Tinder – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieTinder - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników5 Votes
1
Tinder

Każda osoba, która miała już do czynienia z tematyką randki online, słyszał już pewnie o Tinderze. Dla większości osób nazwa ta kojarzy się z darmową aplikacją mobilną, która – chociażby ze sklepu Play – została pobrana już ponad 100 milionów razy. Oczywiście z Tindera można też korzystać za pośrednictwem komputera, aczkolwiek dostęp mobilny jest zdecydowanie wygodniejszy.

Jak działa Tinder?

W zasadzie dokładnie tak samo, jak każda inna, randkowa platforma społecznościowa. Różnica polega na tym, że jest to bardzo popularny portal randkowy, który gromadzi setki milionów użytkowników na całym świecie. Warto również zaznaczyć, że funkcjonalność tego portalu jest nieporównywalnie większa, niż w przypadku wielu alternatywnych stron internetowych.

Rejestracja w serwisie – od czego zacząć?

Rejestracja na portalu Tinder może się odbyć na trzy różne sposoby:

 • poprzez zalogowanie się na konto Google,
 • poprzez zalogowanie się na koncie w Facebooku,
 • poprzez wprowadzenie swojego numeru telefonu.

Choć dwie pierwsze metody są najwygodniejsze, to szczerze mówiąc zachęcamy do skorzystania z tej trzeciej, to jest podania własnego numeru telefonu. Oczywiście nie musi być to nasz numer domowy, lecz numer specjalnie wykupiony do takich celów.

Po wprowadzeniu swojego numeru telefonu użytkownik powinien wpisać swoje imię, datę urodzin, płeć, orientację seksualną, a także posiadane wykształcenie. Po zakończeniu rejestracji należy uzupełnić resztę informacji na swoim profilu, nie zapominając rzecz jasna o wysłaniu własnego zdjęcia. Jeśli jako metodę rejestracji wybraliśmy konto na FB, system sam wybierze (z materiałów udostępnionych na koncie) najlepsze zdjęcie i ustawi je jako „profilówkę”.

Po zakończeniu procesu rejestracji i uzupełniania danych kontaktowych należy pamiętać o udostępnieniu naszej lokalizacji. Dzięki temu korzystanie z Tindera będzie o wiele łatwiejsze. Przy zakładaniu konta w serwisie można również skorzystać ze wsparcia narzędzia Spotify. Dzięki niemu można udostępnić na naszym randkowym profilu materiały muzyczne, które będą odtwarzane w formie pętli.

Konta użytkownika- co warto o nich wiedzieć

Z Tindera można korzystać na wiele sposobów, zależnie od wybranego modelu płatności.

Konto bezpłatne

Teoretycznie oferowane w jego ramach funkcjonalności wystarczą, by móc w podstawowy sposób korzystać z serwisu. W ramach konta darmowego użytkownik może założyć konto, uzyskać 200 przesunięć w prawo (przesunięcia na tak), a także pisać z dowolnymi osobami. Niestety jest to często zbyt mało, by móc w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez serwis. Zwłaszcza że znalezienie odpowiedniej osoby w tak skonstruowanym portalu wymaga rzetelnej promocji własnego konta.

Tinder Plus

Rozszerzona forma konta, w ramach którego użytkownik może skorzystać z następujących funkcjonalności:

 • możliwość korzystania z nieograniczonej liczby polubień,
 • możliwość skorzystania z funkcji „Druga szansa”,
 • dostęp do 5 „Superlajków” w ciągu jednego dnia,
 • dostęp do 1 „Boosta” w okresie miesięcznym,
 • dostęp do funkcji „Paszport”,
 • brak jakichkolwiek reklam w serwisie.

Skorzystanie z subskrypcji jest możliwe po kliknięciu w okno profilu, następnie w aplet „Ustawienia” i w odnośnik „Kup Tinder Plus”. Cena tego pakietu to 88 złotych miesięcznie.

Tinder Gold

Umożliwia jeszcze bardziej zaawansowany dostęp do najważniejszych funkcjonalności portalu. W ramach tej subskrypcji możemy:

 • skorzystać z funkcji „Lubię Cię” i „Top Wybory”,
 • skorzystać z nieograniczonych polubień na portalu,
 • skorzystać z funkcji „Druga szansa”,
 • skorzystać z aż 5 „Superlajków” w ciągu dnia,
 • uzyskać dostęp do 1 Boosta w miesiącu,
 • uzyskać dostęp do funkcji „Paszport”,
 • zrezygnować z wyświetlania reklam.

Subskrypcję Tinder Gold wykupuje się dokładnie tak samo, jak Tinder Plus. Różnica polega na tym, że użytkownik klika w odnośnik „Kup Tinder Gold”. Cena pakietu to 134 złote miesięcznie. Co ważne, wykupienie pakietu Tinder Plus nie jest warunkiem subskrybowania Tinder Gold.

Dodatkowe funkcje w serwisie

Wyjątkowość Tindera polega na tym, że jego użytkownik może skorzystać z wielu ciekawych funkcji, które nie są dostępne w alternatywnych serwisach. Mało który portal randkowy może zaoferować tak bogatą ilość funkcjonalności, bez konieczności wykupu całej subskrypcji. Dostęp do większości z nich jest bowiem możliwy na zasadach mikropłatności.

 1. Druga szansa – to funkcja, która ułatwia przywrócenie profilu, któremu przez przypadek nie daliśmy polubienia. Dzięki temu nie trzeba godzinami przeglądać całej zawartości serwisu w celu odnalezienia tego wymarzonego konta. Przywrócenie ostatniego pominiętego profilu odbywa się poprzez kliknięcie w ikonkę żółtej strzałki, która pojawia się na ekranie głównym.
 2. Superlajk – to forma polubienia, w ramach którego można (po kliknięciu w niebieską gwiazdkę) polubić czyiś profil. Warto dodać, że nadanie komuś Superlajka wiąże się ze specjalnym oznaczeniem profilu jego nadawcy w talii kart beneficjenta tej formy polubienia.
 3. Boost – to kolejna funkcja, której zadaniem jest zwiększenie popularności naszego profilu w okolicy. Po kliknięciu w symbol błyskawicy nasz profil staje się jednym z najpopularniejszych przez najbliższe 30 minut. Dzięki temu – według twórców portalu – możemy zyskać nawet dziesięciokrotnie więcej odwiedzin. Boosty można otrzymać w pakiecie płatnym lub też kupując je na zasadach mikropłatności.
 4. Paszport – to funkcja, która umożliwia wyszukanie określonych osób w zupełnie innej lokalizacji niż ta aktualna. Dzięki temu można znaleźć nowe znajomości nie tylko w najbliższej okolicy, ale też w… innej części świata, przypisując jej lokalizację do wyszukiwarki serwisu.
 5. Lubię Cię – dzięki tej funkcji użytkownik Tindera może sprawdzić, kto polubił jego profil, zanim on sam wysłał tej osobie polubienie. Z funkcji tej mogą skorzystać wyłącznie subskrybenci usługi Gold. Jeśli chcemy skorzystać z usługi, musimy kliknąć w ikonkę wiadomości na ekranie głównym a następnie w odnośnik „Nowe pary”. Profile, które w tej sekcji będą otoczone złotą ramką, należeć będą do osób, które polubiły nasz profil.
 6. Top wybór – to funkcja, w ramach której serwis określa te osoby, które najlepiej – według Tindera – pasują do naszej osobowości. Subskrypcja Gold umożliwia skorzystanie z kilku takich wyborów w ciągu dnia. W przypadku pozostałych modeli płatności istnieje jedynie możliwość skorzystania z pojedynczego wyboru.

Jak wyłączyć subskrypcję w Tinderze?

Usunięcie aplikacji z telefonu komórkowego nie oznacza, że nasza subskrypcja została automatycznie przerwana. Jeśli subskrypcja została wykupiona poprzez:

1. Konto w sklepie Google Play, należy:

 • wejść do sklepu,
 • dotknąć „Menu” i przejść do subskrypcji,
 • wybrać interesującą nas subskrypcję,
 • dotknąć „Anuluj subskrypcję”.

2. Bezpośrednią płatność kartą kredytową, należy:

 • otworzyć Tindera w Androidzie,
 • dotknąć ikonę naszego profilu,
 • kliknąć w „Zarządzaj płatnościami”,
 • kliknąć w „Anuluj subskrypcję”.

3. Stronę w przeglądarce, należy:

 • zalogować się na swoje konto poprzez przeglądarkę internetową,
 • kliknąć ikonę profilową,
 • kliknąć w odnośnik „Zarządzaj kontem”,
 • wyłączyć automatyczne odnawianie w stosownym okienku.
Tinder - Opinie i informacje o portali
Tinder
Podsumowanie
Tinder to portal randkowy, który oferuje randki online w innowacyjnej formie. Do jego zalet należy zaliczyć wygodną formę użytkowania, bezpieczeństwo, ale i olbrzymią liczbę dostępnych funkcji, które istotnie zwiększą popularność naszego konta w wybranej lokalizacji.
Ocena użytkowników5 Votes
Zalety
Ogromna baza użytkowników
Sporo funkcji w ramach darmowego konta
Wady
Niska średnia wieku
1
Tinder

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Fellow – Opinie i informacje o portalu

W Internecie istnieje niewiele portali randkowych dla gejów, aczkolwiek - jeśli chodzi o ich popularność - to Fellow...

E-podryw – Opinie i informacje o portalu

Znaczną grupę wszystkich dostępnych w Internecie portali randkowych, stanowią serwisy ukierunkowane wyłącznie na jeden typ relacji. Prawdę mówiąc...

Flirtrandki – Opinie i informacje o portalu

W przypadku niektórych portali randkowych, opisywanie ich funkcjonalności, systemu płatności a także definiowanie "targetu", ogranicza się w zasadzie...

Darmowe portale randkowe – Ranking

Portal randkowe stają się coraz popularniejszą formą poznawania swojej drugiej połówki. Oczywiście wszyscy byśmy chcieli, aby taki serwis...