BabciaPoszukiwana – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieBabciaPoszukiwana - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników1 Vote
0
BabciaPoszukiwana

BabciaPoszukiwana to serwis randkowy, który jest stworzony dla osób w różnym wieku i – co równie ważne – dla osób z różnymi preferencjami. Jest to miejsce zarówno dla romantyków szukających drugiej połówki, jak i dla ludzi znudzonych wcześniejszymi związkami. W serwisie może zarejestrować się każdy, niezależnie od wieku, preferencji seksualnych, czy też… stosunku do włosów łonowych. O tym jednak później…

Informacje o serwisie randkowym

Osoba, która po raz pierwszy zetknie się z nazwą recenzowanego w niniejszym artykule portalu, prawie na pewno dojdzie do wniosku, że chodzi tu o stronę przeznaczoną dla osób starszych. Wbrew pozorom nie jest to prawdą. Owszem, sama nazwa portalu jest dość zaskakująca, ale to nie jedyna kwestia, która może zaskoczyć użytkownika korzystającego z serwisu.

W związku z tym, że liczba osób korzystających z serwisu jest stosunkowo duża i wynosi około 245 tysięcy osób, to znalezienie innego użytkownika w tym samym mieście nie jest problemem (zwłaszcza w dużych aglomeracjach).

Rejestracja w portalu

Portal randkowy BabciaPoszukiwana oferuje bardzo prosty mechanizm rejestracji. Różni się on jednak od wielu analogicznych portali, gdyż już na samym początku musimy podać istotne dla innych użytkowników dane, to jest:

 • wysokość,
 • kolor oczu, włosów,
 • preferencje seksualne,
 • wiek,
 • miasto zamieszkania,
 • stosunek do włosów łonowych itd.

Dopiero po zdefiniowaniu się za pomocą tych (i wielu innych) „parametrów”, można przystąpić do kolejnego etapu rejestracji, to jest wpisania w odpowiednie okno własnego adresu e-mail i potwierdzenia całego procesu za pomocą odpowiedniego przycisku. Kolejnym krokiem będzie wysłanie na nasz adres e-mail stosownej wiadomości, w której znajdować się będzie odnośnik aktywujący dostęp do naszego nowego konta.

Pierwsze logowanie w serwisie

BabciaPoszukiwana to serwis internetowy, który jest w pełni funkcjonalny i dopasowany do oczekiwań użytkownika. Widać to zwłaszcza na przykładzie rekomendacji wybranych osób. Serwis dobiera je na podstawie naszego miejsca zamieszkania i lokalizacji innych użytkowników.

Po założeniu swojego konta i zalogowaniu się na nim, warto wypełnić dość rozbudowany kwestionariusz, w którym nowy użytkownik powinien opisać siebie w możliwie szczegółowy sposób. Dzięki temu inni użytkownicy znacznie łatwiej odnajdą nasz profil i – jeśli ich oczekiwania będą zbieżne z naszymi – wejdą z nami w konwersację. Podczas uzupełniania danych we wspomnianym formularzu, należy w szczególny sposób opisać swoje oczekiwania partnerskie i… seksualne. Podanie szczegółowych informacji na temat naszych oczekiwań, znacznie ułatwi dobór optymalnego partnera.

Usługi Premium – warto czy nie?

BabciaPoszukiwana to portal randkowy, który nie oferuje członkostwa Premium. Oczywiście nie oznacza to, że korzystanie z premiowanych usług jest tu darmowe. Płatności w portalu opierają się na dobrze wszystkim znanym systemie kredytów, których liczba jest zależna od ceny wybranego pakietu (o cenniku później).

Zasada realizowania płatności za pośrednictwem wspomnianych kredytów jest dość prosta. Jedna przesłana wiadomość uszczupla nasz „budżet” o jeden kredyt. Nietrudno więc zauważyć, że zakup najdroższego pakietu VIP, będzie się wiązał z możliwością wysłania zaledwie 50 wiadomości. Co prawda wielu użytkowników podkreśla, że cena ta jest dość wysoka, ale kompensuje ją łatwość nawiązywania nowych znajomości w portalu.

Na uwagę zasługuje również fakt, że konta kobiet stanowią tu aż 57 procent wszystkich kont zarejestrowanych w serwisie. Co ważne, serwis BabciaPoszukiwana udostępnia też nowo zarejestrowanym użytkownikom pakiet 2 darmowych kredytów. Można je wykorzystać na wysłanie dowolnych wiadomości do wybranych osób. Dzięki temu przetestowanie wszystkich funkcjonalności serwisu jest o wiele łatwiejsze.

Premium – ile to kosztuje?

Flirt za pośrednictwem serwisu BabciaPoszukiwana jest możliwy tylko z wykorzystaniem płatnych kredytów. Ich ceny prezentują się następująco:

 • 5 kredytów – 19.99 złotych,
 • 25 kredytów – 134.99 złotych,
 • 50 kredytów – 244.99 złotych.

Wysyłanie wiadomości to nie jedyne funkcje dostępne dla osób wykupujących kredyty. Użytkownicy Premium mogą dodatkowo liczyć na:

 • możliwość bezpłatnego przeglądania profilu,
 • możliwość dodawania użytkowników do tak zwanej „Hot Listy”,
 • możliwość oceniania innych osób w rankingu „Hot or Not”,
 • możliwość podglądania dopasowań, zgodnie z mechanizmami funkcjonowania serwisu.

Uwaga! Żadna z powyższych funkcji nie jest dostępna w ramach konta darmowego. Płatności można dokonywać poprzez płatność kartą płatniczą, przelewem za pośrednictwem Przelewy24 bądź za pomocą karty PaySafeCard.

Funkcje portalu – co warto o nich wiedzieć?

BabciaPoszukiwana to serwis internetowy, dzięki któremu flitr jest o wiele łatwiejszy. Jest to możliwie dzięki wielu zaimplementowanym funkcjom portalu. Oto najciekawsze z nich:

 1. Zdjęcie profilowe – jest to podstawowa funkcja każdego portalu randkowego. W BabciaPoszukiwana użytkownik może dodać dowolną grafikę i to niezależnie od jej rozdzielczości, zajmowanej pamięci itd. Nie ma też ograniczeń dotyczących treści zdjęcia profilowego.
 2. Wyszukiwarka – BabciaPoszukiwana posiada bardzo rozbudowaną wyszukiwarkę internetową, dzięki której można znaleźć osoby nie tylko na podstawie ich adresu zamieszkania, ale też wybranych preferencji seksualnych i wielu innych cech opisywanych w zawartości konta!
 3. Dopasowania – to funkcja, która pozwala na łatwe dopasowanie użytkowników znajdujących się blisko wybranej lokalizacji. Dzięki tej funkcji można łatwo sprawdzić, kto w danej okolicy szuka randek za pośrednictwem witryny.
 4. Hot Lista – to funkcja, która pozwala na łatwe przypisywanie wybranych osób do swoistej „listy ulubionych”. Dzięki temu bardzo łatwo można wrócić do osoby, która z różnych powodów wpadła nam w oko.
 5. Gorąco – to bardzo ciekawa i skądinąd innowacyjna funkcja, której działanie opiera się na specjalnej zakładce. Można w niej znaleźć profile przypadkowych osób, które – według algorytmów serwisu – są z naszego punktu widzenia najbardziej interesujące. Jeśli któraś z tych osób faktycznie wzbudzi nasze zainteresowanie, będzie jej można przypiąć stosowne oznaczenie.

BabciaPoszukiwana – usunięcie konta

Usunięcie konta z serwisu jest bardzo proste i ogranicza się do zaledwie kilku kroków.

 1. Klikamy w odnośnik „Obsługa”, który znajduje się w górnej części interfejsu portalu.
 2. Zaznaczamy opcję „Usuń mój profil”.
 3. Zatwierdzamy wybór za pomocą stosownego przycisku.

Uwaga! Usunięcie konta z serwisu wiąże się też z utratą wszystkich udostępnionych na jego łamach danych. Usunięciu podlegają również wykupione wcześniej kredyty. Wykorzystane w ten sposób środki nie podlegają zwrotowi.

Opinie na temat portalu

BabciaPoszukiwana to ciekawy portal randkowy, który jest przez swoich użytkowników doceniany przede wszystkim za:

 • prosty i przejrzysty interfejs,
 • bezpieczeństwo przechowywanych danych,
 • prosty system płatności, oparty na zasadzie wykupu kredytów,
 • brak zbędnych funkcji, które mogłyby utrudnić korzystanie z portalu.

Oczywiście jak w przypadku każdej randkowej witryny internetowej, również i ta – zdaniem wielu użytkowników – posiada swoje wady, to jest:

 • dość wysoki koszt rozmów (jedna wiadomość = jeden kredyt),
 • brak dostępu do wielu podstawowych funkcji bez wykupienia kredytów (np. funkcji dopasowania).
BabciaPoszukiwana - opinie
BabciaPoszukiwana
Podsumowanie
BabciaPoszukiwana to pomysłowy portal randkowy, którego twórcy położyli szczególny nacisk na prostotę interfejsu użytkownika. To dzięki niemu korzystanie z witryny jest łatwe i przyjemne, a sam mechanizm płatności jest przejrzysty i pozbawiony ukrytych kosztów. Zaletą portalu jest też łatwe usunięcie zarejestrowanego konta, choć wiąże się ono z utratą wszystkich danych.
Ocena użytkowników1 Vote
Zalety
Intuicyjny interfejs
Brak automatycznych subskrypcji
Wiele metod płatności za "kredyty"
Wady
Wysoki koszt kredytów
Ograniczona funkcjonalność darmowego konta
0
BabciaPoszukiwana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Academic Singles – Opinie i informacje o portalu

Academic Singles został stworzony z myślą o łączeniu wykształconych osób. Portal dba o wysoki odsetek kobiet - co...

QuickFlirt – Opinie i Recenzja

Jak przyciągnąć do siebie singli z całej, internetowej przestrzeni? Najlepiej stworzyć dla nich portal, który zaoferuje im coś...

Darmowe portale randkowe – Ranking

Portal randkowe stają się coraz popularniejszą formą poznawania swojej drugiej połówki. Oczywiście wszyscy byśmy chcieli, aby taki serwis...

Portal randkowy dla rolników – gdzie szukać miłości?

Miłość jest dla każdego i jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, rolnik też ma prawo kochać. Bądźmy szczerzy - na...