Loveaholics – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieLoveaholics - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników56 Votes
1.1
Loveaholics

Ilość portali randkowych dostępnych w sieci jest naprawdę imponująca, jednak większość z nich oferuje praktycznie identyczne funkcje i skierowana jest do tych samych grup użytkowników. Loveaholics to serwis, który funkcjonuje według innych zasad. Jego twórcy stworzyli go tak, aby odpowiadał potrzebom różnorodnych osób, a nie jedynie tym, które poszukują przygód na jeden wieczór.

Informacje o Loveaholics

Czym zatem jest ten portal randkowy? Jest to miejsce spotkań dla różnych osób, które – w zależności od sytuacji towarzyskiej – szukają miłości, przyjaźni, przygody, ale i osoby, z którą można po prostu pogadać. Poniższa recenzja zostanie poświęcona właśnie temu serwisowi, zarówno w kontekście jego użytkowania, jak i funkcjonalności.

Rejestracja w portalu

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta i trwa zaledwie kilka minut. Jak w każdym, podobnym portalu internetowym, również i tutaj mamy do czynienia z wieloetapowym procesem zakładania konta.

Podanie danych osobowych

Pierwszy etap rejestracji w portalu polega na dokładnym i rzetelnym wypełnieniu specjalnego formularza online. Wpisujemy w nim naszą płeć (wraz z oczekiwaniami seksualnymi), wiek, adres mailowy, hasło za pomocą którego będziemy się logować i oczywiście miejsce, w którym aktualnie mieszkamy. Jak łatwo zauważyć, na podstawie tych informacji można nie tylko założyć konto, ale też stworzyć podwaliny dla własnego portretu osobowości, który przyda nam się podczas doboru potencjalnych partnerów.

Potwierdzanie adresu e-mail

Po zakończeniu wszystkich powyższych czynności, na naszą skrzynkę mailową zostanie przesłana specjalna wiadomość z tak zwanym linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w ten odnośnik serwis będzie mógł potwierdzić nasz adres (ochrona przeciw botom) i przystąpić do kolejnych kroków niezbędnych do założenia konta.

Szczegółowy opis

Po potwierdzeniu adresu e-mail, zostajemy przekierowani do innego formularza, w którym wpisujemy naszą aktywną nazwę Użytkownika (za pomocą której będziemy się logować) i krótki opis osoby. Najlepiej, jeśli będzie to opis rzetelny, treściwy i pozbawiony błędów ortograficznych. Dzięki temu nasz profil będzie znacznie atrakcyjniejszy dla osób z zewnątrz, które z biegiem czasu będą nas coraz chętniej odwiedzały.

Zdjęcie profilowe Użytkownika

Kolejnym etapem zakładania własnego konta jest wysłanie swojego zdjęcia profilowego, które będzie czymś w rodzaju wizytówki na naszej „stronie”. Zdjęcie powinno być wyraźne, nie może zawierać treści wulgarnych i musi posiadać odpowiednią rozdzielczość. Najważniejszą kwestią jest to, by przesłany materiał był aktualny i oddawał naszą obecną prezencję. W ten sposób przyciągniemy uwagę również tych osób, które szukają czegoś więcej na tym portalu.

Opis cech partnera

Ostatnim etapem zakładania konta jest wybór cech pożądanych u potencjalnego partnera. Jest to bardzo ważny etap, ponieważ to właśnie na ich podstawie system dobierze osoby optymalne z naszego punktu widzenia. Bądźmy szczerzy – psychologiczne dopasowanie partnerów już na samym początku relacji, może znacznie pomóc w jej późniejszym rozwinięciu. Po zakończeniu wszystkich tych etapów, można zacząć korzystać z pełnej funkcjonalności systemu!

Loveaholics – funkcje dostępne w serwisie

Loveaholics to rozbudowany portal randkowy, który umożliwia swoim Użytkownikom korzystanie ze swoich zasobów na poziomie konta darmowego i Premium. Zanim jednak przejdziemy do głębszej analizy obydwu kont, zwróćmy uwagę na najciekawsze funkcje tego portalu internetowego.
 1. Pokoje tematyczne – to propozycja dla osób nieco bardziej zamkniętych, ale też pasjonatów określonych dziedzin życia. W pokojach tematycznych można podjąć rozmowę w większej grupie osób. Co ważne – nie muszą być to rozmowy wyłącznie o charakterze erotycznym. Zgodnie z tym co napisaliśmy wcześniej, portal ten doskonale nadaje się również do poznawania nowych przyjaciół.
 2. Wyróżnienie profilu – ta z pozoru banalna funkcja znacznie ułatwia odszukanie naszego profilu w skądinąd olbrzymim gąszczu różnych kont na portalu internetowym. Dzięki niej uzyskamy wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania i zwiększymy popularność naszego konta.
 3. Czat SMS – to kolejna, bardzo ciekawa funkcja, pozwalająca na czatowanie z poziomu skrzynki sms-owej. W ten sposób możemy poznawać jeszcze więcej ciekawych ludzi, z którymi będziemy mogli prowadzić konwersację w każdym punkcie świata.

Darmowe konto

Rejestracja w serwisie Loveaholics jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga żadnych dodatkowych opłat. W ramach darmowego konta mamy możliwość zapoznania się portalem od środka. Niestety w wersji bezpłatnej nie można wysyłać ani odpisywać na wiadomości interesujących nas osób. Za pomocą konta free można też dowolnie modyfikować dane na swoim profilu i przeglądać (w ograniczonym stopniu) konta innych osób. Na tym jednak funkcjonalność tego wariantu konta się kończy.

Konto Premium – co warto wiedzieć na jego temat?

Portal umożliwia zarówno wykupienie abonamentu Premium i wielu dodatkowych usług. Dzięki temu osoby korzystające z płatnej wersji serwisu mogą:
 • wyszukiwać profile innych Użytkowników portalu za pomocą zaawansowanych i rozbudowanych filtrów,
 • wyróżniać swoje profile, dzięki czemu są lepiej widoczni wśród wyników wyszukiwania innych osób,
 • prowadzić rozmowy z wykorzystaniem kamery, dzięki której komunikacja w serwisie może wejść na zupełnie nowy poziom,
 • prowadzić transmisję w postaci streamingu, czyli materiału udostępnianego w czasie rzeczywistym,
 • korzystać z rozbudowanego czatu sms-owego.

Opłata za dostęp Premium

Istotną zaletą portalu randkowego jest możliwość wykupienia usług płatnych na zaledwie kilka dni. Dzięki temu można łatwo przetestować działanie serwisu, nie ryzykując poniesienia zbyt dużych wydatków. Oto cennik usług płatnych w serwisie:
 • dostęp na 3 dni – 5.37 złotych,
 • dostęp na miesiąc – 44.99 złotych,
 • dostęp na 3 miesiące – 86.97 złotych,
 • dostęp na 6 miesięcy – 101.94 złotych.
Reasumując, korzystanie z usług serwisu jest tańsze, niż w przypadku wielu konkurencyjnych portali internetowych! Dla osób, które zdecydują się zakupić dostęp premium w ciągu 20 minut portal przygotował promocję w postaci -40%. Płatność za premium możliwe jest jedynie poprzez kartę płatniczą. W teście portalu, po kilku godzinach mimo braku wykupienia konta premium promocja nadal była dostępna – licznik ponownie zaczął odliczanie 20 minut. Jeśli nie chcesz śpieszyć się z decyzją czy warto wykupić dostęp premium nie musisz się spieszyć – promocja jest jedynie chwytem marketingowym.

Jak usunąć konto Loveaholics

Zaletą portalu jest dosyć łatwe usuwanie konta, które – co ciekawe – ogranicza się do zaledwie kilku podstawowych kroków
 1. Przed usunięciem konta należy wyłączyć funkcję automatycznego przedłużania usługi Premium, dzięki czemu usunięcie konta nie będzie generowało kolejnych i niepotrzebnych kosztów.
 2. Kolejnym krokiem będzie wejście w pole „Menu” i kliknięcie w nie, w celu wyświetlenia menu rozwijalnego. Znajdziemy w nim odnośnik „Moje ustawienia”, a po kliknięciu w niego pole „Usuń konto”.
 3. Jeśli już przeszliśmy wszystkie powyższe kroki, to następnym z nich będzie potwierdzenie chęci wykasowania konta.
 4. Następnym krokiem niezbędnym do usunięcia konta jest wprowadzenie hasła do konta, kliknięcie w opcję „Usuń mój profil”, zdefiniowanie dlaczego chcemy zrezygnować z naszego konta i potwierdzenie chęci jego usunięcia.
Istnieje również możliwość usunięcia konta za pośrednictwem odpowiedniego wniosku, który znajduje się na stronie. Po jego wypełnieniu koniecznym będzie przesłanie formularza na określony adres mailowy. Rezygnację z płatnej subskrypcji należy dokonać na minimum 3 dni (72h) przez końcem okresu rozliczeniowego.

Opinie Użytkowników

Loveaholics to witryna randkowa, którą entuzjastycznie oceniają liczni uczestnicy tego serwisu. Podstawą tego pozytywnego odbioru jest intuicyjny interfejs. Istotnym czynnikiem jest umiarkowana opłata za dostęp Premium, w zestawieniu z propozycjami z konkurencyjnych platform. W skrócie – zdaniem wielu uczestników, miejsce to jest doskonałe nie tylko do odnalezienia miłości, lecz także do wyszukania bratniej duszy czy towarzysza życia.
loveaholics opinie
Loveaholics
Podsumowanie
Loveaholics to jeden z tych portali, które cieszą się bardzo przyjaznym interfejsem Użytkownika. I nie chodzi tu jedynie o funkcjonalność poszczególnych przycisków, okien i innych elementów strony WWW. Równie ważny jest tu sposób prowadzenia portalu i profesjonalne podejście administracji do jego Użytkowników.
Ocena użytkowników56 Votes
Zalety
Możliwość wykupienia krótkoterminowego dostępu premium
Spora baza użytkowników
Wady
Płatność jedynie kartą płatniczą
1.1
Loveaholics

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Katolickie portale randkowe – Ranking

Bądźmy szczerzy - katolickie portale randkowe nie mają dobrej opinii w sieci. Owszem, jeśli korzystanie z nich wiąże...

WildSpank – Opinie i Recenzja

"Noc ma swoje prawa" - mówią często osoby, które z różnych powodów muszą pracować na nocną zmianę. To...

ZaadoptujFaceta – Opinie i Informacje

Randki przez Internet rządzą się swoimi prawami, najczęściej dyktowanymi charakterem witryn randkowych. Feministki twierdzą, że na większości portali...

Twoo – Opinie i informacje o portalu

Można prowadzić niszowy portal randkowy, albo też... portal globalny. W tym drugim przypadku wymagania wobec strony jak i...