Przeznaczeni – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowaniePrzeznaczeni - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników70 Votes
1.1
Przeznaczeni

W wirtualnym świecie istnieje niewiele portali randkowych z wartościami. Przeznaczeni to serwis, który wyłamuje się z tych tendencji. Już na stronie głównej portalu można znaleźć wpis, że jest to witryna „dla ludzi z wartościami”. Czy faktycznie tak jest? O tym decydują już opinie Użytkowników, wartości osób poznanych na stronie itd.

Informacje o portalu randkowym Przeznaczeni

W przeciwieństwie do standardowych portali randkowych, serwis Przeznaczeni nie ogranicza się wyłącznie do podstawowych informacji o posiadaczu wybranego konta. Na każdym z profili znajduje się również wzmianka o kwestiach światopoglądowych, dotyczących głównie antykoncepcji i ogólnych zasad tradycyjnego podejścia do kwestii budowy więzi rodzinnych. Oczywiście podanie takich informacji to jedno, a ich zgodność z rzeczywistością to drugie. Poniższa recenzja rzecz jasna nie skupia się na wartościach przedstawianych przez ten portal i ich zgodnością z rzeczywistością. Prawdę mówiąc, korzystanie z katolickiego serwisu randkowego niesie ze sobą spore ryzyko, zwłaszcza w kontekście dopiero co poznanych osób, które nie do końca reprezentują wartości, których oczekujemy.

Rejestracja w serwisie i konto podstawowe

Portal randkowy oferuje bardzo prosty system rejestracji. Składa się on z dwóch etapów. Pierwszy z nich polega na wprowadzeniu podstawowych danych osobowych w oknie „Dołącz do nas bezpłatnie”. Następnie, po kliknięciu w odpowiedni przycisk, zostaniemy przekierowani do kolejnego okna, za pomocą którego zalogujemy się do serwisu. Po zalogowaniu należy przejść przez kolejne (i obowiązkowe) cztery kroki rejestracji, które polegają w głównej mierze na wprowadzeniu najważniejszych danych dotyczących Użytkownika. Uwaga!
  • W serwisie nie mogą rejestrować się osoby, które nie skończyły 18 lat.
  • Każdy zakładany profil jest na wstępie sprawdzany przez moderację. Jeśli zawarte z nim treści mają nieodpowiedni charakter, to wybrane konto jest usuwane.
  • Multiplikacja kont pod jednym Użytkownikiem jest w serwisie zabroniona!

Uwagi dotyczące rejestracji i moderacji w portalu

Podczas zakładania konta, wybrany profil może zostać „przesłany” do poprawy. Oznacza to, że najprawdopodobniej zawiera on błędne dane osobowe (np. literówki w imieniu), nieodpowiednie zdjęcie profilowe itd. Status ten oznacza, że konto nie jest widoczne dla innych Użytkowników szukających znajomości przez Internet w serwisie Przeznaczeni. Podobnie jak w innych, analogicznych portalach internetowych, Użytkownik nie może wprowadzać do treści własnego profilu jakichkolwiek danych kontaktowych.

Funkcjonalność i możliwości portalu

Użytkownicy serwisu mogą korzystać z niego na trzy sposoby, to jest za pośrednictwem konta darmowego, konta Premium i oczywiście konta Premium VIP. Jakie funkcjonalności oferuje każde z nich?
  1. Konto darmowe – oferuje bardzo szczątkowe funkcjonalności. Za jego pomocą możemy np. przeglądać profile innych osób, ale nie możemy filtrować ich na podstawie lokalizacji. Oczywiście założenie konta darmowego nic nas nie kosztuje, ale jego oczywistą (i jedyną sensowną) konsekwencją, jest rozbudowanie go do wyższego standardu.
  2. Konto Premium – umożliwia prowadzenie rozmów z innymi osobami zarejestrowanymi w serwisie i przeglądanie listy Użytkowników, którzy ostatnio odwiedzali nasz profil. Za pośrednictwem konta Premium można też skomentować czyjeś zdjęcie i dokonać wpisu w tak zwanej Księdze Gości.
  3. Konto Premium VIP – oferuje jeszcze szersze możliwości. Różnica polega tu na wprowadzeniu funkcji rozmowy z Użytkownikami, którzy korzystają z darmowego dostępu do serwisu. Funkcjonalność ta jest – nawiasem mówiąc – czymś niezwykłym w przypadku portali randkowych. Osoba zarejestrowana na koncie VIP może też ukryć swoją obecność na profilach innych osób.

Konto darmowe

Podobnie jak w większości portali randkowych serwis Przeznaczeni udostępnia bez opłat jedynie jego podgląd od środka. Możemy przeglądać profile innych osób, dodawać do ulubionych jednak na tym funkcjonalność się kończy. Żeby kogoś poznać trzeba wysłać wiadomość lub na nią odpisać – a taka opcja dostępna jest jedynie dla użytkowników z kontem Premium.

Opłata za dostęp Premium

Pełną funkcjonalność portalu zapewnia wykupienie konta Premium lub Premium VIP. Koszt dostępu za dostęp Premium:
  • 99 złotych za abonament 12 miesięczny,
  • 149 złotych za abonament bez limitu czasowego.
Opłata za konto Premium VIP:
  • 124 złotych za 12 miesięcy abonamentu,
  • 169 złotych za abonament bez limitu czasowe.
W przeciwieństwie do innych popularnych portali randkowych Przeznaczeni nie przedłuża abonamentu automatycznie. Jest taka możliwość, jednak użytkownik musi zaznaczyć taką opcję – nie jest ona domyślna podczas zakupu Premium. Świadczy to o uczciwości portalu. Wielu konkurentów żeruje na niewiedzy randkowiczów, którzy często zapominają anulować automatyczną subskrypcję, w wyniku czego nieświadomie może być im pobrana opłata z konta.

Ciekawostki dotyczące portalu

Jak na profesjonalny portal randkowy przystało, nie mogło tu zabraknąć wielu porad dotyczących randkowania w Internecie, zawiązywania znajomości i budowy relacji zgodnie ze światopoglądem katolickim. Poradniki te mają bardzo wysoki poziom merytoryczny i mogą istotnie pomóc w kwestii zawiązywania nowych znajomości na portalu.

Jak usunąć konto w serwisie Przeznaczeni

Usuwanie konta w serwisie jest procesem dość skomplikowanym. Użytkownik, który chce to zrobić, powinien wysłać wiadomość mailową pod adres usun@przeznaczeni.pl. W treści tej wiadomości powinien się znajdować numer ID danej osoby. Twórcy portalu zalecają również, by w przedstawionej wiadomości znajdowała się krótka wzmianka dotycząca chęci usunięcia konta i powodów, dla których chcemy to zrobić. Rzecz jasna wiadomość powinna być wysłana z adresu, który jest wykorzystywany do logowania się w wybranym profilu. Co ważne – po usunięciu konta nie ma możliwości jego przywrócenia. Twórcy serwisu proszą jednak, by w miarę możliwości nie kończyć wspólnej przygody z serwisem (nawet, jeśli znalazło się już swoją miłość). Użytkownicy, którzy za pomocą portalu znaleźli swoją „drugą połówkę” mogą podzielić się z innymi swoją historią, która najprawdopodobniej zostanie umieszczona na łamach serwisu. Osoby zainteresowane udostępnieniem własnego świadectwa, powinny przesłać je na adres pr@przeznaczeni.pl, Oczywiście samo usunięcie konta to nie wszystko. Istotne jest, aby osoby które korzystają z kont Premium i VIP, wypowiedziały wcześniej umowę o świadczenie usług. Jak to wygląda z punktu widzenia regulaminu portalu? Otóż wypowiedzenie umowy odbywa się wyłącznie w formie pisemnej. Należy też pamiętać o konieczności zachowania 14 dniowego okresu wypowiedzenia. W treści przesłanego dokumentu należy podać imię i nazwisko Użytkownika i jego numer ID. Oświadczenie dotyczące wypowiedzenia korzystania z usług należy przesłać faksem na numer +48 (22) 257 85 60 lub też drogą mailową na adres abonament@przeznaczeni.pl. Uwaga! Przesłane oświadczenie o zakończeniu korzystania z usług Premium lub VIP nie uprawnia nas do ewentualnego zwrotu środków za niewykorzystaną część okresu rozliczeniowego.

Opinie Użytkowników

Serwis Przeznaczeni to portal randkowy, który wyróżnia się na tle innych stron tego typu ze względu na swoje wartości i skupienie na długotrwałych związkach opartych na wspólnym światopoglądzie katolickim. Użytkownicy doceniają ten aspekt portalu, zwłaszcza jeśli sami wywodzą się z podobnych środowisk. Inne pozytywne cechy serwisu to przejrzyste zasady, miła moderacja i administracja oraz czytelny interfejs. Jednak serwis Przeznaczeni ma również swoje wady, które są zauważane przez użytkowników. Brak możliwości wykupienia dostępu do usług Premium i VIP na próbę oraz konieczność wykupienia dostępu na co najmniej cały rok są uważane za utrudnienia. Mimo tych niedogodności, portal może być atrakcyjny dla osób poszukujących długotrwałych związków opartych na wspólnych wartościach i wierzeniach.
Przeznaczeni opinie
Przeznaczeni
Podsumowanie
Przeznaczeni to z całą pewnością wyjątkowy portal randkowy. Można nawet powiedzieć, że trzyma on pewien poziom, który jest wręcz nieosiągalny dla innych tego typu stron internetowych. Jego zaletą są z pewnością proste i przejrzyste zasady, rzetelna obsługa i profesjonalne podejście do kwestii monitoringu rejestrowanych kont. Na uwagę zasługuje również ukierunkowanie go na potrzeby określonej grupy odbiorców, co wśród tego typu portali jest rzadkością.
Ocena użytkowników70 Votes
Zalety
Niski koszt za dostęp premium
Dokładna weryfikacji profili
Wady
Brak krótkoterminowego dostępu premium w wersji testowej
1.1
Przeznaczeni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

BabciaPoszukiwana – Opinie i informacje o portalu

BabciaPoszukiwana to serwis randkowy, który jest stworzony dla osób w różnym wieku i - co równie ważne -...

Mydates – Opinie i informacje o portalu

Cokolwiek chciałoby się powiedzieć na temat Mydates, jest to zawsze - choć w pewnym stopniu - reklamą tegoż...

Academic Singles – Opinie i informacje o portalu

Academic Singles został stworzony z myślą o łączeniu wykształconych osób. Portal dba o wysoki odsetek kobiet - co...

SexKontakty – Opinie i Informacje

W cyfrowym świecie istnieją portale randkowe, których nazwa dużo mówi o charakterze określonej strony WWW. SexKontakty to witryna,...