ZapisaniSobie – Opinie i Informacje

Strona głównaRandkowanieZapisaniSobie - Opinie i Informacje
Ocena użytkowników167 Votes
1.8
ZapisaniSobie

ZapisaniSobie to chrześcijański portal randkowy, który łączy ze sobą ludzi o podobnych, to jest katolickich wartościach. To, co niektórzy mogliby nazwać zaszufladkowaniem, dla innych jest po prostu okazją do poznania osób, które już na wstępie miałyby z nimi dużo wspólnego. Oczywiście w poniższym artykule nie skupimy się na ocenie moralnej istnienia tego portalu, ale na jego funkcjonalności i dostępnych usługach.

ZapisaniSobie- Informacje o portalu

Wszyscy szukają miłości i to niezależnie od swojego wyznania, charakteru, zasad przestrzeganych w życiu, czy też przyjętych kwestii światopoglądowych. Niestety, na tym podobieństwa się kończą. Szukanie miłości nie jest bowiem tożsame z jej znalezieniem i wymaga poznania osób, które przyjęły – przynajmniej w jakimś zakresie – podobny system wartości.

Niniejszy, katolicki portal randkowy, można zaliczyć do grupy witryn, które bezpośrednio promują światopogląd chrześcijański. Już na stronie głównej mamy do czynienia z cytatami z Pisma Świętego, które jednak są dodatkiem, a nie motywem przewodnim. Sama witryna jest utrzymana w dość łagodnej stylistyce. Nie brakuje tu delikatnych, pastelowych barw, przyjaznego, choć nieco przestarzałego interfejsu i oczywiście zdjęć osób, które z przyczyn losowych znalazły się na stronie głównej.

Ciekawym wyjątkiem są tu zdjęcia osób, które poznały się za pośrednictwem tego portalu. Jak na chrześcijański portal randkowy przystało, zwieńczeniem ich dotychczasowej drogi życia jest w większości przypadków małżeństwo, co oczywiście ucieszy tych użytkowników, dla których tradycyjny światopogląd jest ważny.

Rejestracja od A do Z

Rejestracja w portalu odbywa się w bardzo prosty sposób i nie różni się praktycznie niczym od rejestracji na analogicznych witrynach internetowych. Proces zakładania konta rozpoczynamy od kliknięcia w odnośnik „Załóż konto”, a następnie – od wypełnienia dość rozległego, internetowego formularza. Znajdują się w nim pola dotyczące:

 • naszego adresu e-mail, który jednocześnie jest loginem do zakładanego konta,
 • hasła do konta,
 • imienia,
 • płci,
 • miejscowości zamieszkania,
 • województwa (opcjonalnie kraju), w którym mieszkamy,
 • daty urodzenia,
 • danych dodatkowych (np. kilku zdań o sobie),
 • własnych cech charakteru,
 • preferencji dotyczących wybranej osoby itd.

Pewną nowością (i to całkiem funkcjonalną) jest zaimplementowanie okna, w którym definiujemy słowa kluczowe, na podstawie których wyszukiwany jest nasz profil. Po zapisaniu wszystkich powyższych informacji, serwis przekieruje nas na stronę główną, z poziomu której będzie można korzystać ze wszystkich (na razie darmowych) funkcji serwisu. Należy jednak pamiętać, że tuż po zarejestrowaniu, nowy profil jest oceniany przez moderację serwisu. Jeśli konto zostanie zweryfikowane poprawnie, użytkownik zostanie o tym poinformowany za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Uwaga! Twórcy portalu podkreślają, że przed zakończeniem weryfikacji nowego profilu, jego użytkownicy nie powinni dokonywać wpłat za pełny dostęp do wszystkich usług. W przeciwnym razie, brak akceptacji konta, nie będzie wiązał się ze zwrotem zainwestowanych środków!

Pierwsze logowanie i… co dalej?

Po pierwszym zalogowaniu w serwisie, użytkownik uzyska możliwość edycji wprowadzonych przez siebie (większości) danych i będzie je mógł uzupełniać bardziej szczegółowymi informacjami. Posiadacz konta w serwisie ZapisaniSobie nie może własnoręcznie dokonywać zmian w obrębie informacji dotyczących imienia, płci i daty urodzenia. Informacje te mogą zostać zmienione wyłącznie przez moderację i to na wyraźne żądanie użytkownika.

Konto darmowe

ZapisaniSobie, to dość nowoczesny, katolicki portal randkowy, który umożliwia dostęp do swoich treści i funkcji na podstawie dwóch typów kont: darmowego i odpłatnego.

W przypadku konta darmowego można korzystać z większości funkcji portalu, aczkolwiek nie w pełnym zakresie. Oznacza to, że posiadacze kont podstawowych mogą np. pisać wiadomości do innych osób, ale nie mogą zawierać w nich danych kontaktowych, ani tez innych informacji ułatwiających kontakt. Co więcej, użytkownicy „free” mogą też przeglądać profile innych osób, obserwować ich galerie (nie ma tu zdjęć o szczególnie intymnym charakterze) i wyszukiwać je w oparciu o nowoczesną wyszukiwarkę kont.

Konto premium

A jakie funkcje oferuje dostęp odpłatny? Oto niektóre z nich:

 • Lista ostatnich odwiedzin – za pomocą tej funkcji można sprawdzić listę ostatnich 100 osób, które odwiedziły nasz profil.
 • Lista zapamiętanych kontaktów – to lista osób, zapisanych przez użytkownika w trakcie odwiedzin ich prywatnych profili.
 • Lista osób, u których jesteśmy w kontaktach.
 • Księga Gości użytkownika, dzięki której można łatwo sprawdzić, kto ostatnio wpisywał się naszym profilu.
 • Lista odwiedzin, która zawiera dane 100 ostatnich użytkowników, których konta zostały przez nas odwiedzone.
 • Lista osób zablokowanych, która zawiera informacje o kontach, od których nie można już uzyskiwać wiadomości.
 • Forum dyskusyjne – zawiera tematyczne wpisy poszczególnych użytkowników witryny.

Poza tym użytkownicy kont odpłatnych mogą korzystać z nieograniczonego dostępu do wbudowanego czatu. W tym wariancie, można w przesyłanych informacjach podawać dane kontaktowe (oczywiście na własne ryzyko).

Koszt premium

ZapisaniSobie, to ciekawy, chrześcijański portal randkowy, którego cennik – co zaskakujące – jest bardzo prosty i przejrzysty. Roczna opłata za korzystanie z serwisu to 25 złotych. Jeśli uiszczona przez użytkownika kwota będzie wyższa, to okres korzystania z pełnego dostępu do witryny zostanie wydłużony w sposób proporcjonalny. Jeśli użytkownik prześle kwotę niższą, to ważność konta odpłatnego nie będzie przedłużana a odzyskanie zainwestowanych środków nie będzie miało miejsca.

Usunięcie konta w serwisie – na co zwrócić uwagę?

ZapisaniSobie to serwis randkowy, który umożliwia szybkie usunięcie konta z zasobów serwera. W tym celu należy:

 • Wybrać odpowiedni przycisk z menu „Ustawienia”, a następnie potwierdzić chęć usunięcia własnego konta poprzez podanie hasła.
 • Zgłosić żądanie usunięcia konta do administracji serwisu. W informacji należy podać swój login (to jest adres e-mail), który powinien być zgodny z adresem nadawcy. Po wysłaniu wiadomości, konto zostanie usunięte w momencie, gdy na adres mailowy użytkownika administracja prześle stosowną informację.

Uwaga! Osoby, które chcą usunąć z serwera wszystkie informacje na swój temat (nr. profilu, adres e-mail), powinny poinformować o tym administrację.

Opinie na temat portalu

ZapisaniSobie to witryna randkowa, która zbiera wiele różnych opinii od swoich użytkowników. Oto najciekawsze z nich:

Zalety:

 • łatwa obsługa,
 • możliwość dostępu do wielu funkcji już z poziomu podstawowego,
 • niska opłata za pełny dostęp do serwisu,
 • wysoki poziom portalu; moderacja „trzyma poziom”,
 • łatwy dostęp do pomocy technicznej,
 • wszystkie najważniejsze informacje na stronie głównej,
 • przejrzysty projekt strony.

Wady:

 • ukierunkowanie portalu wyłącznie na światopogląd chrześcijański,
 • archaiczny interfejs.
ZapisaniSobie.pl - Opinie
ZapisaniSobie
Podsumowanie
Zapisanisobie to nowoczesny, katolicki portal randkowy, który wyróżnia się co prawda swoim mocno chrześcijańskim zabarwieniem, ale - bądźmy szczerzy - jego twórcy, podobnie jak i użytkownicy, mają ku temu pełne prawo. Reasumując, jest to witryna randkowa, którą z pewnością warto polecić innym użytkownikom. Co ważne - nie muszą być to wyłącznie chrześcijanie!
Ocena użytkowników167 Votes
Zalety
Użytkownicy o sprecyzowanych wartościach
Niski koszt konta premium
Łatwa obsługa
Wady
Przestarzały interfejs
1.8
ZapisaniSobie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

SexKontakty – Opinie i Informacje

W cyfrowym świecie istnieją portale randkowe, których nazwa dużo mówi o charakterze określonej strony WWW. SexKontakty to witryna,...

Academic Singles – Opinie i informacje o portalu

Academic Singles został stworzony z myślą o łączeniu wykształconych osób. Portal dba o wysoki odsetek kobiet - co...

BeNaught – Opinie i Recenzja

O portalach randkowych mówi się dużo, albo niewiele. Dużo mówi się o witrynach, które są ogólnodostępne. Duże portale...

Pelnoletnie – Opinie i informacje o portalu

Szukanie miłości czasami wiąże się z pewnym ryzykiem. Jeśli szukamy jej w tak zwanym "realu", to ogranicza się...