TwojaSeksRandka – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaZwiązekTwojaSeksRandka - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników3 Votes
4
TwojaSeksRandka

Doświadczenia i preferencje seksualne mogą zarówno dzielić, jak i łączyć. Portal Twojaseksrandka jest ukierunkowany na kojarzenie ze sobą osób, które chcą przeżyć seksualną przygodę swojego życia. Rejestracja i założenie konta w serwisie nie gwarantują rzecz jasna znalezienia wymarzonego partnera, ale dzięki zaawansowanym narzędziom Użytkownika, znacznie zwiększają szanse na poznanie ciekawych osób.

Rejestracja konta w portalu – wskazówki praktyczne

Zaletą serwisu jest bardzo krótki czas rejestracji konta, który trwa zaledwie kilka minut. Procedura jego zakładania ogranicza się do określenia płci, podania daty urodzenia, a także wpisania adresu e-mail, na podstawie którego Użytkownik będzie mógł logować się w portalu. Oczywiście podany adres musi zostać potwierdzony poprzez kliknięcie odnośnika znajdującego się w przesłanej wiadomości. Sama weryfikacja adresu to jednak nie wszystko. Po zatwierdzeniu swojego konta Użytkownik zostaje przekierowany do osobnego okna, w którym należy wprowadzić następujące dane:

 • preferencje seksualne (miłość grecka, zabawy erotyczne, pozycje seksualne itd.),
 • fetysze, czyli specyficzne upodobania erotyczne,
 • oczekiwania seksualne wobec partnera (spotkania we dwoje, seks, ewentualny trójkąt itd.),
 • rodzaj związku, czyli formę relacji którą preferujemy (związek na dłużej, skok w bok, wymiana zdjęć erotycznych itd.).

W trakcie rejestracji należy też zdefiniować preferowane miejsce spotkania z potencjalnym partnerem.

Twojaseksrandka a dane o Użytkowniku

Po zakończeniu rejestracji Użytkownik powinien w swoim profilu jak najlepiej opisać siebie, zarówno pod kątem psychologicznym jak i empirycznym. Potencjalnych partnerów warto poinformować m.in. o tym, czy aktualnie jesteśmy w związku, czego oczekujemy od innych, jaki mamy kolor oczu i wzrost, czy też jaka fizjonomia ciała nas charakteryzuje.

Podanie tych danych jest ważne z kilku powodów. Po pierwsze – Użytkownicy serwisu cenią sobie kontakt z osobami, które nie mają nic do ukrycia. Możliwie szczegółowy opis własnej osoby pozwoli na efektywniejsze odszukanie innych Użytkowników serwisu, których preferencje są zbliżone do naszych. Po drugie – sam fakt bycia otwartym w portalu (który na marginesie dobrze chroni dane osobowe Użytkowników) zwiększa nasze szanse w społeczności skupionej wokół niego.

Funkcjonalność portalu

Randki przez Internet zawsze wiążą się z pewnego rodzaju inwestycją. Nie inaczej jest w przypadku portalu Twojaseksrandka, który oferuje dostęp do swojej bazy danych zarówno z poziomu konta Premium jak i konta darmowego. Oczywiście w tym drugim przypadku funkcjonalność takiego konta jest mocno ograniczona. Ogranicza się ona do możliwości przeglądania profili i… darmowego założenia własnego konta, wraz z uzupełnieniem danych o sobie. Co zatem uzyskujemy dzięki członkostwu Premium?

 1. Możliwość podjęcia konwersacji z dowolnym Użytkownikiem serwisu. W ramach zaimplementowanego na stronie czatu możemy wysyłać wiadomości, odbierać je a także przesyłać materiały multimedialne.
 2. W ramach konta Premium Użytkownik może skorzystać z dość prostej, ale za to bardzo praktycznej funkcji powiadomień mailowych, w przypadku, gdy inna osoba chce się z nim porozumieć. Co ważne – wiadomości wysyłane przez serwis mają bardzo dyskretny charakter, aczkolwiek skrzynka mailowa na której osadzone jest nasze konto powinna być wykorzystywana tylko w tym celu.
 3. Osoby korzystające z dostępu Premium mogą przeglądać zdjęcia innych Użytkowników w pełnej rozdzielczości. Dotyczy to zarówno tych zdjęć, które zostały przesłane na galerię profilu, jak również materiałów wysłanych w formie wiadomości prywatnej.
 4. Wyższa pozycja wśród wyników wyszukiwania to kolejny atut uczestnictwa w programie Premium. Dzięki temu nasze konto jest lepiej widoczne przez innych Użytkowników portalu, co oznacza że nasza wymarzona seks randka ma większe szanse powodzenia, niż w przypadku skądinąd mało funkcjonalnego konta darmowego.
 5. Możliwość przeglądania listy odwiedzających nasz profil osób to kolejna zaleta konta Premium. Oprócz tego możemy organizować listę ulubionych znajomych i – w razie potrzeby – blokować tych Użytkowników, z którymi nie mamy ochoty podejmować jakichkolwiek interakcji.

Koszt konta premium

Oczywiście dostęp do konta Premium nie jest darmowy. Niemniej – na tle wielu innych, podobnych portali – koszt posiadania konta Premium jest stosunkowo niewielki. Sprawdźmy zatem, jakie ceny obowiązują na niniejszym portalu.

 • 1-miesięczny dostęp do portalu za opłatą 49 złotych,
 • 3-miesięczny dostęp do portalu za opłatą 39 złotych miesięcznie,
 • 6-miesięczny dostęp do portalu za opłatą 35 złotych miesięcznie.

Twojaseksrandka - opłata premium

Uwaga! Wykupienie dostępu do konta Premium oznacza, że jego Użytkownicy akceptują warunki umowy z serwisem. Dlatego w szczególny sposób należy zwrócić uwagę na kwestię ewentualnego automatycznego przedłużania ważności konta.Opłacenie konta premium możliwe jest wyłącznie poprzez kartę płatniczą.

Jak usunąć konto – wskazówki praktyczne

Usunięcie konta w serwisie typu seks randka nie należy do łatwych. Na szczęście w przypadku portalu Twojaseksrandka sprawa wygląda znacznie prościej.

Procedura usunięcia konta ogranicza się do wejścia w zakładkę „Dział Obsługi Klienta” a następnie w „Chcę usunąć mój profil”. Następnie należy postępować zgodnie z informacjami pojawiającymi się w kolejnych oknach. W niektórych sytuacjach serwis może zaproponować nam dostęp do czasowego, darmowego dostępu do usług Premium. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy dezaktywacji konta?

 • Zgłaszając zamiaru usunięcia konta, należy również zgłosić administracji chęć zakończenia subskrypcji. W przeciwnym razie usunięcie konta nie przełoży się na anulowanie kolejnych opłat pobieranych przez portal.
 • Po zakończeniu procedury usuwania konta nie można logować się na niego ponownie (co najmniej przez 30 dni). W przeciwnym razie może ono zostać automatycznie aktywowane, co będzie się wiązać z pobraniem kolejnej opłaty i koniecznością ponowienia procedury dezaktywacji konta i pobieranych przez nie opłat.

Zgodnie z regulaminem portalu stosowane wypowiedzenie należy złożyć na 14 dni przed końcem okresu abonamentowego. Wzór wypowiedzenia znajdziemy do pobrania w sekcji strony „Warunki uczestnictwa” – uzupełniony należy przesłać do administracji portalu.

Opinie na temat portalu – co mówią Użytkownicy?

Jak w przypadku każdego portalu oferującego randki przez Internet, Twojaseksrandka również jest przedmiotem wielu komentarzy Użytkowników. I choć większość z nich ma charakter pozytywny, to wśród nich nie brakuje – często zresztą słusznych – opinii negatywnych.

Wielu Użytkowników portalu ceni sobie fakt, że jest on ukierunkowany wyłącznie na potrzeby określonej grupy osób. Bądźmy szczerzy – grupą docelową witryny są osoby, dla których ważna jest przede wszystkim seks randka. Oczywiście można tu odszukać grono i takich osób, które cenią sobie stały związek, ale stanowi ono mniejszość w portalu.

Kolejną istotną zaletą serwisu (podkreślaną zresztą przez wielu Użytkowników), jest duża liczba zarejestrowanych profili. Na chwilę obecną ich liczba przekroczyła już 122 tysiące i stale wzrasta. Ważnym atutem serwisu są też proste zasady korzystania z jego zasobów. Owa prostota nie obejmuje wyłącznie kwestii technicznych, ale dotyczy też interfejsu portalu, pracy jego moderacji i administracji, a także – co chyba najważniejsze – kwestii naliczanych opłat. Nie bez znaczenia jest też możliwość skorzystania z opcji tzw. „szybkiej randki”, dzięki której szansa na sfinalizowanie wymarzonego, intymnego spotkania jest jeszcze większa.

Jedną z największych wad tej witryny internetowej – opiniowaną oczywiście przez mężczyzn – jest zbyt mała liczba zarejestrowanych kobiet. Według ostrożnych szacunków stanowią one około 47 procent wszystkich dostępnych kont, co – nawiasem mówiąc – jest wartością zbliżoną do portali konkurencyjnych.

TwojaSeksRandka - opinie
TwojaSeksRandka
Podsumowanie
Twojaseksrandka to nowoczesny serwis internetowy, dzięki któremu tytułowa "seks randka" będzie o wiele łatwiejsza niż dotychczas. Atutem portalu są proste zasady korzystania z niego, a także tani dostęp do funkcjonalności Premium. Nie bez znaczenia jest też duża liczba zarejestrowanych profili, choć liczba kont "kobiecych" mogłaby być zdecydowanie wyższa.
Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Ocena użytkowników3 Votes
Zalety
Ukierunkowanie portalu na konkretną grupę osób
Jasna polityka płatności za dostęp premium
Wady
Płatność jedynie kartą płatniczą
Automatyczne płatności - należy pilnować terminu anulowania subskrypcji
4
TwojaSeksRandka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!

Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Final Score
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Co robić z dziewczyną? Lista ponad 40 kreatywnych pomysłów

Bez względu na to, jak długo jesteś ze swoją dziewczyną, znalezienie nowych i interesujących rzeczy do zrobienia razem...

Negatywne cechy charakteru, nad którymi warto pracować 

Każdy z nas ma pewne negatywne cechy, nad którymi powinien pracować. Uzmysłowienie sobie tego faktu jest pierwszym krokiem...

Pozytywne cechy charakteru: 20 dobrych cech przydatnych w życiu

Każdy człowiek inny zestaw cech charakteru, które czynią go wyjątkowym. Niektórzy ludzie są mili, inni są zdecydowani czy...

4 pomysły na świętowanie rocznicy związku

Każdy rok spędzony razem to dobra okazja do wspólnego świętowania czy nawet obdarowywania się upominkami. Rocznice, i to...