Flirt – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaZwiązekFlirt - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników61 Votes
4.2
Flirt

Flirt to jeden z najpopularniejszych portali randkowych wśród Polaków. Długoletnie doświadczenie pozwoliło na zbudowanie intuicyjnego systemu dopasowanego do potrzeb użytkowników. Jedną z zalet jest możliwość 3-dniowego okresu próbnego, którego koszt to zaledwie 1,40 złotych za dzień. Poznaj pełną fukcjonalność portalu i zacznij flirtować.

Flirt – informacje o portalu

Flirt to dobrze znany portal randkowy założony w 2009 roku. Serwis skupia singli z całego świata – w rym również oczywiście Polaków. Przyglądając się portalowi od środka można stwierdzić, że jest to miejsce nie tylko dla osób szukających przelotnej przygody ale również stałego związku. Badania popularności portali randkowych wielokrotnie stawiały Flirt na czołowych pozycjach. Niewątpliwie wysoka popularność wiąże się z łatwością znalezienia ciekawych osób wpisujące się w nasze wymagania.

Rejestracja konta

Rejestracja konta na portalu Flirt zajmuje dosłownie kilka minut.
 1. Wybierz swoją płeć oraz płeć osób z którymi chcesz flirtować.
 2. Podaj swój wiek oraz miejsce zamieszkania.
 3. Wpisz adres e-mail oraz hasło do konta.
Po założeniu konta możesz podać więcej informacji na swój temat. Dodatkowe informacje mogą skłonić do kontaktu osoby, które wejdą na Twój profil. Tak jak w każdym innym portalu randkowym nie szukaj „gotowego” szablonu. Wykaż się odrobiną oryginalności, a przede wszystkim bądź sobą. Zaraz po udanej rejestracji możemy korzystać z podstawowych funkcji portalu oraz zapoznać się z jego systemem.

Funkcje portalu

Większość portali posiada podobne funkcje. To co je różni to łatwość obsługi oraz przejrzystość. Portal randkowy Flirtuj nie ustępuje konkurencji dając swoim użytkownikom praktycznie wszystko czego potrzebują.

Wyszukiwarka

Serwis Flirt udostępnia filtr wyników wyszukiwania. Interesujące Cię osoby możesz filtrować według:
 • wieku,
 • orientacji seksualnej,
 • sylwetki,
 • koloru włosów oraz oczu,
 • posiadanych kolczyków oraz tatuaży,
 • lokalizacja oraz odległości od Twojego miejsca zamieszkania.

Dopasowanie

Na podstawie wybranych przez Ciebie kryteriów wyszukiwarka będzie na bieżąco aktualizować dopasowane osoby. System umożliwia przeglądanie również świeżo upieczonych użytkowników oraz tych, którzy są w danej chwili online.

Lubię to

Portal umożliwia opcję czatu oraz polubienia profilu. Klikając serduszku wyrazisz drugiej osobie swoje zainteresowanie. Jeśli odwzajemni się tym samym to będzie pierwszy sygnał, że masz szanse na bliższą znajomość. Oczywiście nie trzeba czekać na otrzymanie serduszka! Możesz wyjść z inicjatywą i od razu zacząć czatować.

Czatowanie

Nie obyłoby się oczywiście bez możliwości czatowania. Już po krótkiej wymianie zdań, możesz ocenić czy warto prowadzić konwersację dalej. Korzystając z wersji płatnej portalu możesz na czacie wysyłać zdjęcia oraz filmy.

Podglądacze

Flirtuj umożliwia sprawdzenie kto oglądał nasz profil. Tą funkcję można wykorzystać również jako wyznacznik atrakcyjności naszego profilu. Jeśli mimo licznych wyświetleń nie otrzymujesz zbyt wielu wiadomości, warto dodać więcej informacji o sobie, zachęcając „podglądaczy” do flirtu.

Galeria ulubionych

W galerii ulubionych znajdziesz profile osób, które polubiłeś oraz osoby, które polubiły Ciebie. System dopasuje do Ciebie odpowiednie osoby, którym możesz dać serduszko lub krzyżyk. Osoby, które polubisz automatycznie lądują w galerii ulubionych.

Poproś o więcej informacji

Odwiedzając profil zainteresowanej nas osoby nie zawsze znajdziemy wszelkie interesujące nas szczegóły. Portal umożliwia powiadomienie użytkownika z prośbą o uzupełnienie profilu. Oczywiście działa to w dwie strony. Jeśli otrzymasz takie powiadomienie warto rozważyć opcję podania dokładniejszych informacji o sobie.

Darmowe konto

Zaraz po udanej rejestracji będziesz mógł korzystać z podstawowych funkcji portalu oraz zapoznać się z jego systemem. Pełna funkcjonalność wymaga wykupienia członkostwa premium. W ramach darmowego konta możemy przeglądać profile użytkowników, polubić zdjęcie oraz odczytywać wiadomości. Niestety nie ma możliwości wysyłania wiadomości do interesujących nas osób – przez co nie zaliczamy tego portalu do darmowych.

Funkcjonalność i koszty premium

Zaraz po udanej rejestracji będziesz mógł korzystać z podstawowych funkcji portalu oraz zapoznać się z jego systemem. Pełna funkcjonalność wymaga wykupienia członkostwa premium. Dopiero wtedy możemy zacząć flirtować bez ograniczeń. Wykupując członkostwo premium można:
 • czatować bez ograniczeń,
 • dodać informacje „kogo szukam”,
 • korzystać z zaawansowanych filtrów wyszukiwania,
 • udostępniać zdjęcia oraz filmy w prywatnych rozmowach.
Flirt wyszedł naprzeciw użytkownikom oferując krótkoterminowe pakiety testowe. W końcu nikt nie chce płacić nie wiedząc czego można się spodziewać. Koszt:
 • 3 dni okresu próbnego: 4,49 złotych dziennie,
 • 1 miesiąc – 31,49 złotych,
 • 3 miesiące – 20,29 złotych miesięcznie,
 • 6 miesięcy – 14,39 złotych miesięcznie.
Płatność w portalu można wykonać jedynie z karty płatniczej. W przypadku pakietów wielomiesięcznych co miesiąc płatność za bieżący miesiąc będzie automatycznie pobierana z Twojego konta. Ważne! Jeśli zdecydujesz zakończyć przygodę z Flirt koniecznie anuluj subskrypcję członkostwa premium. W przeciwnym wypadku koszt dostępu w dalszym ciagu będzie pobierany z Twojego konta.

Usuwanie konta

Zakładając konto na portalu randkowym naszym zamierzeniem zazwyczaj jest znalezienie drugiej połówki. W takim przypadku można usunąć konto, przez co bezpowrotnie stracimy wszystkie dane – profil, galerię ulubionych, historię rozmów. Decydując się na usunięcie konta pamiętaj o anulowaniu konta premium (jeśli zostało wykupione). Według regulaminu należy to zrobić na 3 dni (72h) przed końcem okresu rozliczeniowego. W przeciwnym wypadku Twoja subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona. Pełen zapis regulaminu znajdziesz na stronie portalu w „warunkach użytkowania”.

Opinia o portalu

Nazwa portalu Flirt może być nieco myląca. Samoistnie nasuwa się myśl, że serwis skierowany jest do osób szukających jednorazowej przygody bądź związku bez zobowiązań. Jak na każdym innym portalu randkowym intencje użytkowników są podzielone – cześć z nich to single, którzy szukają stałego związku, część wyłącznie miłosnej przygody. Atutem portalu z pewnością jest niski koszt konta premium. Warto dodać, że o pierwszy kontakt z zainteresowaną osobą nie trudno. Portal liczy ponad milion użytkowników dając spore pole do popisu.
Flirt
Flirt
Podsumowanie
Portal randkowy Flirt może pochwalić się, aż 11 letnim stażem w sieci. Serwis posiada wiele intuicyjnych funkcji przydatnych podczas randkowania przez internet, z którymi łatwo się zaprzyjaźnić już po krótkim użytkowaniu. Plusem dla portalu Flirt jest 3-dniowy okres testowy, który kosztuje zaledwie 1.40 złotych za dzień.
Funkcjonalność
Ilość użytkowników
Koszt premium
Ocena użytkowników61 Votes
Zalety
Portal z 11 letnim stażem
Posiada jedną z największych baz użytkowników wśród polskich portali randkowych
Możliwość wykupienia 3-dniowego konta premium
Wady
Ograniczona funkcjonalność darmowego konta
4.2
Flirt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!

Funkcjonalność
Ilość użytkowników
Koszt premium
Final Score
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Jak ożywić długoletni związek?

Związki z długim stażem są pełne bliskości, akceptacji i wzajemnego wsparcia. Niestety, w miarę upływu lat, w relację...

Co robić z dziewczyną? Lista ponad 40 kreatywnych pomysłów

Bez względu na to, jak długo jesteś ze swoją dziewczyną, znalezienie nowych i interesujących rzeczy do zrobienia razem...

Negatywne cechy charakteru, nad którymi warto pracować 

Każdy z nas ma pewne negatywne cechy, nad którymi powinien pracować. Uzmysłowienie sobie tego faktu jest pierwszym krokiem...

Pozytywne cechy charakteru: 20 dobrych cech przydatnych w życiu

Każdy człowiek inny zestaw cech charakteru, które czynią go wyjątkowym. Niektórzy ludzie są mili, inni są zdecydowani czy...