OneNightFriend – Opinie i Recenzja

Strona głównaRandkowanieOneNightFriend - Opinie i Recenzja
Ocena użytkowników22 Votes
0.9
OneNightFriend

Trzeba przyznać, że portal randkowy OneNightFriend, to jedna z najbardziej tajemniczych stron randkowych. Nazwa tej strony jednoznacznie sugeruje, że mamy do czynienia z portalem o mocnym wydźwięku erotycznym. Mimo to strona główna (wraz z oknem rejestracji) prezentuje się aż nazbyt „grzecznie”. Co ciekawe, ten wydawałoby się banalny dysonans, ma przełożenie również na treść witryny. Owszem, jest to portal dla osób szukających przygody, ale nie oznacza to, że nie znajdziemy tu miłości. Niniejszą recenzję poświęcimy właśnie owej „tajemniczej” witrynie randkowej. Opiszemy jej charakter, dostępne w niej funkcje, pobierane opłaty, a także opinie na jej temat.

Rejestracja w portalu

Proces zakładania konta na stronie OneNightFriend nie różni się praktycznie niczym od sposobu rejestracji na wielu innych, alternatywnych portalach. W pierwszym etapie rejestracji, podajemy (na stronie głównej) nasze podstawowe dane. Pierwszą informacją jest nasza orientacja, a w zasadzie to, kogo szukamy. Następnie musimy podać nasz wiek, adres e-mail, hasło, za pośrednictwem którego będziemy się logować w serwisie i miasto zamieszkania.

Co ciekawe, na tym właśnie cały proces rejestracyjny się kończy. Po aktywacji konta (która, niestety nie przebiega zbyt szybko), możemy już pełnoprawnie korzystać z funkcji dostępnych na portalu. Tych z kolei jest dość sporo, a niektóre z nich potrafią zaskoczyć.

Pierwsze logowanie

Logowanie w serwisie jest bardzo proste i w zasadzie ma ono już miejsce w momencie potwierdzenia linku aktywacyjnego (który przychodzi dość późno). Trzeba przyznać, że interfejs portalu wcale nie jest taki pretensjonalny, jak mogłoby się to wydawać. Wręcz przeciwnie, choć portal ten ma typowo erotyczny wydźwięk, to jednak brak tu typowego dla podobnych stron, wulgarnego przedstawienia zawartych treści.

Co jeszcze zaskakuje w kontekście interfejsu? Przede wszystkim jego rozplanowanie. Poszczególne odnośniki (i powiązane z nimi funkcjonalności), są przedstawione w sposób bardzo przejrzysty. Co ciekawe, przejrzystość tą widać również na mobilnej wersji strony, która jest całkowicie responsywna. Bądźmy szczerzy – nie w przypadku wszystkich portali jest to takie oczywiste!

Funkcje portalu – co warto o nich wiedzieć?

Portal randkowy OneNightFriend oferuje wiele ciekawych funkcji. Niektóre z nich można spotkać w alternatywnych witrynach, ale część to wyłącznie domena tego portalu. Z jakich funkcji może zatem skorzystać użytkownik recenzowanego serwisu randkowego?

  1. Przeglądanie profili – użytkownik może przeglądać (w ograniczony sposób) profile innych osób. Dotyczy to również zdjęć, które – w wariancie konta podstawowego – nie są dostępne w pełnej rozdzielczości. Należy przy tym pamiętać, że nie każde zdjęcie możemy zobaczyć w serwisie, jeśli nie posiadamy wykupionego abonamentu.
  2. Pisanie wiadomości – osoby korzystające z konta darmowego, mogą (w ograniczonym zakresie) pisać wiadomości do innych osób. Bądźmy szczerzy – w przypadku większości portali randkowych, jest to bardzo rzadko spotykana funkcja.
  3. Uzupełnianie konta – użytkownik może w praktycznie nieograniczony sposób korzystać ze swojego konta. Dotyczy to również uzupełniania swoich danych profilowych. Należy jednak pamiętać, że OneNightFriend jest portalem, który nie kładzie na to zbyt dużego nacisku. Cóż, tu liczy się głównie dobra zabawa.
  4. Wyszukiwarka – z poziomu konta podstawowego możemy również korzystać z dostępu do wyszukiwarki. Co prawda korzystanie z niej w wariancie darmowym, może wiązać się z pewnymi ograniczeniami, ale i tak mają one charakter wyłącznie marginalny.

Jedną z ciekawszych funkcji portalu, jest opcja „Figlarny Tekścik”. Polega ona na wygenerowaniu przez system ciekawego tekstu, za pomocą którego nieśmiali użytkownicy mogą „zagadać” do innych osób. Opcja ta jest dostępna w oknie wyszukiwania. Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk w interfejsie, by móc z niej skorzystać.

Konto płatne i jego funkcje

Wykupując dostęp do konta płatnego, użytkownik może skorzystać z wielu ciekawych funkcji, w tym:

  • możliwości przeglądania pełnej zawartości galerii, wraz ze zdjęciami prywatnymi; oczywiście wiąże się to również z możliwością ich wyświetlania w pełnej rozdzielczości,
  • funkcji nieograniczonego wysyłania wiadomości, zaczepek i wielu innych narzędzi do komunikowania się; dotyczy to również funkcji „Figlarny Tekścik”,
  • możliwości przeglądania listy osób, które wcześniej zajrzały na nasz profil, dzięki czemu wiemy, kto – być może – jest zainteresowany poznaniem nas.

Pewną wadą serwisu jest ograniczenie płatności za konto Premium wyłącznie do subskrypcji. Oznacza to, że użytkownicy portalu muszą zwracać szczególną uwagę na termin jej wygaszenia. W przeciwnym razie, serwis może pobrać pieniądze z konta użytkownika, bez powiadamiania go o tym fakcie. Zaleca się zatem, by powiadomić administrację serwisu o chęci zamknięcia subskrypcji, w okresie co najmniej 14 dni przed jej wygaszeniem.

Ceny, czyli co warto wiedzieć o opłatach?

Korzystanie z konta płatnego, jest – zgodnie z tym co napisano wcześniej – możliwe tylko poprzez płatną subskrypcję. Jeśli chcemy skorzystać z wariantu testowego, koszt trzydniowego pakietu będzie wynosił 17 złotych i 25 groszy. Jeśli nie zrezygnujemy z opłaconego w ten sposób konta, członkostwo zostanie przedłużone o jeden miesiąc. W tym wariancie cenowym, koszt tego miesiąca (i każdego innego) wynosi 135 złotych i 5 groszy. Dużo, prawda?

Istnieje jednak możliwość wykupienia konta na innych zasadach. W zależności od długości wybranego okresu, na który przedłużona zostanie subskrypcja, miesięczny koszt utrzymania konta Premium wyniesie co najmniej 31 złotych.

Usunięcie konta – co warto wiedzieć?

Od razu należy podkreślić, że usunięcie konta z portalu wcale nie oznacza, że wyłączeniu ulegnie automatycznie przedłużana subskrypcja. Dlatego przed jego skasowaniem, należy jak najszybciej zgłosić chęć anulowania subskrypcji. Dopiero potem „zabieramy się” za usuwanie konta.

Jak to zrobić? Wystarczy odnaleźć swój awatar w interfejsie portalu randkowego (panelu użytkownika), a następnie wybrać odnośnik „Moje ustawienia”. Po jego kliknięciu otworzy się nam rozwijane menu, w którym znajdzie się opcją „Usuń konto”. Następnie potwierdzamy naszą wolę usunięcia konta i – tym samym – bezpowrotnie usuwamy je z zasobów serwisu.

Uwaga! Usunięcie konta oznacza, że wraz z nim przepadają nasze dane multimedialne, dane profilowe, historie rozmów itd. Po usunięciu konta, nasz adres mailowy nie będą już przychodzić żadne niechciane wiadomości. Jest to olbrzymią zaletą, gdyż wiele portali nie przestrzega tej zasady.

Opinie użytkowników – co warto wiedzieć?

W zdecydowanej większości, opinie użytkowników portalu co do sposobu jego funkcjonowania, mają charakter pozytywny. Użytkownicy doceniają fakt, że zarejestrowanych jest tu mnóstwo kobiet i że kobiety mają możliwość skorzystania z witryny za darmo. Kolejną, przytaczaną przez użytkowników opinią pozytywną, jest przejrzysty interfejs i miła obsługa.

Oczywiście wśród wyżej wymienionych opinii są też „negatywy”. Wielu użytkowników skarży się np. na zbyt wysokie koszty korzystania z pełnej wersji witryny. Jest to jednak – jak często oni przyznają – efekt niezbyt dokładnego zapoznania się z regulaminem.

 

OneNightFriend.com - opinie
OneNightFriend
Podsumowanie
Randki bez zobowiązań z portalem OneNightFriend.com to prawdziwa przyjemność. I choć jest to strona kładąca szczególny nacisk na wymiar erotyczny spotkań, to jednak można na niej znaleźć również miłość swego życia. Jednym słowem - warto polecić ten portal!
Ocena użytkowników22 Votes
Zalety
Darmowe premium dla kobiet
Prosta obsługa
Wady
Automatyczna subskrypcja premium
0.9
OneNightFriend

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

C-date – Opinie i informacje o portalu

C-date to internetowy serwis towarzyski, w którym zarejestrowanych jest ponad 2 miliony Użytkowników. Osoby te to najczęściej ludzie...

Jak się ubrać na randkę? Stylizacje na każdą okazję

Ubieranie się na randkę może być trudne, zwłaszcza jeśli nie masz pewności, w co będzie ubrana druga osoba....

E-podryw – Opinie i informacje o portalu

Znaczną grupę wszystkich dostępnych w Internecie portali randkowych, stanowią serwisy ukierunkowane wyłącznie na jeden typ relacji. Prawdę mówiąc...

Twoo – Opinie i informacje o portalu

Można prowadzić niszowy portal randkowy, albo też... portal globalny. W tym drugim przypadku wymagania wobec strony jak i...