C-date – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieC-date - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników0 Votes
0
C-date

C-date to internetowy serwis towarzyski, w którym zarejestrowanych jest ponad 2 miliony Użytkowników. Osoby te to najczęściej ludzie na poziomie, którzy szukają rozrywki, dobrej zabawy ale i możliwości poznania kogoś na dłużej.

Informacje o portalu C-date

Ludzie szukają w Internecie różnych form kontaktu. Niektórzy stawiają na uporządkowane związki, w których górę bierze wierność, miłość i opiekuńczość. Inni z kolei szukają bardziej wyrafinowanych spotkań, często na jedną lub kilka nocy, w trakcie których mogą oni realizować swoje fantazje seksualne. Portal C-date jest ukierunkowany przede wszystkim na tą drugą grupę osób, choć swoją „drugą połówkę” znajdą tu również i ci Użytkownicy, którzy szukają stabilniejszego związku.

Zaletą portalu jest zbliżona liczba zarejestrowanych kobiet i mężczyzn. I choć ci drudzy mają pewną przewagę, to i tak znalezienie tu idealnej partnerki nie powinno być problemem. Kolejnym atutem jest profesjonalne podejście do kwestii związanych z prywatnością Użytkownika. Dzięki temu korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne, o ile zachowa się podstawowe zasady dotyczące korzystania z analogicznych portali.

Rejestracja konta w serwisie

Rejestracja w portalu C-date nie różni się praktycznie niczym od rejestracji w wielu podobnych serwisach internetowych. Po wejściu do okna rejestracyjnego zostajemy poproszeni o zdefiniowanie danych do logowania (nazwa użytkownika, hasło, adres mailowy) a także poproszeni o krótkie opisanie siebie za pośrednictwem wygodnego formularza. Wprowadzamy w nim dane na temat:

 • preferencji seksualnych, które są istotne w kontekście stworzenia naszego indywidualnego profilu Użytkownika,
 • wyglądu i podstawowych kwestii z nim związanych (kolor oczu, wzrost, włosy itd.),
 • miejsca zamieszkania, na podstawie którego serwis będzie nas przypisywał do określonych wyników wyszukiwania.

Po utworzeniu konta zostaniemy poproszeni o potwierdzenie adresu e-mail. W tym celu musimy przejść do naszej skrzynki pocztowej, w której znajdziemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w tenże link zostajemy ponownie przeniesieni do serwisu, w którym czeka już na nas nasze nowe aktywne konto. Oczywiście pełną funkcjonalność portalu uzyskuje się dopiero po wykupieniu dostępu premium.

Korzystanie z portalu

Po zakończeniu rejestracji Użytkownik nowego konta może nadal uzupełniać w swym profilu dane na swój temat. Portal randkowy umożliwia (już na poziomie konta darmowego) wgranie swojego zdjęcia profilowego o dużej rozdzielczości i rozbudowania galerii. Istnieje również możliwość jeszcze dokładniejszego zweryfikowania własnych preferencji seksualnych, wraz z funkcją opisu wymarzonego partnera lub partnerki.

Użytkownik korzystający z portalu na zasadach konta darmowego może też wysyłać pytania do określonych osób, a nawet – w razie takiej potrzeby – nadawać im „specjalne uprawnienia” w kontekście własnych materiałów multimedialnych.

Konta i ich funkcjonalności

Osoby korzystające z serwisu C-date mogą przeglądać zawartość strony w oparciu o konto darmowe lub Premium. Funkcjonalność konta darmowego ogranicza się wyłącznie do uzupełniania swoich danych profilowych i możliwości przydzielania określonych uprawnień konkretnym Użytkownikom. Na tym jednak możliwości konta free się kończą, co w praktyce oznacza, że efektywne randkowanie za jego pośrednictwem jest w zasadzie niemożliwe.

Konto Premium oferuje już znacznie szersze możliwości. Użytkownik wykupujący dostęp do abonamentu, może:

 1. Szybko przeglądać profile, korzystając z funkcji „Sexy, czy nie?”. Jest to rodzaj wirtualnej gry, w której Użytkownik może zaznaczyć te osoby, które mu się podobają. Funkcja zaznaczania odbywa się poprzez symbol kciuka skierowanego do góry.
 2. Wyświetlać zdjęcia i to w pełnej rozdzielczości. Niestety Użytkownicy korzystający z serwisu na zasadach konta darmowego nie mają takiej możliwości.
 3. Odbierać i wysyłać wiadomości do wybranych przez siebie osób. W wiadomościach tych można przesyłać nie tylko tekst, lecz również ciekawe materiały multimedialne (zwłaszcza zdjęcia).
 4. Sprawdzać, kto w danym momencie jest dostępny online. Funkcja ta sprawdza się zwłaszcza w przypadku tych osób, które chcą „zagadać” do innych Użytkowników, licząc przy tym na szybką odpowiedź.
 5. Wyświetlać materiały online udostępniane przez innych Użytkowników. Tym samym istnieje możliwość założenia za pośrednictwem serwisu seks czatu ze streamingową transmisją wideo.

Uwaga! W ramach konta darmowego Użytkownik otrzymuje kontakt do pierwszych 20 osób, aczkolwiek rozmowa z nimi jest na tym poziomie niemożliwa. Serwis zapewnia również gwarancję kontaktów!

Inteligentne dopasowanie Użytkowników

C-date to portal randkowy, który – pod katem funkcjonalności – przypomina wiele innych, alternatywnych portali. Nic zatem dziwnego, że jest to strona o bardzo rozbudowanych możliwościach, zwłaszcza w kontekście doboru potencjalnych partnerów.

Portal randkowy nie bez przyczyny gromadzi informacje na temat naszych upodobań seksualnych i preferencji dotyczących innych osób. Dlaczego? Ponieważ to na ich podstawie kojarzy on ze sobą te osoby, które od strony statystycznej mają największe szanse na rozpoczęcie ciekawej relacji. Nie jest tajemnicą, że pary o tych samych preferencjach i upodobaniach mają większą szansę na stworzenie choć krótkotrwałego związku, niż osoby, które dzieli praktycznie wszystko.

Opłata premium – ile kosztuje?

Miesięczny koszt subskrypcji w serwisie jest uzależniony od liczby miesięcy, na które ją wykupujemy. I tak:

 • Za okres 3 miesięcy abonament VIP to 74.90 złotych miesięcznie.
 • Za okres 6 miesięcy abonament VIP to 44.90 złotych miesięcznie.
 • Za okres jednego roku abonament VIP to wydatek rzędu 34.90 złotych miesięcznie.

C-date - opłata za premium

Uwaga! Wykupiony abonament ulega automatycznemu przedłużeniu. Dlatego po jego zakupie należy liczyć się z możliwością pobrania dodatkowej opłaty z naszego konta. W celu zakończenia współpracy z serwisem należy fakt ten zgłosić do jego administracji. Samo usunięcie konta nie oznacza, że portal randkowy zakończy subskrypcję realizowanych na naszą korzyść usług.

Płatności w portalu można dokonywać wyłączenie kartą płatniczą. Szczególną ostrożność należy zachować wykupując miesięczny dostęp objęty ofertą promocyjną. Jeśli nie anulujemy automatycznej subskrypcji nasze konto zostanie obciążone kwotą 199,50 złotych za kolejny miesiąc dostępu. Osobom zadowolony z portalu C-date, chcącym korzystać z serwisu dłużej polecamy anulowanie subskrypcji oraz przejście na 3 bądź 6 miesięczny pakiet premium. Dzięki temu uda się zaoszczędzić ok. 80-110 złotych miesięcznie – w zależności od wybranej opcji.

Jak usunąć konto?

Usunięcie darmowego konta w portalu C-Date jest możliwe w bardzo prosty sposób. Wystarczy odszukać kartę „Wyłącz Profil”, która znajduje się w zakładce „Ustawienia”. Po zatwierdzeniu chęci dezaktywacji profilu, jest ono usuwane wraz z przesłanymi materiałami multimedialnymi.

A co, jeśli już wcześniej został wykupiony abonament? Wtedy dezaktywacja konta opisywana w powyższy sposób nic nie da. Aby zakończyć subskrypcję, należy najpóźniej na 14 dni przed odnowieniem abonamentu wypowiedzieć go za listownie lub też za pomocą specjalnego formularza online. Opis szczegółowych zagadnień dotyczących zakończenia abonamentu można znaleźć w regulaminie portalu.

Opinie Użytkowników

C-date to serwis randkowy, którego największą zaletą – wg. Użytkowników – jest duża liczba aktywnych kont kobiet, prosty i przejrzysty interfejs a także bardzo ciekawy system doboru osób o podobnych upodobaniach dotyczących wymarzonego partnera lub partnerki. Z kolei jedną z głównych wad serwisu (według jego Użytkowników) jest ograniczenie spotkań praktycznie wyłącznie do szybkich i niezobowiązujących randek, choć nie zawsze jest to regułą.

C-date
C-date
Podsumowanie
C-date do ciekawy portal randkowy, dzięki któremu poznanie Użytkowników o podobnych preferencjach seksualnych jest bardzo proste. Niemniej należy pamiętać, że korzystanie z podobnych serwisów zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem dotyczącym danej znajomości, dlatego tak ważne jest, by zachować najważniejsze kwestie dotyczące bezpieczeństwa.
Ocena użytkowników0 Votes
Zalety
Ukierunkowanie na konkretną grupę odbiorców
Zaawansowana wyszukiwarka dopasowanych osób
Wady
Wysoki koszt za dostęp premium
Automatyczne płatności
0
C-date

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Swatka – Opinie i informacje o portalu

Miłość w życiu człowieka pojawia się w wielu różnych i często nieprzewidywalnych sytuacjach. Trudno czasem przewidzieć, w jakich...

Jak ożywić długoletni związek?

Związki z długim stażem są pełne bliskości, akceptacji i wzajemnego wsparcia. Niestety, w miarę upływu lat, w relację...

Darmowe portale randkowe – Ranking

Portal randkowe stają się coraz popularniejszą formą poznawania swojej drugiej połówki. Oczywiście wszyscy byśmy chcieli, aby taki serwis...

Portal randkowy dla rolników – gdzie szukać miłości?

Miłość jest dla każdego i jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, rolnik też ma prawo kochać. Bądźmy szczerzy - na...