Razem50plus.pl – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieRazem50plus.pl - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników123 Votes
1.5
Razem50plus

Miłość nie jest zarezerwowana wyłącznie dla osób młodych. Tę wymarzoną osobę można poznać również znacznie później, nawet po ukończeniu 50 i 60 lat. Portal randkowy Razem50plus jest stworzony właśnie dla takich osób. Jego specyficzny klimat, doskonale funkcjonująca moderacja i wysoki poziom sprawiają, że na tle innych, analogicznych portali, serwis ten prezentuje się wręcz wzorowo.

Razem50plus – czym jest ten serwis i jak działa?

Prezentowany portal randkowy to zaawansowana platforma społecznościowa, której użytkownicy – mówiąc prościej – szukają bliskich im osób. Oczywiście nie chodzi tu wyłącznie o miłość. Za pośrednictwem serwisu można np. znaleźć przyjaciela lub osobę, z którą po prostu chce się zamienić kilka słów. Witryna posiada swój wewnętrzny system komunikacji, który zapewnia maksimum dyskrecji.

Co ważne, zaimplementowano w nim wiele funkcji dostosowanych do osób, które nie korzystają zbyt często z Internetu. Ogromną zaletą serwisu jest m.in. system płatności, który nie pobiera opłat w sposób automatyczny, dzięki czemu osoby korzystające z portalu nie muszą obawiać się dodatkowych i niespodziewanych kosztów.

Istotne jest również to, że serwis ten znacząco różni się od innych portali randkowych. Jak zatem scharakteryzować tą randkową witrynę?

 1. Dzięki temu, że jest ona ukierunkowana wyłącznie na potrzeby konkretnej grupy osób, nie można tu znaleźć wulgarnych i niestosownych treści.
 2. Interfejs strony jest w pełni intuicyjny. Istnieje również możliwość skorzystania z dodatkowego poradnika, który ułatwia obsługę interfejsu portalu i jego zaawansowanych funkcji.
 3. System płatności serwisu nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Wykupienie dostępu Premium jest bardzo proste, podobnie zresztą jak i rezygnacja z usługi.

Rejestracja w serwisie i pierwsze logowanie

Rejestracja w serwisie Razem50plus jest bardzo prosta i ogranicza się wyłącznie do podania kilku istotnych danych, to jest:

 • adresu e-mail,
 • danych logowania (nazwa użytkownika, hasło),
 • określenia płci itd.

Po wejściu w okno rejestracji nowego użytkownika, serwis prosi nas o potwierdzenie aktywacji konta. Proces ten polega na kliknięciu w specjalny link, który jest przysyłany w prywatnej wiadomości na naszą skrzynkę mailową. Po jego kliknięciu konto zostaje aktywowane. Korzystanie z serwisu w oparciu o co najmniej dwa różne konta jest nielegalne i wiąże się z ich zablokowaniem lub nawet usunięciem.

Uwaga! Brak aktywacji konta najprawdopodobniej uniemożliwi dalsze korzystanie z serwisu. Jeśli wiadomość aktywacyjna nie pojawiła się w folderze wiadomości odebranych, być może znajduje się w zakładce „Spam”.

Po wykonaniu aktywacji, użytkownik będzie mógł zalogować się do swojego nowego konta. Na tym poziomie niezbędne będzie wypełnienie wszystkich istotnych informacji, wśród których zdecydowaną większość stanowią dane opisowe (stan cywilny, kolor włosów i oczu, wzrost itd.).

Konto darmowe

Randki online za pomocą serwisu Razem50plus są możliwe w oparciu o dwa typy kont – darmowe i płatne (konto Premium). W ramach konta darmowego użytkownicy mogą:

 • korzystać z zaimplementowanych w serwisie wyszukiwarek kont innych osób,
 • przeglądać zawartość kont innych użytkowników,
 • dodawać konta wybranych osób do listy ulubionych,
 • przesyłać określonym użytkownikom oferty i uśmiechy, których celem jest podkreślenie zainteresowania daną osobą.

Portal umożliwia wysłanie jednej wiadomości dziennie użytkownikom darmowych kont. Nie jest to zbyt wiele i większość decyduje się na zakup płatnego konta, jednak to i tak więcej niż w przypadku większości konkurencyjnych serwisów.

Konto Premium

W ramach konta płatnego użytkownik może bez jakichkolwiek ograniczeń:

 • wysyłać wiadomości do dowolnych osób,
 • wysyłać innym użytkownikom wirtualne prezenty,
 • przeglądać listę osób zainteresowanych jego profilem,
 • sprawdzić, kto dodał go do listy ulubionych,
 • wyróżnić swój profil specjalną nakładką graficzną,
 • korzystać ze wszystkich wyszukiwarek zainstalowanych w serwisie,
 • przeglądać profile innych osób, wysyłać oferty i wirtualne uśmiechy,
 • tworzyć własną i spersonalizowaną listę ulubionych użytkowników.

Z funkcjonalności konta Premium mogą korzystać wyłącznie te osoby, które przelały (w dowolny, określony przez administratora sposób) środki na jego konto. Uruchomienie konta Premium jest możliwe tylko po wpływie wspomnianych środków na konto administratora serwisu, bądź też po otrzymaniu przez niego stosownego potwierdzenia przez operatora systemu SMS.

Konto Premium – co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Czas trwania konta Premium jest zależny od okresu, na który zostanie ono wykupione zgodnie z taryfikatorem administratora. Po zakończeniu okresu trwania subskrypcji, system nie przedłużaj jej automatycznie. Oznacza to, że korzystanie z konta jest o wiele wygodniejsze. Co ważne, użytkownik może w każdym momencie sprawdzić, jak dużo czasu pozostało do jego wygaśnięcia.

Serwis oferuje możliwość wykupienia okresu subskrypcji na okres 30 dni, 90 dni, 180 dni lub też 365 dni. Istnieje możliwość zrealizowania:

 • przelewu drogą internetową,
 • przelewu zwykłego,
 • przelewu zagranicznego,
 • wpłaty na poczcie,
 • płatności drogą sms-ową.

Dostępność poszczególnych form płatności jest zależna od tego, na jak długi okres zostanie wykupiona usługa subskrypcji.

Razem50plus – cennik konta Premium

Zaletą serwisu jest stosunkowo niska cena wykupu subskrypcji. Istnieje również możliwość zakupu dostępu do konta Premium po cenie promocyjnej.

Koszt konta premium przy płatności przelewem na okres:

 • 30 dni – 17,22 zł.
 • 90 dni – 42,71 zł, cena promocyjna to 29.90 zł.
 • 80 dni – 79,90 zł, cena promocyjna to 39.90 zł.
 • 365 dni – 149,75 zł, cena promocyjna to 59.90 zł.

Przy płatności SMS-em cena konta Premium na 30 dni to 17.22 zł. W tym wariancie wykupienie usługi na dłuższy okres jest niemożliwe.

Odstąpienie od umowy – informacje praktyczne

Użytkownik serwisu ma prawo do odstąpienia od umowy na korzystanie z konta Premium. Warunki są dwa. Po pierwsze, odpowiednia informacja o odstąpieniu musi zostać przesłana do administratora serwisu maksymalnie w 14 dni od momentu w którym przelane przez użytkownika środki wpłynęły na jego konto.

Po drugie, użytkownik nie może zalogować się na swoim koncie Premium w okresie pomiędzy wpływem środków a przesłaniem stosownego wniosku. Jeśli którykolwiek z tych warunków nie zostanie spełniony, rezygnacja z funkcji konta płatnego nie będzie możliwa aż do zakończenia okresu subskrypcji.

Wniosek o odstąpienie od umowy powinien zostać przesłany na adres e-mail kontakt@razem50plus.pl. Uwaga! Jeśli opłata została zrealizowana za pośrednictwem wiadomości sms, istnieje możliwość zwrócenia jedynie połowy zapłaconej w ten sposób kwoty.

Opinie użytkowników na temat serwisu

Razem50plus to portal randkowy, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród swoich użytkowników. Do największych zalet serwisu zaliczają oni między innymi:

 • prosty interfejs użytkownika, dopasowany do potrzeb osób w średnim wieku i ludzi starszych,
 • brak automatycznego przedłużania okresu subskrypcji, dzięki czemu ryzyko naliczenia dodatkowych opłat jest zerowe,
 • miłą obsługę portalu, która bardzo chętnie pomaga we wszystkich nurtujących użytkownika kwestiach,
 • duża funkcjonalność konta darmowego, z poziomu którego można m.in. wysyłać wirtualne uśmiechy lub oferty.

Oczywiście jak każda analogiczna witryna, również i Razem50plus ma swoje wady. Największą z nich jest mało przejrzysty system opłat, które – w zależności od wariantu – mogą być realizowane za pomocą różnych metod płatności.

Razem50Plus
Razem50plus
Podsumowanie
Dzięki serwisowi Razem50plus z usługi randki online mogą wreszcie skorzystać osoby po 50 roku życia. Prawdę mówiąc w Internecie znajduje się niewiele portali, które w tak kompleksowy i profesjonalny sposób realizowałyby tego typu usługi.
Ocena użytkowników123 Votes
Zalety
Intuicyjna obsługa
Brak automatycznych subskrypcji
Portal jedynie dla dojrzałych osób
Wady
Usunięcie konta może sprawiać kłopoty dla mniej obeznanych (starszych) osób
1.5
Razem50plus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Tematy, który nie należy poruszać na pierwszej randce

Pierwsza randka zazwyczaj jest nieco stresująca. W końcu staramy się wypaść jak najlepiej unikając popełniania gafy, które przekreśli...

Katolikus – Opinie i informacje

Pisanie recenzji katolickich portali randkowych to prawdziwe wyzwanie. Z jednej strony, mamy tu do czynienia z dość wyraźną...

BabciaPoszukiwana – Opinie i informacje o portalu

BabciaPoszukiwana to serwis randkowy, który jest stworzony dla osób w różnym wieku i - co równie ważne -...

RandkizMilfami – Opinie i informacje o portalu

W Internecie można znaleźć nie tylko miłość, ale też szansę na szybką, niezobowiązującą przygodę we dwoje. O tym...