytaniu, czy też korzystać w nieograniczonym stopniu z aplikacji mobilnej.

Ponadto użytkownik Premium, może też korzystać z szeregu dedykowanych funkcji, z których większość jest dostępna wyłącznie w tym portalu. Mowa tu o:

  • NaughtyMode – która polega na możliwości włączenia tak zwanego trybu niegrzecznego. Po jego uruchomieniu, użytkownik może przeglądać wszystkie „niegrzeczne” treści, które są udostępniane przez innych użytkowników portalu. Warto podkreślić, że dostęp do tej funkcji jest wyłącznie opcjonalny, a osoby posiadające konta Premium, nie muszą z niej korzystać.
  • Icebreakers – która opiera się na szeroko pojętej pomocy przy pisaniu wiadomości do konkretnych osób. Jeśli dany użytkownik portalu „wpadnie nam w oko”, to – jako użytkownicy Premium – możemy poprosić specjalistów o pomoc w zakresie nawiązania pierwszego kontaktu. W ramach tej pomocy, uzyskamy dostęp do kompleksowego poradnika, ułatwiającego napisanie atrakcyjnej wiadomości do wybranej osoby.
  • Zobacz mnie, usłysz mnie, poznaj mnie – pod tą dość tajemniczą nazwą kryje się funkcja, która umożliwia zaawansowaną komunikację na poziomie transmisji audio i wideo. Oczywiście istnieje możliwość ograniczenia się wyłącznie do rozmowy audio (w czasie rzeczywistym). Twórcy portalu uznali – zresztą całkiem słusznie – że użytkownicy poszczególnych kont powinni mieć zapewniony dostęp do bardziej zaawansowanych standardów komunikacji.
  • Niegrzeczny prezent – pod tą dość tajemniczą nazwą kryje się funkcja umożliwiająca wysyłanie prezentów o nietypowej, bo erotycznej treści. Mowa tu zwłaszcza o zdjęciach i nagraniach wideo. Należy zaznaczyć, że serwis może pobierać za nie dodatkowe opłaty.

Cennik konta premium

Dostęp do konta Premium wiąże się z koniecznością uregulowania stosownych opłat.

  • Pakiet miesięczny – kosztuje 31,49 zł.
  • Pakiet kwartalny – kosztuje 20,29 zł (miesięcznie), czyli około 61 złotych na kwartał.
  • Pakiet półroczny – kosztuje 11,83 zł (miesięcznie), czyli około 70 złotych na pół roku.

Płatności w serwisie realizowane są wyłącznie za pomocą przelewu.

Jak usunąć konto?

Usuwanie konta w serwisie jest dosyć czasochłonne, ale – w przeciwieństwie do innych serwisów – w pełni skuteczne. Proces kasacji konta rozpoczynamy od kliknięcia w zdjęcie profilowe, wybrania apletu „Moje ustawienia” a następnie „Usuń konto”. Potem wpisujemy hasło, zaznaczamy checkbox dotyczący ustawień i własnych danych, wpisujemy powód usunięcia konta i ponownie potwierdzamy naszą wolę kasacji konta. Po upływie około godziny, otrzymujemy na maila wiadomość z kodem, który należy wprowadzić do odpowiedniego okna w panelu użytkownika.

Opinie dotyczące portalu

Trzeba podkreślić, że mało który portal randkowy oferujący seks randki, może poszczycić się tak dużą liczbą pozytywnych opinii. Większość z nich dotyczy niskich kosztów Premium, dużej liczby ciekawych, nieznanych wcześniej funkcjonalności i łatwego dostępu do „niegrzecznych” treści.

Wśród wad portalu, jego użytkownicy wymieniają najczęściej trudny i skomplikowany proces usuwania konta. Poza tym pewnym problemem – co zresztą jest zrozumiałe – stała się ograniczona funkcjonalność konta darmowego.

Na marginesie warto podkreślić, że w tym serwisie można też znaleźć miłość na całe życie. Oczywiście nie jest to łatwe, ale kto powiedział, że tak nie może się stać.

BeNaughty.com - Opinie
BeNaughty
Podsumowanie
Serwis BeNaughty to profesjonalny portal randkowy o mocnym zabarwieniu erotycznym. Z pewnością warto go polecić, chociażby ze względu na długą listę ciekawych i nietuzinkowych funkcjonalności. Dużą zaletą jest też kulturalna atmosfera panująca na portalu. Przedstawione tu treści nie są wulgarne, chyba, że taką chęć wyrazi sam użytkownik.
Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Ocena użytkowników95 Votes
Zalety
Brak automatycznych subskrypcji
Umiarkowany koszt konta premium
Wady
Skomplikowany proces usuwania konta
4.2
BeNaughty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!

Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Final Score
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Co robić z dziewczyną? Lista ponad 40 kreatywnych pomysłów

Bez względu na to, jak długo jesteś ze swoją dziewczyną, znalezienie nowych i interesujących rzeczy do zrobienia razem...

Negatywne cechy charakteru, nad którymi warto pracować 

Każdy z nas ma pewne negatywne cechy, nad którymi powinien pracować. Uzmysłowienie sobie tego faktu jest pierwszym krokiem...

Pozytywne cechy charakteru: 20 dobrych cech przydatnych w życiu

Każdy człowiek inny zestaw cech charakteru, które czynią go wyjątkowym. Niektórzy ludzie są mili, inni są zdecydowani czy...

4 pomysły na świętowanie rocznicy związku

Każdy rok spędzony razem to dobra okazja do wspólnego świętowania czy nawet obdarowywania się upominkami. Rocznice, i to...