MyDwoje – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieMyDwoje - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników23 Votes
0.7
MyDwoje

Jak stworzyć portal randkowy, który będzie łączył w sobie przyjazny interfejs, wygodę użytkowania, bezpieczeństwo danych i uczciwą formę współpracy z użytkownikiem? Najlepiej zaprojektować go z uwzględnieniem opinii tych osób, które na co dzień będą z niego korzystać. Przykładem takiego portalu jest serwis MyDwoje, który zapewnia swoim użytkownikom bezpieczeństwo danych osobowych i bardzo dobre warunki korzystania ze swej zawartości. W poniższym artykule skupimy się na jego funkcjach, dostępie do określonych usług i związanymi z tym wydatkami.

Czym jest MyDwoje.pl?

MyDwoje to poważny serwis randkowy, który skupia wokół siebie osoby, które szukają przede wszystkim poważnego związku. Nie jest to portal ukierunkowany na tzw. szybkie randki, lecz profesjonalne narzędzie internetowe z własnym algorytmem doboru osobowości. Cechą charakterystyczną serwisu jest dokładna analiza zawartości udostępnianych na jego łamach treści. Dzięki rzetelnej pracy moderacji, konta, które nie spełniają ścisłych wymagań regulaminu portalu, są na bieżąco usuwane z serwisu.

Rejestracja i logowanie – najważniejsze informacje

W trakcie rejestracji przyszły użytkownik serwisu powinien podać następujące dane: płeć, adres mailowy, datę urodzenia (założenie profilu przez osobę niepełnoletnią nie jest możliwe) i hasło, za pomocą którego będzie on autoryzował swoje wizyty w serwisie. Logowanie w MyDwoje może odbywać się na dwa sposoby:

 • za pomocą danych udostępnionych w trakcie rejestracji profilu,
 • za pomocą Facebooka (z tej opcji radzimy nie korzystać).

Założenie konta w serwisie trwa bardzo krótko i ogranicza się zaledwie do kilku minut. Znacznie bardziej czasochłonne jest uzupełnianie informacji profilowych. Im precyzyjniej opiszemy naszą osobowość i nasz wygląd, tym łatwiej będzie nam odszukać osobę o podobnym charakterze.

Konto darmowe – podstawowe funkcje

Z poziomu konta darmowego użytkownik może:

 • stworzyć własną wizytówkę z udostępnionymi przez siebie zdjęciami,
 • na bieżąco analizować wyniki własnego testu osobowości i porównywać je z wynikami innych użytkowników,
 • przeglądać i wyszukiwać konkretne oferty użytkowników portalu,
 • stworzyć listę ulubionych profili, z którymi w szczególny sposób chcemy się kontaktować,
 • skorzystać z możliwości trzymiesięcznej konwersacji z jednym bezpłatnym kontaktem,
 • wysłać do swojego bezpłatnego kontaktu list w formie odpowiedniego szablonu, którego treść jest dostępna na stronie.

Portal daje ograniczone funkcje dla darmowych kont, jednak na tle konkurencji to i tak ponad standard. Konwersacja z jedną osobą bez opłat to może nie jest wiele, ale lepszy rydz niż nic.

Konto płatne – podstawowe funkcje

Użytkownik konta Premium może skorzystać ze znacznie bardziej rozbudowanych funkcji portalu. Należą do nich między innymi:

 • uzyskanie pełnego dostępu do wszystkich szczegółów oferty konkretnej osoby, wraz z możliwością przeglądania listy otwartych zdjęć,
 • możliwość prowadzenia konwersacji z dowolnym użytkownikiem za pomocą funkcji Flirt, poczty lub zaimplementowanego w serwisie czatu,
 • możliwość udostępnienia niektórych zdjęć jedynie wybranym osobom,
 • możliwość zablokowania tych użytkowników, od których nie chcemy otrzymywać jakichkolwiek wiadomości,
 • możliwość zaproszenia do grona znajomych tych osób, które nie są użytkownikami konta Premium.

Według prowadzonych przez portal statystyk, większość jego użytkowników decyduje się na wybór konta z abonamentem na 3 miesiące. W tym wariancie łączny koszt korzystania z konta Premium wynosi 95 złotych. Oprócz tego osoba decydująca się na konto płatne może wybrać:

 • opcję START, której koszt to 60 złotych (na miesiąc),
 • model START VIP, w ramach którego (również na miesiąc) użytkownik otrzymuje specjalną ramkę wyróżniającą i możliwość przeprowadzenia pojedynczej konsultacji telefonicznej; koszt takiego pakietu to 85 złotych,
 • opcję Złoty VIP z ramką oraz możliwością skorzystania z dwóch konsultacji; koszt takiego pakietu to 139 złotych,
 • półroczny model abonamentowy w cenie 180 złotych, wraz z możliwością skorzystania z przywilejów członkowskich Klubu MyDwoje,
 • półroczny abonament (za 209 złotych) z możliwością wykupu ramki i dodatkowymi konsultacjami,
 • abonament roczny z przywilejami członkowskimi klubu MyDwoje za 240 złotych.

Zaletą serwisu jest możliwość skorzystania ze specjalnej oferty promocyjnej, która obejmuje te osoby, które dawniej korzystały z abonamentu lub nadal go opłacają. Wartość promocji ma charakter indywidualny. Sprawdzić ją można w zakładce Płatności, która znajduje się na stronie głównej serwisu.

Profil użytkownika – jak należy go wypełnić?

Osoby, które zarejestrowały swoje konto w serwisie MyDwoje, mogą skorzystać z możliwości wypełnienia własnej wizytówki i skorzystania z funkcji Testu Doboru Partnerskiego, który zawiera ponad 100 pytań. Ogólnie rzecz ujmując dane przedstawione w wizytówce są dość skąpe i ograniczają się do zaledwie kilku zdań, które na dodatek są generowane przez serwis.

Uzupełnienie reszty własnego profilu jest już bardziej czasochłonne i wiąże się z możliwie jak najbardziej wiarygodnym i precyzyjnym opisaniem własnej osoby. Standardowe pytania z jakimi będziemy mieć tu do czynienia dotyczą przede wszystkim cech fizycznych, aktualnej pracy, stanu cywilnego i niektórych, wyznawanych kwestii światopoglądowych.

Osobną kwestią pozostaje przesłanie do wizytówki własnych zdjęć (maksymalnie 5), dzięki którym odnalezienie ciekawej osoby będzie o wiele łatwiejsze. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że osoby ładujące zdjęcia do profilu mogą skorzystać z wielu udogodnień, w tym z możliwości skorzystania z niektórych funkcji dostępnych wyłącznie w abonamencie (np. wysyłania pozdrowień, odpowiadania na propozycje kontaktu itd.).

Dodatkowe funkcje portalu

Profesjonalne randki online nie mogą ograniczać się wyłącznie do porównywania i zbierania danych na temat naszych potencjalnych partnerów lub partnerek. Dlatego portal randkowy MyDwoje wprowadził szereg funkcji dodatkowych, dzięki którym korzystanie z serwisu jest jeszcze łatwiejsze.

 1. Poradnik – to istotny atut portalu. Można tu znaleźć informacje na temat poszukiwania partnera przez Internet, ale też szereg wskazówek, dzięki którym nasze szanse na znalezienie „tej jedynej” lub „tego jedynego” istotnie wzrastają. Przestrzeganie tych zasad ułatwi uzyskanie przez użytkownika Certyfikatu Wiarygodności Profilu.
 2. Kalendarz – to wygodna aplikacja, w której można znaleźć wiele informacji na temat zbliżających się imprez dla singli. Imprezy te są zorganizowane przez partnerów serwisu i zawsze stoją na najwyższym poziomie.

Jak usunąć konto?

Usuwając konto należy pamiętać o 14 dniowym okresie wypowiedzenia – ważna informacja, również kiedy nie chcemy usuwać konta, a jedynie zakończyć płatną subskrypcję. Konto premium można wykupić jedynie poprzez płatność kartą płatniczą. O chęci zakończenia płatnych usług należy odpowiednio wcześniej poinformować administrację portalu, w przeciwnym razie płatność zostanie pobrania automatycznie. Oświadczenie należy wysłać na adres siedziby bądź na pocztę mailową.

Po przesłaniu oświadczenia (nie wymaganie, jeśli nie zostało wykupione konto premium) należy przejść w panelu użytkownika do „Ustawienia / kasowanie konta”. Następnie wystarczyć zatwierdzić usunięcie konta poprzez podanie hasła. Po tygodniu Twoje dane zostaną trwale usunięte z bazy danych MyDwoje. Opcjonalnie istnieje również możliwość okresowego zawieszenia konta.

Opinie użytkowników

Portal randkowy MyDwoje – podobnie zresztą jak każda strona towarzyska – ma swoje wady i zalety. Użytkownicy serwisu doceniają go przede wszystkim za:

 • test „Doboru Partnerskiego”, który bardzo pomaga w znalezieniu wymarzonej osoby, rzecz jasna jeśli jej światopogląd jest zbieżny z naszym,
 • niezwykle poważne podejście do kwestii kojarzenia par, z wyłączeniem nieodpowiednich użytkowników i niecenzuralnych treści,
 • kupienie się wyłącznie na poważnych ofertach i ich ciągłym moderowaniu pod kątem zawartych w nich informacji,
 • przejrzyste zasady działania serwisu, również w kwestii opłat abonamentowych,
 • pełne bezpieczeństwo własnych danych,
 • login generowany przez system (z uwzględnieniem wszystkich mechanizmów bezpieczeństwa),
 • łatwy kontakt z moderacją (od godziny 11 do 22).

Niektórzy użytkownicy wskazują też na pewne wady funkcjonowania portalu. Według nich najbardziej rażące kwestie to chaotyczne rozmieszczenie niektórych funkcji w interfejsie i dość wysokie opłaty abonamentowe.

MyDwoje - Opinie i Recenzja
MyDwoje
Podsumowanie
MyDwoje to coś więcej niż tylko portal randkowy oferujący randki online. To kompleksowa i funkcjonalna platforma, dzięki której znalezienie tej jedynej osoby na świecie jest o wiele prostsze.
Ocena użytkowników23 Votes
Zalety
Rozbudowany test dopasowania
Dobry kontakt z administracją
Przejrzyste warunki uczestnictwa
Wady
Płatność jedynie kartą płatniczą
Niezbyt intuicyjna nawigacja w portalu
0.7
MyDwoje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

ChrzescijanskieRandki – Opinie i Informacje

Gdy recenzent katolickiego portalu randkowego słyszy po raz pierwszy o witrynie ChrzescijanskieRandki, ma przed oczami typową stronę społecznościową,...

Jaki wybrać dobry portal randkowy?

Wybór portalu randkowego nie jest łatwym zadaniem. Po pierwsze trzeba zadać sobie pytanie czego szukamy - znajomości, miłości...

Cafomat – Opinie i Informacje o portalu

Czasami portal randkowy ma bardzo zwyczajną i niczym nie wyróżniającą się formę. Brak swoistej "charyzmy" nie oznacza rzecz...

Seks randki – [TOP 10] portali erotycznych

Portale randkowe, które ocierają się o tematykę płatnego seksu, to swoisty temat tabu. Oczywiście zdecydowana większość osób deklaruje,...