Mydates – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieMydates - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników324 Votes
1.2
Mydates

Cokolwiek chciałoby się powiedzieć na temat Mydates, jest to zawsze – choć w pewnym stopniu – reklamą tegoż portalu randkowego. Liczba użytkowników przekraczająca 700 tysięcy osób, ukierunkowanie na różne relacje i przejrzysty interfejs to tylko niektóre z jego atutów. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej witryny internetowej?

Informacje o portalu

Jedną z charakterystycznych cech portalu jest jego ukierunkowanie na potrzeby osób młodych. Widać to zwłaszcza na przykładzie średniej wieku wszystkich użytkowników, która oscyluje w okolicach 23 – 25 lat. Portal ten nie jest stworzony wyłącznie dla „poszukiwaczy miłości”. Wręcz przeciwnie – za pośrednictwem witryny można też znaleźć przyjaciela, osobę z którą chciałoby się popisać, lub też partnera (partnerkę) do wspólnego wyjścia na miasto. Jednym słowem, jest to uniwersalna platforma dla wszystkich.

Rejestracja i pierwsze logowanie w portalu

Rejestracja w portalu Mydates jest bardzo prosta i opiera się na kilku podstawowych krokach.

 1. Podajemy podstawowe dane o nas i o naszych oczekiwaniach. Chodzi tu oczywiście o naszą płeć, ale też o płeć osób, których szukamy za pośrednictwem platformy.
 2. Definiujemy naszą nazwę użytkownika i hasło, za pośrednictwem których będziemy logować się w serwisie.
 3. Podajemy nasz adres e-mail, na którym zostanie utworzone konto nowego użytkownika.

Po zatwierdzeniu wszystkich powyższych danych, na nasze konto mailowe zostanie wysłana wiadomość, w której znajdzie się odnośnik do aktywacji konta w serwisie. Po kliknięciu w znajdujący się w mailu link, możemy po raz pierwszy zalogować się na naszym koncie.

Samo logowanie to nie wszystko. Posiadacz nowego konta powinien uzupełnić jak najwięcej informacji na swój temat. Co ważne – Mydates nie jest typowym portalem dla osób poszukujących wyłącznie seksu, toteż informacje które przekazujemy w ramach naszego profilu, nie mają intymnego i wstydliwego wydźwięku.

Dane użytkowników i wyszukiwanie kont – podstawowe informacje

Portal randkowy posiada bardzo rozbudowany interfejs, umożliwiający szczegółowe opisanie naszych cech osobowościowych (i nie tylko dotyczących wyglądu). Warto udostępnić jak najwięcej informacji o sobie, gdyż w ten sposób znalezienie wymarzonej osoby dla siebie, stanie się o wiele łatwiejsze. Nie bez znaczenia jest również fakt, że serwis posiada zaimplementowany algorytm dopasowania profili. Dzięki niemu znalezienie osoby pasującej do nas jest znacznie mniej czasochłonne!

To jednak nie wszystko! Serwis posiada rozbudowaną wyszukiwarkę profili, za pomocą której można łatwo wyszukać interesujące nas osoby, biorąc pod uwagę ich cechy szczególne. Ciekawą funkcją tej wyszukiwarki jest możliwość przeglądania wyłącznie tych profili, których użytkownicy byli aktywni w ostatnim czasie.

Konto darmowe

Na start po rejestracji konta otrzymujemy 100 darmowych monet, co pozwala na wstępne przetestowanie portalu. W bezpłatnej wersji konta możemy się zapoznać z jego funkcjonowaniem oraz wysłać 2 wiadomości. Niestety dalsze aktywne korzystanie z portalu MyDates wiąże się z zakupem dodatkowych monet.

Konto Premium – warto, czy nie?

Dzięki serwisowi Mydates randki przez internet są o wiele łatwiejsze (i skuteczniejsze), ale – niestety – są one możliwe tylko po wykupieniu określonej liczby „Monet”. Portal nie funkcjonuje w oparciu o model konta Premium, co zresztą jest istotną zaletą ze względu na brak konieczności „wiązania się” z witryną na dłużej.

Wspomniane „Monety” można przeznaczyć głównie na wysyłanie wiadomości do wybranych osób. Istnieje również możliwość spożytkowania ich na różnego rodzaju prezenty, które – w dowolnej formie – można wysyłać innym użytkownikom. Tak czy inaczej, możliwość płatności z wykorzystaniem wewnętrznego środka płatniczego jest bardzo wygodna i – bądźmy szczerzy – dość opłacalna.

Ile to kosztuje – warianty płatności i funkcjonalności z nimi związane

Użytkownik serwisu Mydates może skorzystać z różnych wariantów korzystania ze swojego konta:

 • wariant darmowy, w ramach którego można korzystać wyłącznie z podstawowych funkcji portalu,
 • zakup 110 monet za 9.99 złotych,
 • zakup 720 monet za 49.99 złotych,
 • zakup 3850 monet za 249.99 złotych.

Osoba korzystająca z portalu za darmo, może:

 • przeglądać zawartość swojego profilu i edytować ją,
 • przeglądać listę odwiedzin i obserwować innych użytkowników serwisu,
 • logować się w portalu i dokonywać zmian w obrębie treści i funkcjonalności swojego konta.

Po wykupie płatnego pakietu monet, możliwości wybranego konta rozszerzają się o:

 • funkcję prowadzenia korespondencji z innymi osobami,
 • funkcję wysyłania upominków do wybranych osób.
 • funkcję organizacji list ulubionych, itd.

Po wykorzystaniu 100 darmowych monet, możemy kupić interesujący nas pakiet. Płatności dostępne za pośrednictwem: Przelewy 24, karty płatniczej, Google Pay, PayU, Blik, PayPal, PaySafeCard, Sofort.

Najważniejsze funkcje serwisu – co warto o nich wiedzieć?

Mydates to portal randkowy, który posiada wiele ciekawych funkcji, bez których randki przez Internet z pewnością nie byłyby tak ciekawe i wciągające. Mowa tu przede wszystkim o funkcjach:

 • Dopasowania – dzięki której użytkownik może przejrzeć listę osób, które mieszkają blisko niego i spełniają jego kryteria osobowościowe,
 • Ulubione – polegającej w głównej mierze na stworzeniu listy osób, które w szczególny sposób przypadły nam do gustu,
 • Odwiedzający – za pomocą której użytkownik może sprawdzić, kto ostatnio przeglądał zawartość jego profilu.

Jak usunąć konto w portalu?

Usunięcie konta w Mydates jest bardzo proste, choć trwa ono zdecydowanie dłużej, niż w wielu innych portalach wykorzystujących wewnętrzne metody płatności.

Jeśli chcemy usunąć konto w portalu, musimy napisać stosowną wiadomość do administracji serwisu. Na szczęście nie wymaga się tu przesyłania jakichkolwiek formularzy. Wystarczy, że prześlemy na odpowiedni adres mailowy wiadomość, w której treści znajdą się:

 • informacja o nazwie naszego konta użytkownika (wystarczy login),
 • informacja o adresie mailowym, na którym znajduje się wybrane konto,
 • informacja o chęci usunięcia konta.

Administracja dokładnie zweryfikuje wszystkie przekazane dane. Dzięki temu unika się sytuacji, w której sfrustrowany użytkownik mógłby przesłać dane do konta innej osoby.

Opinie na temat portalu – wady i zalety

Mydates to portal randkowy, który – podobnie jak wiele innych, analogicznych serwisów – ma swoje wady i zalety. Najwięcej do powiedzenia mają na ten temat użytkownicy portalu, którzy – wśród atutów – wymieniają między innymi:

 • Uniwersalność portalu – Mydates to serwis dla wszystkich. Dzięki temu trzyma on pewien określony poziom, który przyciąga osoby szukające poważniejszych relacji.
 • Duża liczba zarejestrowanych (i aktywnych) kobiet, których konta stanowią aż 60 procent wszystkich kont zarejestrowanych na łamach serwisu.
 • Możliwość dopasowania wybranych użytkowników wyłącznie w oparciu o własne kryteria. Dzięki temu osoby zarejestrowane w serwisie mogą o wiele szybciej znaleźć wymarzonego partnera lub wymarzoną partnerkę.
 • Prosty system płatności, dzięki któremu korzystanie z portalu jest łatwiejsze. Zaletą Mydates jest też brak jakichkolwiek ukrytych opłat!
 • Niskie ceny. Zakup monet za pośrednictwem witryny jest znacznie bardziej opłacalny, aniżeli w przypadku wielu innych, alternatywnych stron www.

Rzecz jasna portal randkowy Mydates posiada też swoje wady. Jak wcześniej wspomnieliśmy średnia wieku jest dosyć niska – portal może nie być najlepszym wyborem dla osób szukających partnera lub partnerki w dojrzałym wieku.

Ocena użytkowników4 Votes
31
Mydates - opinie i informacje o portalu
Mydates
Podsumowanie
Mydates to profesjonalny porta randkowy, dzięki któremu randki przez Internet są o wiele łatwiejsze i... przyjemniejsze. Na szczególną uwagę zasługuje tu interfejs witryny, która została zaprojektowana w ten sposób, by jak najefektywniej uprościć sposób korzystania z niej. Nie bez znaczenia jest też możliwość w miarę szybkiego usunięcia konta, choć - ze względu na odpowiedź administracji - może ona zostać nieco rozłożona w czasie.
Ocena użytkowników324 Votes
Zalety
Brak automatycznie przedłużanych subskrypcji premium
Duża liczba użytkowników
Wiele możliwych metod płatności
Darmowe monety na start - możliwość sprawdzenia pełnej funkcjonalności
Wady
Koszt monet może być wysoki dla aktywnych użytkowników
1.2
Mydates

34 KOMENTARZE

 1. Wysłałem na portal Mydates dwa przelewy na zakup monet.Jeden przelew został zrealizowany drugi nie.
  Zostałem oszukany !!!!!

  • Próbował Pan kontaktować się z administracją? Być może płatność jest jeszcze przetwarzana, w każdym bądź razie wysłanie potwierdzenia płatności powinno rozwiązać sprawę.

   • tam sa ,lipne profile zakładane przez administratorów serwisu ,wszystkie panie zainteresowane moja osoba hahah dobrze że nie jestem frajerem i nie dołoadowywałem tam konta ,uwazajcie lipne konta tam sa mydates.com przestrzegam!

 2. Potwierdzam to co napisał Lukasz i Paweł , Jest to portal naciągający na kasę . w swoim profilu zmieniłem – napisałem ,/ że jestem kurdupel 151 cm pulchny , palący , pijący /. Nawet kobietka 180 cm chciała popisać i się umówić, Poza nią wiele innych. Zadna nie chciała rozmawiać przez tel, czy meila tylko czat. za 50 zł można wysłać tylko kilka krótkich wiadomości, Pozdrawiam

  • Hej
   Oczywiście to jest lipa
   1zaczalem pisać z kobietą jakiś czas chce się umówić nie ma jak nie można wysłać nr wszystko blokują (redakcja) zapłaciłem też jeden przelew nie dotarł
   Zdjęcia są oszukana kobieta ma 49lat A wygląda na 18
   Dobrze ktoś sobie wymyślił
   Także wchodzę Ale tylko obserwuje to wszystko 5zl jedna wiadomość to jest naciagacze….

 3. Zgadzam się bardzo dużo fikcyjnych kąt psełdo panie naciągają na kasę żeby tylko do nich pisać jedno zdanie 50 monet buehehe kpina. Po pierwszym i ostatnim za logowaniu w ciągu godziny miałem ponad 30 propozycji niby znajomości normalnie jaja jakieś a twój opis przykładowo Panie z dziećmi proszę nie pisać w ogóle nie jest wyświetlany tak więc uważam ten portal za jedną wielką porażkę

 4. poczatek wydawał sie cudowny sliczne kobiety zainteresowane mna,a ja kupowałem monety by nie tracic kontaktu az przejrzałem na oczy to typowy sex telefon tyle ze inteligentnie prowadzony ani sie nie obejrzałem 400zł polkneły monety a z randki nici , nie mam pretensji pobawiłem sie i juz

 5. Rzeczywiście portal nastawiony wyłącznie na zysk z wiadomości i prezentów. Na początek dla naiwnych fajna zabawa ale w konsekwencji jest to naciąganie na wydatek pieniężny. Sylwek

 6. Zwykłe bydlackie oszustwo. Na szczęście nie straciłem ani grosza ale trudno usunąć konto. Niby wysyłają wiadomości na spam ale nie mogę otworzyć wiadomości. Panowie nie dajcie się naciągnąć.

 7. Pisałem z kobietą o nicku Aurelia 2643 obiecywala że się spotkamy i różne inne rzeczy też pisała jak dla mnie to jest ten portal na wyłudzenie pieniędzy od ludzi

 8. Jeżeli faktycznie tak jest , że to są fikcyjne konta to należałoby tym zainteresować organy ścigania . Granie na uczuciach aby wyłudzić kasę , podstawiając fikcyjne lub podstawione konta to przestępstwo . Jeżeli tak jest to przyjrzę się temu i faktycznie złożę zawiadomienie. Jakiś czas temu byłem zalogowany i jeszcze raz to zrobiłem i jak widzę w dużej mierze są te same osoby . Ładne , młode i mądre nie mające problemu ze znalezieniem faceta . Cały czas istnieją te konta już od kilku lat .

 9. Stronkę testowałem przez 1 ,5 miesiąca- sprawdziłem wszystkie zdjęcia profilowe kobiet, które do mnie napisały: 1 profile 100% nieprawdziwe – sa tam zdjęcia z: Rosji , ukrainy, wielkiej brytani, brazyli, USA i jeszcze kilka ale niebyłem wstanie namierzyć. Panie są dostępne 24 h na dobę?. 73 panie napisały do mnie nie widząc zdjęcia profilowego, nie znając żadnego faktu o mnie. Jest to z całą pewnością SCAM.

 10. podstawione konta są nawet tak bezczelne że używają zdjęć znanych pań z neta ,konto Milena9813 to lipa ze zdjęciem Chantel Zales…. to jeden z wielu przykładów

 11. to totalne wyłudzanie kasy , większość z nich nawet nie jest w stanie rozpoznać rozmówcy po usunięciu konta i założeniu go ponownie ,,,,używanie zdjęć celebrytek nie jest im obce tylko patrzeć jak im się dobiorą za naruszanie praw autorskich do wizerunku ,

 12. no i jak to można powstrzymać to oszustwo, ja też próbowałem i szybko
  zorientowałem się że to zwyczajne dojenie frajerów.
  pozdrawiam
  Karasnal

 13. Większego gówna w życiu noe widziałem. Naciąganie ludzi na hajs i same fałszywe profile. Natychmiast dawać mi tu maila oszuści bo chce usunąć konto!!

 14. Jednym słowem oszuści i złodzieje. Wyłudzacze pieniędzy, fałszywe konta. Parę zdań napiszesz i 50 zeta nie ma. Omijać to badziewie!!!!!!!!

 15. Bardzo gówniany portal to i tak mało powiedziane. Nie ma tam chyba prawdziwych kont kobiet. Jedynie administracjii co żeruje na spermiarzach. Jebać was ciecie z tego gówna. Po 3 minutach usunąłem konto.

 16. eureka.. ja dla beki założyłem tam konto i bum..
  na profilu praktycznie nic nie uzupełniłem+ żadnego zdjęcia nie dałem iii…

  jeb po 10 min jak poszedłem zrobić sobie herbate napisało do mnie na kompletnie pusty profil 32 kobiety.. a raczej boty..
  najlepsze są ich teksty.. haha mimo że nie było zdjęcia to wypisują coś tam że ładne zdjęcie że przystojniak itd słodzą prawie liżą po jajach, ale to tylko piszące boty po to by im odpisywać i kupować monety i naciągać ludzi na kase.. normalny biznes.. sprawdzcie sami na chwile utwórz puste konto i nic nie rób a zobaczysz ile kobiet (bot) napisze i jakie smieszne rzeczy piszą 😀

 17. Panowie omijajcie tego szmatławca szerokim łukiem ,tutaj liczy się tylko wyłudzanie wiadomosci ,a co za tym idzie naszej kasy.Znalazłem profile ,które na tysiąć procent są obsługiwane przez pracowników,a raczej śmieci bez godności ,i honoru,bo tak trzeba takich nazywać,a profile,która znalazłem to: Marta9417, Bianka8278, Iga75, Sylwia85, Anita4667, Justyna72, Marcelina1246, Julita35,oraz wiele innych.Panowie przestrzegam przed tymi profilami,a proceder ,który się tu odbywa, to przestępstwo karalne -CELOWE WPROWADZANIE W BŁĄD DLA OSIĄGNIĘCIA KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH.Może warto zgłosic sprawę do prokuratury? Pozdrawiam

 18. Oszuści jak nic ,ja w sumie wiedziałem od początku . To nawet nie wisodmo czy piszą kobiety . Zdjęcia na pewno nie ich . Niektóre z nich to naprawdę kobiety ale nie te że zdjęcia a jakieś inne,a są też że zdjęciami fałszywych kobiet faceci którzy piszą z tych kont podawajac się są kobiety . Nie poznasz tam nikogo ,wssysykie konta dostępne 24 h online są nieprawdziwe . Ps moredates , iflirts i pewnie jeszcze jakieś inne to też są te same portale prowadzone przez te same osoby .

 19. Uwaga oszustwo tego portalu jest dużo większe jak się spodziewacie. Oczyiście multum fałszywych kont gdzie koresponujecie z pracownikami portalu lub botami ale najprawdobniej wogóle osoba A nie może nic napisać do osoby B bo na wiadomości od A do B odpowiada pracownik a nie osoba B i vice versa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Erodate – Opinie i informacje o portalu

Erodate to portal randkowy, o którym słyszał chyba każdy, kto choć przez dłuższy czas korzystał z Internetu. Zadaniem...

PoprostuFlirt – Opinie i Informacje

Szukanie okazji do niezobowiązujących spotkań, może odbywać się za pomocą - dosłownie - wulgarnych stron randkowych, ale też...

Portal randkowy dla rolników – gdzie szukać miłości?

Miłość jest dla każdego i jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, rolnik też ma prawo kochać. Bądźmy szczerzy - na...

Smartpage – Opinie i Informacje

W Internecie można znaleźć wiele różnych portali randkowych. Niektóre z nich są naprawdę darmowe, a inne... no cóż,...