TwojaRandka – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieTwojaRandka - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników0 Votes
0
TwojaRandka

Miłość można znaleźć wszędzie: w kinie, na ulicy, w pracy, a nawet w szkole i podczas spaceru w parku. Zdarza się też, że szukamy jej również w Internecie. Sieć, ze względu na swoją różnorodność, jest miejscem wyjątkowym. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest dostęp do wielu różnych, często bardzo specyficznych stron WWW. Jedną z nich jest TwojaRandka. Poniższą recenzję poświęcimy właśnie tej stronie. Jest ona – przynajmniej naszym zdaniem – wyjątkowa i oryginalna. Na czym zatem polega jej wyjątkowość?

Czym jest TwojaRandka?

Jest to witryna randkowa, przeznaczona głównie dla osób, które szukają niezobowiązujących randek i spotkań we dwoje. Strona ta – ze względu na swój charakter – gromadzi przede wszystkim osoby młode. Szacunkowa liczba użytkowników witryny jest szacowana na mniej więcej kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Ich łączną liczbę trudno ustalić, głównie ze względu na fakt, że część z nich stanowią boty.

Pierwszy kontakt ze stroną, czyli rejestracja

Na czym polega wyjątkowość tej strony? Jak na typowy portal randkowy przystało, rejestracja na łamach witryny wygląda podobnie, jak w innych, analogicznych serwisach. Proces rejestracji rozpoczynamy od wejścia na stronę główną serwisu, wprowadzenia podstawowych informacji o sobie (płeć, data urodzenia i adres e-mail) i potwierdzenia chęci założenia konta.

Co dalej? Tutaj procedura jest bardzo prosta i niczym nie różni się od innych, analogicznych stron. Po otrzymaniu maila weryfikacyjnego, naszym zadaniem jest potwierdzenie rejestracji, poprzez kliknięcie w załączony link aktywacyjny. Po jego kliknięciu, automatycznie zostajemy przekierowani do serwisu.

Osoba z uwagą czytająca niniejszą recenzję, zauważy, że nie było tu mowy o haśle do konta. Brak informacji na ten temat nie jest przeoczeniem recenzenta, lecz konsekwencją tego, z czym spotykamy się na tym portalu. Faktycznie, w trakcie zakładania konta, nie wpisujemy hasła. Chcąc się zalogować, klikamy w odnośnik „Login”, który znajduje się w prawym, górnym rogu.

Pierwsze logowanie i… co dalej?

Gdy już zalogujemy się w serwisie, zostaniemy poproszeni o podanie kilku informacji na swój temat. Większość z nich będzie dotyczyć naszych upodobań i preferencji (np. filmy, muzyka), ale pojawią się też i takie, które dotyczyć będą bezpośrednio naszego wyglądu. Im więcej pól wypełnimy, tym łatwiej nam będzie znaleźć wymarzoną osobę.

Funkcjonalność portalu to jedno, a jego „skórka”, to drugie. Oferujący randki online serwis TwojaRandka, jest – od strony graficznej – bardzo dobrze dopracowany. Owszem, można mieć tu pewne wątpliwości co do funkcjonalności niektórych elementów interfejsu (np. w trakcie wypełniania cyfrowej ankiety na swój temat), ale ogólnie rzecz mówiąc, jest to witryna dość dobrze dopracowana. Jest też bardzo przejrzysta!

Podstawowe funkcje portalu

Po wejściu na stronę główną portalu, oczom naszym ukażą się następujące odnośniki:

 • Szukaj – umożliwia wyszukanie wybranej osoby,
 • Szybka randka – za pomocą której możemy wyszukać osoby, które preferują szybkie przygody.
 • Wiadomości – odnośnik ten prowadzi użytkownika do skrzynki wiadomości, która jednak jest niedostępna dla właścicieli kont darmowych.
 • Spotkania – tutaj użytkownik może się dowiedzieć, kto w danym momencie chce się z nim umówić na szybką randkę.
 • Odwiedzający – tutaj wyświetlana jest lista osób, które ostatnio odwiedziły nasz profil.
 • Znajomi – jest to grono osób, które chcemy poznać w szczególny sposób.
 • Blokady – to grupa użytkowników, z którymi nie mamy zamiaru rozmawiać. Lista ta może się zmieniać, a poszczególne osoby mogą być do niej dodawane lub z niej usuwane.

Funkcje Premium – co warto o nich wiedzieć?

Portal randkowy TwojaRandka, umożliwia dostęp do swej zawartości za pomocą konta darmowego lub konta Premium. Z poziomu konta darmowego, użytkownik może:

 • wyszukiwać konta innych użytkowników,
 • przeglądać swój profil i edytować dostępne w nim dane,
 • wysyłać tzw. „flirty” i „pieszczoty”, za pomocą których można zwrócić na siebie uwagę innego użytkownika,
 • wyświetlać podstawowe informacje na temat profilu wybranej osoby, z uwzględnieniem uzupełnienia danych na swój temat,
 • przeglądać listę osób, które są chętne na tak zwaną „szybką randkę” itd.

Możliwości konta Premium są znacznie bardziej rozszerzone i obejmują następujące funkcjonalności:

 • możliwość przeglądania pełnej zawartości konta wybranego użytkownika,
 • możliwość odbierania wiadomości od innych osób, które chciałyby podjąć z nami konwersację (lub coś więcej),
 • możliwość przeglądnięcia listy osób, która ostatnio odszukała i wyświetliła nasz profil,
 • funkcja podwyższenia swojej pozycji w wyszukiwarce strony,
 • funkcja przeglądania listy zapytań o znajomość,
 • możliwość rozszerzenia opcji wyszukiwania o dodatkowe funkcje, takie jak np. wyszukiwanie na podstawie cech wyglądu, charakteru lub poszczególnych upodobań,
 • możliwość wysyłania wiadomości do innych osób, z uwzględnieniem wysyłki danych kontaktowych.

Uwaga! W serwisie mogą – oprócz zwykłych użytkowników – działać różne boty. Dlatego w przypadku, jeśli któryś z użytkowników oczekuje od nas np. przelewu bądź innej formy transakcji, warto tę sprawę zgłosić moderacji lub administracji serwisu!

Ile to wszystko kosztuje?

Konto Premium w serwisie jest dostępne w cenie, której wysokość uzależniona jest od czasu trwania wybranego pakietu.

 1. Kupując pakiet miesięczny, trzeba liczyć się z kosztem rzędu 49 złotych za miesiąc.
 2. W przypadku wyboru pakietu kwartalnego, koszt jednego miesiąca spada do 39 złotych.
 3. Z kolei wybór subskrypcji półrocznej, obniża miesięczny koszt do jedynie 35 złotych.

Oczywiście każdą z powyższych kwot, należy pomnożyć razy liczbę miesięcy, wchodzących w skład określonego cyklu rozliczeniowego. Należy też pamiętać, że subskrypcja jest automatycznie przedłużana. Chcąc ją wyłączyć, należy zgłosić się z tym żądaniem do administracji. Warunkiem anulowania subskrypcji, jest przekazanie stosownej wiadomości z 14-dniowym okresem wypowiedzenia.

Usuwanie konta – co warto wiedzieć?

Usunięcie konta w serwisie TwojaRandka jest dość trudne, ale nie jest niemożliwe. Chcąc wykasować swój profil użytkownika, należy:

 • przewinąć stronę do samego dołu i odnaleźć odnośnik „Dział Obsługi Klienta”,
 • po kliknięciu w odnośnik, należy w nowym oknie wyszukać pozycję „Chcę usunąć swój profil”, a następnie – po jej kliknięciu – w „kliknij tutaj”. Na koniec wyświetli się nam okno potwierdzające chęć usunięcia konta. Gdy klikniemy w odpowiedni odnośnik, konto zostanie bezpowrotnie utracone.

Opinie na temat portalu

Co inni użytkownicy mówią na temat tego portalu? Znalezione w Sieci opinie, można podzielić na pozytywne i negatywne. I tak:

 • opinie pozytywne dotyczą przede wszystkim portalu, jego funkcjonalności, ciekawego interfejsu użytkownika i dość dużej liczbie otrzymywanych wiadomości (nie tylko od botów); poza tym serwis ten jest ciągle rozbudowywany, dzięki czemu korzystanie z niego jest niezwykle angażujące,
 • opinie negatywne dotyczą głównie płatności (wg. użytkowników, są one zbyt wysokie) i sposobu usuwania konta; pewnym utrudnieniem jest też ograniczona liczba funkcji w wersji darmowej i utrudnione wypełnianie danych dotyczących swojego profilu użytkownika.
TwojaRandka.online - opinie
TwojaRandka
Podsumowanie
Portal randkowy TwojaRandka, to jeden z najbardziej innowacyjnych i funkcjonalnych portali randkowych w Internecie. Łączy on w sobie wygodę obsługi, relatywnie niski koszt miesięcznych opłat i optymalną liczbę funkcji, dzięki którym pozostaje on typowym portalem dla osób poszukujących miłości (i przygody) przez Internet.
Ocena użytkowników0 Votes
Zalety
Przyjemny interfejs
Spora aktywność
Wady
Stosunkowo niska liczba użytkowników
0
TwojaRandka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Portale randkowe dla seniorów

Życie seniora nie jest łatwe i to zarówno w kontekście zdrowia, pracy, ale i... uczuć. Osoby starsze kojarzone...

O czym rozmawiać na pierwszej randce? 17 tematów do rozmów

Pierwsza randka zazwyczaj jest nieco stresująca. W końcu poznajesz kogoś nowego i próbujesz zrobić dobre wrażenie. Kluczem do...

Tinder – Opinie i informacje o portalu

Każda osoba, która miała już do czynienia z tematyką randki online, słyszał już pewnie o Tinderze. Dla większości...

Smartpage – Opinie i Informacje

W Internecie można znaleźć wiele różnych portali randkowych. Niektóre z nich są naprawdę darmowe, a inne... no cóż,...