WildSpank – Opinie i Recenzja

Strona głównaRandkowanieWildSpank - Opinie i Recenzja
Ocena użytkowników0 Votes
0
WildSpank

„Noc ma swoje prawa” – mówią często osoby, które z różnych powodów muszą pracować na nocną zmianę. To samo można powiedzieć o portalu WildSpank, który również „ma swoje prawa”. Oczywiście nie są to jego „prawa indywidualne”, lecz kwestie, z którymi spotkał się już chyba każdy użytkownik portali randkowych o mocnym, erotycznym wydźwięku.

Czym jest WildSpank?

WildSpank to portal dla dorosłych, który w dużej mierze powtarza schematy, z którymi – niestety – często ma się do czynienia przy próbie zawarcia wirtualnych, erotycznych znajomości. Niemniej – mimo swoich wad – posiada on również szereg zalet. Część z nich z pewnością „wpadnie w oko” użytkownikom, którzy szukają w ten sposób innych ludzi.

Duża ilość – nie bójmy się tego słowa – botów, skutecznie ułatwia ten proceder. Oczywiście nie oznacza to, że w portalu możemy popisać wyłącznie z administracją lub z wirtualnymi rozmówcami. Na szczęście jest tu sporo osób, z którymi można zawrzeć kontakt. Ale do rzeczy…

Rejestracja w portalu – co warto wiedzieć?

Rejestracja w serwisie WildSpank jest niezwykle prosta i w zasadzie ogranicza się do zaledwie kilku podstawowych kroków. Jako przyszli użytkownicy platformy, musimy pamiętać o podaniu jedynie:

 • naszych preferencji seksualnych,
 • hasła do konta,
 • adresu e-mail,
 • wieku.

Dane te wystarczą do całkowitego spersonalizowania naszego konta użytkownika. Co więcej – to na ich podstawie będą dobierane dla nas osoby (wirtualne lub prawdziwe), z którymi będzie można porozmawiać. Po uzupełnieniu wszystkich (szczątkowych) danych na temat naszej osoby, jesteśmy przekierowywani do osobnego okna, którego celem jest skonfigurowanie parametrów naszego konta e-mail do wysyłki linku aktywacyjnego. Niestety… narzędzie to nie działa. Można sobie wysyłać wiadomości aktywacyjne – dosłownie – niezliczoną ilość razy, ale i tak na skrzynkę (również folder SPAM) nic nie przyjdzie. Jak zatem autoryzować założenie konta w portalu?

Logowanie – i co dalej?

Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy… poczekać na pierwsze powiadomienie z serwisu. Jak łatwo się domyśleć, przyjdzie ono do wspomnianego już folderu SPAM o czym zresztą można przeczytać na stronie. Po kliknięciu w treść powiadomienia, jesteśmy z powrotem przenoszeni do serwisu. Oczywiście jako użytkownicy zweryfikowani.

Po zalogowaniu oczom użytkownika ukazuje się skądinąd przejrzyście zaprojektowany portal, który skupia się na przedstawieniu nam osób dobranych według przyjętych przez nas kryteriów. Liczba tych użytkowników jest wprost imponująca, ale niestety nie zawsze można mieć pewność co do ich wiarygodności. Podobnie jak i w wielu innych, alternatywnych portalach, również i tu jesteśmy zasypywani mnóstwem powiadomień. Dotyczą one przede wszystkim wysłanych do nas wiadomości, ale też aktywności, które nasz portal rzekomo wzbudza.

Funkcje portalu – co może użytkownik?

Użytkownik konta darmowego w zasadzie… nic nie może. Oczywiście może (a nawet powinien) on uzupełniać dane na temat swojego profilu. Może on też – w bardzo ograniczonym zakresie – przeglądać profile innych osób. Niestety wysyłanie wiadomości i przeglądanie galerii jest niemożliwe. Poza tym chcąc uzyskać dostęp do podstawowych funkcji portalu, trzeba również umieścić w nim swoje zdjęcie (można je zrobić kamerą internetową).

Funkcje dostępne dla użytkownika Premium są znacznie szersze. Może on:

 • przeglądać materiały pełnej rozdzielczości (od 320 x 320 pikseli po 12 MB),
 • pisać w sposób nieograniczony do innych osób,
 • wysyłać ciekawe upominki i tak zwane „figlarne wiadomości”,
 • uzyskać dostęp do wszystkich wyników pozyskanych w wyszukiwarce (ich baza w wersji Premium jest mocno ograniczona),
 • korzystać z zaawansowanej wyszukiwarki, uwzględniającej takie parametry jak np. lokalizacja,
 • prowadzić konwersację za pomocą czatu, z wykorzystaniem udostępnianych przez siebie treści multimedialnych,
 • korzystać z zaawansowanej pomocy technicznej i merytorycznej, również w kontekście poznawania zupełnie nowych osób i prowadzenia z nimi rozmów na czacie.

Użytkownik posiadający konto Premium w serwisie WildSpank, może też skorzystać z funkcji „Kogo szukam”, za pomocą której dobór partnerów na podstawie ogólnie przyjętego klucza, jest jeszcze łatwiejszy.

Osoba posiadająca konto w portalu, może poprosić innych użytkowników o przedstawienie określonych informacji na swój temat. Z funkcji tej mogą korzystać tylko te osoby, które:

 • udostępniły swój wizerunek na łamach portalu,
 • posiadają wykupiony dostęp Premium.

Cena Premium, czyli ile to wszystko kosztuje?

Wykupienie dostępu do konta Premium, jest możliwe w każdej chwili. Użytkownik jest zachęcany do tego ciągłymi reklamami, które wciąż pojawiają się w oknie portalu. Co więcej, serwis oferuje również dostęp do określonych promocji. Zgodnie z informacjami podanymi przez administrację, użytkownik musi (przy uwzględnieniu rabatu 40 procent) liczyć się z wydatkiem rzędu:

 • dzień – 4.20 PLN,
 • tydzień – 1.20 PLN/dziennie,
 • miesiąc – 26.99 PLN,
 • kwartał – 17.39 PLN/miesiąc.

Warto podkreślić, że realizacja transakcji w portalu WildSpank, odbywa się wyłącznie za pomocą karty kredytowej. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące sposobu realizacji tychże płatności.

Wykupienie konta Premium za pośrednictwem karty kredytowej, wiąże się z wyrażeniem zgody na usługę subskrypcyjną. Oznacza to, że serwis będzie pobierał z konta użytkownika odpowiednią kwotę na krótko przed rozpoczęciem kolejnego okresu subskrypcji.

Chcąc wypisać się z niej, należy wysłać odpowiednią prośbę za pośrednictwem wiadomości e-mail. Co ważne – prośbę o dezaktywację usługi należy wysłać co najmniej na 14 dni przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego. Dopiero po wysłaniu odpowiedniej informacji do administracji serwisu można przejść do usunięcia konta – w przeciwnym razie portal może w dalszym ciągu pobierać opłatę na przedłużenie usługi.

Jak usunąć konto z portalu?

Usunięcie konta z portalu nie jest wcale trudne, choć wymaga trochę czasu. Proces ten rozpoczynamy od kliknięcia w miniaturę naszego zdjęcia (prawy górny róg), a następnie od kliknięcia w odnośnik „Moje ustawienia”. Następnie klikamy w aplet „Usuń konto” i po przejrzeniu reklamy pakietu płatnego, klikamy przycisk „Dalej”. Następnie wybieramy jedną z akcji, którą chcemy wykonać (w tym przypadku będzie to „Usuń konto…”) i wybieramy powód, dla którego chcemy całkowicie opuścić ten serwis.

Po potwierdzeniu wszystkich powyższych kroków, zostajemy poproszeni o wysłanie stosownego kodu potwierdzającego, za pomocą którego autoryzujemy proces usunięcia konta z serwisu.

Opinie na temat portalu

WildSpank to portal dla dorosłych, który cieszy się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi opiniami. Najczęściej wymieniane „pozytywy”, to:

 • dostęp do dużej liczby kontaktów,
 • wysoka aktywność na stronie,
 • prosty w obsłudze interfejs,
 • pomoc Premium, umożliwiająca rozwiązanie wszystkich problemów natury merytorycznej i technicznej.

Niestety użytkownicy portalu opiniują go również w sposób negatywny. Opinie te dotyczą przede wszystkim:

 • dużej liczby botów, z którymi większość osób nie lubi się komunikować,
 • wysokich opłat za członkostwo Premium,
 • utrudnionego zakładania konta, zwłaszcza w kwestii pozyskiwania haseł autoryzujących transakcję.

 

WildSpank.com - opinie
WildSpank
Podsumowanie
Seks randki za pośrednictwem portalu WildSpank nie zawsze muszą być udane, ale nie leży to już w gestii administracji strony. Portal ten z pewnością warto polecić osobom, które już mają doświadczenie w randkach online o charakterze erotycznym. I choć ma on swoje wady, to dla doświadczonych użytkowników nie powinny być one żadną przeszkodą. Zwłaszcza, że jego możliwości i tak są bardzo duże.
Ocena użytkowników0 Votes
Zalety
Duża liczba użytkowników
Intuicyjny interfejs
Wady
Automatycznie przedłużana subskrypcja
Sporo kont - botów
0
WildSpank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Fellow – Opinie i informacje o portalu

W Internecie istnieje niewiele portali randkowych dla gejów, aczkolwiek - jeśli chodzi o ich popularność - to Fellow...

Jak się ubrać na randkę? Stylizacje na każdą okazję

Ubieranie się na randkę może być trudne, zwłaszcza jeśli nie masz pewności, w co będzie ubrana druga osoba....

Academic Singles – Opinie i informacje o portalu

Academic Singles został stworzony z myślą o łączeniu wykształconych osób. Portal dba o wysoki odsetek kobiet - co...

Singlowanie – Opinie i Recenzja

Singlowanie to witryna, która doskonale wpisuje się w ten trend portali z konkretnymi wartościami. Jest to typowa strona...