Spotykamy – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieSpotykamy - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników3 Votes
1.1
Spotykamy

Miłość niejedno ma imię. Podobne zresztą jak drogi, dzięki którym można ją odnaleźć. Nie inaczej jest z portalami randkowymi, które – w zależności od formy i treści – są ukierunkowane na określone grupy użytkowników. Co ważne, podział ten nie dotyczy wyłącznie kwestii związanych z poszukiwaniem miłości, przyjaźni lub seksu. Portal Spotykamy.pl nastawiony jest na spotkania o ubarwieniu erotyczny.

Informacje o portalu

Serwis randkowy o wdzięcznej nazwie Spotykamy.pl, to przykład witryny przeznaczonej dla osób doświadczonych w świecie wirtualnych randek. Portal to tak naprawdę część innego serwisu – BeNaughty.com – użytkownicy, którzy zechcą założyć konto zastaną przekierowaniu na tę właśnie witryny zaraz po kliknięciu przycisku „Dołącz do społeczności.

Z pewnością nie należy na nim szukać romantycznej miłości czy trwałej relacji partnerskiej. Natomiast znalezienie za jej pośrednictwem osoby do seksu jest bardzo łatwe i – co równie ważne – skuteczne. Zaletą serwisu jest też jego prostota i pomocna administracja.

Spotykamy.pl – pierwsze wrażenia dotyczące serwisu

Spotykamy.pl to serwis randkowy, który jest skierowany przede wszystkim do osób szukających przygodnego seksu. Należy jednak pamiętać, że nie ma on wyłącznie charakteru erotycznego, a osoby szukające miłości również mogą ją tu znaleźć.

Pierwszą rzeczą, którą użytkownik może zobaczyć po wejściu do serwisu, jest lista profili kobiet, których lokalizacja – rzekomo – odpowiada naszej lokalizacji. W propozycjach tych jest sporo nieścisłości, gdyż serwis – w przypadku osób niezarejestrowanych – nie ma prawa korzystać z ich lokalizacji. Nawiasem mówiąc jest to nieprawda, na którą jednak doświadczony użytkownik powinien być przygotowany.

Po drugie, rejestracja w serwisie (o której zresztą później napiszemy), odbywa się za pośrednictwem zupełnie innego serwisu (Letsdate). Początkujących użytkowników może ten fakt przerazić, ale – w świecie wirtualnych randek – jest to zjawisko dość często spotykane.

Rejestracja w serwisie – wariant klasyczny

Pierwszym krokiem na drodze do pełnego korzystania z potencjału witryny Spotykamy.pl, jest założenie w nim stosownego konta. Proces ten wygląda w tym przypadku dokładnie tak samo, jak w wielu alternatywnych serwisach randkowych. Po kliknięciu w przycisk „Dołącz do społeczności” otwiera się nam nowe okno (pod nową domeną) w którym wprowadzamy nasze podstawowe dane (adres e-mail, płeć, zainteresowania seksualne).

Następnie – po zatwierdzeniu wszystkich powyższych czynności – na nasz adres mailowy zostaje wysłana wiadomość e-mail, w której znajduje się link aktywacyjny do naszego konta. Po jego kliknięciu jesteśmy ponownie przekierowywani do serwisu, gdzie dowiadujemy się, że nasze konto zostało z powodzeniem aktywowane.

Na koniec uzupełniamy wszystkie istotne dane na nasz temat. Edycja własnego profilu użytkownika jest w tym przypadku całkowicie darmowa i nie wymaga realizacji dodatkowych opłat. Im więcej informacji podamy na nasz temat, tym łatwiej będzie innym użytkownikom odnaleźć nasz profil.

Konto darmowe

Jak na prawdziwy serwis randkowy przystało, Spotykamy.pl jest witryną, która udostępnia swoje zasoby w oparciu o dwa typy kont, to jest konto darmowe i konto Premium. Konto darmowe jest całkowicie bezpłatne, aczkolwiek z jego poziomu możemy jedynie edytować zawartość naszego profilu, wyszukiwać inne osoby, przeglądać udostępniane przez nie treści (choć w ograniczony sposób) i umieszczać własne zdjęcia w specjalnie do tego celu przeznaczonym oknie.

Konto Premium

W ramach konta płatnego, użytkownik może:

 • skorzystać z pełnego dostępu do wszystkich treści umieszczanych na profilach innych użytkowników, a zwłaszcza do prywatnych zdjęć dostępnych w wybranych galeriach,
 • wysyłać prezenty do wybranych osób, zgodnie z funkcjonalnością wybranej subskrypcji,
 • dekorować swój profil wybranymi motywami, dzięki czemu będzie się on wyróżniał na tle innych, alternatywnych profili,
 • uzyskać dostęp do szerszej bazy osób, z którymi można podjąć konwersację lub też przeglądać umieszczane przez nie zdjęcia (wchodzące w skład prywatnych galerii),
 • podnieść pozycję swojego profilu w wynikach wyszukiwania innych osób itd.

Koszt Premium

Ceny dostępu do konta Premium ustalane są następująco:

 • dostęp do konta na 3 dni (wersja testowa serwisu) to koszt 4.98 dolarów,
 • dostęp do konta na 1 miesiąc to koszt 34.99 dolarów,
 • dostęp do konta Premium na 3 miesiące, to wydatek 59.97 dolarów,
 • dostęp do konta Premium na 6 miesięcy wiąże się z wydatkiem 95.94 dolarów.

Wykupienie dostępu do konta Premium nie oznacza jednak dostępu do wszystkich funkcji portalu. W celu skorzystania z chatu SMS, konieczne jest uregulowanie kolejnej opłaty. Dostęp do konta Premium wiąże się z automatycznym przedłużeniem subskrypcji!

Jak usunąć konto i jak anulować subskrypcję Premium?

Użytkownik serwisu może w każdym momencie usunąć swoje konto z jego zasobów, a także – wyłączyć funkcję automatycznego przedłużana ważności konta.

 1. Usunięcie konta – własny profil można dość łatwo usunąć poprzez wejście w okno swojego profilu i wybór odpowiednich przycisków funkcyjnych. Należy przy tym pamiętać, że usunięcie swojego konta z zasobów portalu nie wiąże się z automatycznym anulowaniem wykupionej subskrypcji.
 2. Anulowanie subskrypcji na kolejny okres rozliczeniowy jest możliwe tylko wtedy, gdy użytkownik serwisu prześle taki wniosek na adres mailowy administracji serwisu. Wniosek ten – w formie elektronicznej – powinien być przesłany najpóźniej w 72 godziny przez zakończeniem poprzedniej subskrypcji. Z przyczyn praktycznych warto przesłać go nieco wcześniej.

Opinie na temat serwisu – co mówią inni użytkownicy?

Osoby, które mają doświadczenie w tematyce randki online za pośrednictwem serwisu Spotykamy.pl jednoznacznie stwierdzają, że witryna ta ma zarówno mocne jak i słabe strony.

Wśród zalet serwisu wymienia się najczęściej:

 • prosty interfejs użytkownika,
 • brak zbędnych funkcji, które ograniczałyby wygodę korzystania z portalu,
 • ogromną bazę użytkowników (z których większość jest niestety dostępna wyłącznie z poziomu konta premiowanego).
 • nie ma problemu z obsługą subskrypcji, która jest przedłużana automatycznie.

Niestety serwis ten posiada również pewne wady. Według użytkowników, są to:

 • wysokie koszty korzystania z portalu, które – zgodnie z tym co napisaliśmy wcześniej – są naliczane w dolarach a nie złotówkach,
 • kontrola przesyłanych wiadomości, które – zgodnie z regulaminem – mogą być dowolnie edytowane przez administrację serwisu i to nie tylko w zakresie usuwania danych kontaktowych,
 • możliwość poniesienia dodatkowych kosztów, które – bardzo często – są naliczane w związku z koniecznością dokonywania konwersji walut i wielu innych czynności administracyjnych (o których mowa w regulaminie),
 • ukierunkowanie wyłącznie na jeden rodzaj znajomości, szukanie miłości lub innych głębokich relacji jest za pośrednictwem tego serwisu mocno utrudnione.
Spotykamy.pl - Opinie i informacje o portalu
Spotykamy
Podsumowanie
Serwis Spotykamy.pl to witryna randkowa, której użytkownicy szukają przede wszystkim relacji bez głębszego wydźwięku. Witryna ta charakteryzuje się dość wysokim kosztem dostępu do usług Premium i - co równie ważne - po jego wykupieniu nadal nie oferuje ona użytkownikowi dostępu do wszystkich funkcji. Mimo to - z punktu widzenia użytkownika docelowego - jest to strona o dużym potencjale i wielu ciekawych funkcjonalnościach.
Ocena użytkowników3 Votes
Zalety
Intuicyjny interfejs
Duża baza użytkowników
Wady
Wysoki koszt premium
Automatyczne subskrypcje premium
Płatność w obcej walucie - kurs w zależności od operatora płatności
1.1
Spotykamy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Be2 – Opinie i informacje o portalu

Portal Be2 to jeden z najstarszych serwisów randkowych na rynku. Liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi około 2 milionów na...

Swatka – Opinie i informacje o portalu

Miłość w życiu człowieka pojawia się w wielu różnych i często nieprzewidywalnych sytuacjach. Trudno czasem przewidzieć, w jakich...

C-date – Opinie i informacje o portalu

C-date to internetowy serwis towarzyski, w którym zarejestrowanych jest ponad 2 miliony Użytkowników. Osoby te to najczęściej ludzie...

Singles50 – Opinie i informacje o portalu

Zdecydowana większość portali randkowych jest przeznaczona wyłącznie dla osób młodych. Zjawisko to ma oczywiście swoje dobre i złe...