SekretnySexKontakt – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaZwiązekSekretnySexKontakt - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników0 Votes
3
SekretnySexKontakt

SekretnySexKontakt to portal randkowy, którego funkcjonalność skupia się przede wszystkim na kojarzeniu par zainteresowanych szybkim i niezobowiązującym flirtem. Oczywiście można na nim znaleźć również i takie osoby, które korzystają z niego w celu odnalezienia życiowej miłości, ale z reguły użytkownicy ci są w zdecydowanej mniejszości.

Co warto wiedzieć na temat portalu?

Korzystanie z serwisu odbywa się na nieco innych zasadach, niż mogłoby to wynikać z analizy wielu innych, konkurencyjnych witryn randkowych. Tutaj wykupujemy specjalne kredyty, które następnie można wymienić na dostęp do usług premiowanych. Co ciekawe – również i użytkownicy kont darmowych mogą korzystać z pewnych funkcji portalu, które na konkurencyjnych platformach są całkowicie płatne.

Z punktu widzenia użytkownika internetowych serwisów towarzyskich, randki online nie zawsze muszą prowadzić do jedynej i wymarzonej miłości. Niektórzy ludzie rozumieją je raczej jako szansę na szybki i niezobowiązujący kontakt, który – być może – zakończy się kilkoma wspólnymi, miło spędzonymi nocami.

Istotną zaletą serwisu jest też duży odsetek zarejestrowanych kobiet. Według aktualnych szacunków wynosi on aż 56 procent, co stawia go w czołówce jeśli chodzi o rozkład profili użytkowników. Nie bez znaczenia jest też fakt, że w serwisie znajduje się aż 230 tysięcy zarejestrowanych osób.

Rejestracja w portalu – pierwsze kroki

Rejestracja w SekretnySexKontakt jest bardzo prosta i ogranicza się do zaledwie kilku minut. Portal nie jest skierowany do określonej grupy osób. Jedynym warunkiem niezbędnym do założenia własnego profilu w serwisie jest ukończone 18 lat. Po zarejestrowaniu konta i aktywowaniu przypisanego adresu e-mail, użytkownik powinien określić:

 • oczekiwania wobec potencjalnego partnera, które najczęściej dotyczą wyglądu, aparycji, pracy, itd; na podstawie tych oczekiwań system będzie mógł przypisać do użytkownika najlepiej dopasowane do niego osoby,
 • informacje o sobie – tuż po założeniu konta użytkownik powinien opisać siebie pod kątem swoich cech fizycznych, aktualnego stanu cywilnego, preferencji seksualnych itd.,
 • informacje dotyczące własnych oczekiwań – użytkownik serwisu powinien również zdefiniować (w zakładce „Mój profil”), jakie są jego podstawowe oczekiwania wobec portalu i zarejestrowanych na nim osób, dzięki temu łatwiej mu będzie uniknąć ewentualnego rozczarowania podczas pierwszego spotkania,
 • po zarejestrowaniu się w portalu nowy użytkownik powinien również dokładnie opisać, jakie są jego preferencje seksualne, fantazje erotyczne, jaki typ wyglądu preferuje itd, istotne jest również oznaczenie swojego miejsca zamieszkania, dzięki czemu wybór określonej osoby będzie jeszcze trafniejszy.

Uwaga! Podawanie niektórych informacji może być dla użytkownika kłopotliwe. Jednym z zapytań, do którego osoba zarejestrowana w portalu musi się ustosunkować jest kwestia… higieny własnych włosów intymnych. W dniu ostatniej aktualizacji artykuły na temat SekretnySexKontakt napotkaliśmy problem z rejestracją nowego konta na ostatnim etapie (zatwierdzania warunków uczestnictwa). Być może to jedynie chwilowy problem techniczny bądź serwis zawiesił rejestrację nowych użytkowników.

Nowatorski system płatności

Portal randkowy SekretnySexKontakt to dość oryginalna strona internetowa, zwłaszcza jeśli chodzi o zaimplementowany w niej system płatności. Opiera się on przede wszystkim na wykupie żetonów, dzięki którym można wysyłać wiadomości do wybranych osób lub też korzystać z dowolnych usług dostępnych na portalu. Portal randkowy nie oferuje dostępu na zasadach typowego „konta premium”.

Taki model płatności ma wiele zalet. Po pierwsze – ułatwia on elastyczne korzystanie z funkcji dostępnych w portalu. Dzięki temu użytkownik może płacić wyłącznie za te usługi z których korzysta, a nie za cały, skądinąd dość kosztowny system abonamentowy. Po drugie – brak jakiejkolwiek aktywności na portalu nie powoduje utraty praw do posiadanych żetonów, gdyż nie posiadają one żadnego „terminu ważności”.

Funkcje serwisu – co warto o nich wiedzieć

SekretnySexKontakt to profesjonalny portal randkowy, który umożliwia dostęp do wielu zaawansowanych funkcji.

 1. Wyszukiwarka – portal posiada rozbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której można wyszukać wybraną osobę na podstawie wielu różnych kryteriów (filtrów). Dzięki temu możliwe jest szybkie wyszukanie konkretnej osoby, która najlepiej spełnia wysublimowane oczekiwania użytkownika.
 2. Własne zdjęcie profilowe – możliwość wklejenia własnego zdjęcia to podstawowe prawo każdego użytkownika portalu. Co ważne – nie ma tu żadnych ograniczeń dotyczących jakości i treści przesyłanych grafik.
 3. Funkcja dopasowania – można z niej skorzystać po wejściu w zakładkę „Dopasowania”. W ramach tej funkcji użytkownik może sprawdzić, jakie osoby zostały dopasowane do niego i dlaczego właśnie one zostały dla niego wybrane.
 4. Hot lista – pod tą dość tajemniczą nazwą kryje się lista ulubionych profili, którą można modyfikować w zależności od własnych preferencji i oczekiwań. Wybrany profil można dodać do tej listy, ale też w każdym momencie usunąć z niej.
 5. Hot or Not – to bardzo ciekawa funkcja, w ramach której użytkownik może przypisać do wybranej osoby dowolną liczbę gwiazdek świadczących o zainteresowaniu nią. Funkcja ta działa w obydwie strony, co oznacza, że również i Ty możesz wpaść w oko konkretnej osobie.

Koszty i funkcjonalności – podstawowe informacje dla użytkownika

Dostępne funkcjonalności konta na SekretnySexKontakt są uzależnione od wyboru modelu płatności i od liczby zakupionych żetonów.

Konto darmowe

Darmowe konto (bez wykupionych żetonów) uprawnia do wysłania tylko dwóch darmowych wiadomości, przeglądania profilu wybranego użytkownika, dodawania użytkowników do listy ulubionych (Hot Lista), prowadzeniu rozgrywki na zasadzie Hot or Not i podglądzie dopasowań. Ograniczona liczba wysyłanych wiadomości może być utrudnieniem – jednak inne portale o podobnej charakterystyce najczęściej nie dają możliwości wysłania nawet jednej.

Płatne funkcje

W związku z tym, że portal nie obsługuje typowego konta Premium, ilość dostępnych funkcji płatnych jest uzależniona od liczby wykupionych żetonów. Zgodnie z tym:

 • 5 kredytów (19.99 złotych) uprawnia nas do wysłania 5 wiadomości i korzystania z wszystkich funkcji dostępnych w ramach konta darmowego,
 • 25 kredytów (134.99 złotych) uprawnia nas do wysłania aż 25 wiadomości do różnych użytkowników, wraz z dostępem do funkcji w ramach konta darmowego,
 • 50 kredytów (244.99 złotych) uprawnia nas do wysłania aż 50 różnych wiadomości; wszystkie pozostałe funkcje pozostają bez zmian.

Jak usunąć swój profil w SekretnySexKontakt?

Usunięcie własnego profilu w serwisie jest bardzo proste i ogranicza się zaledwie do kilku minut. Wystarczy, że klikniemy w zakładkę „Obsługa” a następnie w odnośnik „Usuń profil”. Po kliknięciu w ten odnośnik użytkownik otrzyma specjalną wiadomość e-mail, poprzez którą będzie mógł usunąć z zasobów portalu swoje konto (wraz z własnymi danymi i posiadanymi żetonami).

Wady i zalety serwisu – opinie innych użytkowników

Randki online za pośrednictwem serwisu SekretnySexKontakt to bardzo ciekawy i wygodny sposób na poznanie wyjątkowych ludzi. Nic więc dziwnego, że serwis ten cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami najczęściej dotyczącymi prostego modelu płatności, możliwością darmowego przeglądania zawartości innych profili i szansą na dopasowanie w oparciu o najnowocześniejsze algorytmy portalu.

Nie oznacza to oczywiście, że serwis ten nie ma jakichkolwiek wad. Niektórzy użytkownicy krytykują go za dość wysokie ceny pakietów żetonów, brak aplikacji mobilnej i brak możliwości prowadzenia nieograniczonych rozmów.

SekretnySexKontakt
SekretnySexKontakt
Podsumowanie
SekretnySexKontakt to portal randkowy, który jest przeznaczony głównie dla osób szukających niezobowiązujących kontaktów erotycznych. Najważniejszą zaletą serwisu jest innowacyjny i elastyczny model płatności, który jednak - biorąc pod uwagę limity wysłanych wiadomości - należy do dość kosztownych.
Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Ocena użytkowników0 Votes
Zalety
Zaawansowany algorytm dopasowania
Wady
Problem z rejestracją nowych użytkowników
Wysoki koszt płatnych funkcji
3
SekretnySexKontakt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!

Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Final Score
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Co robić z dziewczyną? Lista ponad 40 kreatywnych pomysłów

Bez względu na to, jak długo jesteś ze swoją dziewczyną, znalezienie nowych i interesujących rzeczy do zrobienia razem...

Negatywne cechy charakteru, nad którymi warto pracować 

Każdy z nas ma pewne negatywne cechy, nad którymi powinien pracować. Uzmysłowienie sobie tego faktu jest pierwszym krokiem...

Pozytywne cechy charakteru: 20 dobrych cech przydatnych w życiu

Każdy człowiek inny zestaw cech charakteru, które czynią go wyjątkowym. Niektórzy ludzie są mili, inni są zdecydowani czy...

4 pomysły na świętowanie rocznicy związku

Każdy rok spędzony razem to dobra okazja do wspólnego świętowania czy nawet obdarowywania się upominkami. Rocznice, i to...