Sympatia – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaZwiązekSympatia - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników79 Votes
4.3
Sympatia

Sympatia to portal randkowy o ugruntowanej pozycji oraz dużym zaufaniu internautów. Serwis daje możliwość poznania singli z całej polski a do tego organizuje wiele konkursów oraz wyjazdów.

Sympatia – informacje o portalu

Portal randkowy Sympatia łączy singli nieprzerwanie od 17 lat – jest to jeden z dłużej działających polski serwisów tego typu. Według statystyk, aż 75% użytkowników umawia się na randkę  przez internet za pośrednictwem Sympatii. W tym miejscu znajdziesz osoby, które szukają miłości lub też przyjacielskich relacji. Jak podaje portal, aż 83% osób szuka stałego związku. Na portalu znajdziesz również wiele artykułów poradnikowych. Warto wspomnieć, że Sympatia organizuje cykliczne konkursy, w których można wygrać ciekawe narody. W ostatnich edycjach do wygrania były m.in. zakupy ze stylistkami, warsztaty kulinarne, weekend dla dwojga oraz zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu „Planeta Singli”. Kolejną ciekawą oraz oryginalną inicjatywą są imprezy dla singli z portalu sympatia.

Rejestracja

Dołączenie do portalu Sympatia zajmuje zaledwie kilka minut. Jedyne co musisz zrobić to: podać swoją płeć, datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania. Po potwierdzeniu konta linkiem otrzymanym na maila czas na uzupełnienie profilu. Możesz dodać zdjęcie z plików na komputerze lub połączyć z kontem facebook. Pamiętaj, że na portalu jest już ponad milion użytkowników. Aby zachęcić drugą osobę do kontaktu warto przynajmniej dodać wyraźne zdjęcie oraz podstawowe informacje o sobie. Dopóki Twój profil nie będzie uzupełniony nie będzie wyświetlał się innym użytkownikom. W profilu należy określić swoją osobowość, dodać krótki opis oraz oczekiwania wobec portalu. Szukasz miłości, przygody a może przyjacielskich relacji? Ta informacja bardzo się przyda przed nawiązaniem pierwszego kontaktu.

Funkcje portalu

Portal Sympatia oferuje swoim użytkownikom wiele funkcji, które sprawiają, że korzystanie z serwisu staje się przyjemne i intuicyjne.

Wyszukiwarka

System wyszukiwania interesujących nas osób jest bardzo rozbudowany. Możemy wyszukiwać według podstawowych informacji jak wiek oraz miejsce zamieszkania. Portal pozwala także na precyzyjnie wyszukiwanie według określonych zainteresowań, wykształcenia a nawet wyznania. Dodatkową funkcją wartą uwagi jest wyświetlanie wyników uwzględniający ostanie logowanie użytkownika. Dzięki temu otrzymujemy profile osób, które zalogowały się przykładowo w przeciągu ostatnich 2 dni lub ostatniej godziny.

Odwiedziny

Funkcja ta daje możliwość zobaczenia kto odwiedził Twój profil. W tym miejscu zapisują się również informacje o tym, które profile Ty odwiedziłeś. Jeśli zainteresowała Cię osoba odwiedzająca profil nie czekaj i nawiąż pierwszy kontakt.

Bingo!

Polub profil lub odhacz krzyżykiem – popularna funkcja portali randkowych. System dopasowuje do Ciebie osoby, które mogą Cię zainteresować. Do Ciebie należy decyzja czy dasz lajka. Tutaj sprawdzisz również, kto Cię polubił. Oboje polubiliście swoje profile? Pierwsze koty za płoty – czas nawiązać kontakt i rozwinąć znajomość.

Imprezy

W tej zakładce znajdziesz informacje o przyszłych imprezach organizowanych przez Sympatię. Ich zaletą jest to, że są dla użytkowników portalu – czyli singli. Jeśli jesteś osobą otwartą może to być świetna okazja do poznania ciekawych osób, a być może nawet miłości życia.

Aplikacja

Sympatia oferuje swoim użytkownim aplikację mobilną. Choć jest to już praktycznie standard warto dodać, że aplikacja jest przejrzysta i po prostu przyjazna użytkownikom. Pozwala na swobodne czatowanie z poznanymi osobami oraz korzystanie z pełnej funkcjonalności portalu. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników systemu Android oraz iOS.

Konto darmowe i Premium

W ramach darmowego konta możemy przeglądać profile dopasowanych osób, grać w Bingo, oraz dawać osoby do listy ulubionych. Niestety jak w większości serwisów istnieją znaczne ograniczenia. Bez wykupionego premium można wysłać maksymalnie jedną wiadomość dziennie, co zdecydowanie utrudnia sprawne nawiązywanie nowych znajomości. Portal Sympatia oferuje konto premium, dzięki czemu zyskujemy możliwość korzystania z pełnej funkcjonalności portalu. Dlaczego warto być „premium”:
  • czatowanie bez ograniczeń,
  • możliwość sprawdzenia kto oglądał profil,
  • decydujesz kto może odwiedzać profil – wszystkie osoby, tylko osoby, które spełnią Twoje wymagania (wiek, płeć, zainteresowania itp.) bądź osoby ze zweryfikowanym zdjęciem profilowym,
  • zero reklam,
  • możliwość wyszukiwania świeżo upieczonych członków portalu,
  • informacje kto polubił Twój profil.

Koszt konta premium

Dostęp do konta premium można wykupić w 3 wersjach:
  • miesięczny dostęp za 16 złotych,
  • 3 miesięczny dostęp za 24,50 złotych,
  • 6 miesięczny dostęp za 35 złotych.
Sympatia oferuje płatność kartą płatniczą, SMS-em, przelewem bądź Blikiem. Jeśli zdecydujesz się na kartę płatniczą, masz możliwość zaznaczenie, aby płatność była jednorazowa – bez automatycznego odnawiania dostępu.

Opinia o portalu

Portal Sympatia przez wieloletnią działalność zdobył nie tylko pozycję na rynku, ale również zaufanie internautów. Prosta rejestracja i możliwość darmowego korzystania z serwisu są mocnymi atutami Sympatii. Ciekawym rozwiązaniem jest niewidoczność „pustych” profili. Dopóki użytkownik nie uzupełni informacji o sobie profil nie będzie wyświetlany. Dzięki temu korzystając z serwisu nie tracimy czasu na przeglądanie profili osób, które nie podały nic więcej jak miejsce zamieszkania oraz datę urodzenia. Na pochwałę zasługuje różnorodność form płatności. Wiele portali randkowych oferuje jedynie płatność kartą z automatycznie odnawianą subskrypcją dopóki użytkownik nie wypowie umowy. W praktyce wiele osób zapomina lub po prostu nie jest tego świadoma. W Sympatii płacąc kartą możesz na wstępie zaznaczyć, aby płatność była jednorazowa.
Sympatia
Sympatia
Podsumowanie
Sympatia oferuje randki przez internet już od 17 lat. Portal łączy ludzi, organizuje wyjazdy integracyjny oraz liczne konkursy. Aby wykorzystać potencjał oferowanych przez Sympatię funkcji nie obędzie się bez konta premium - jednak jego koszty są sporo mniejsze niż w innych popularnych portalach.
Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Ocena użytkowników79 Votes
Zalety
Wiele metod płatności
Możliwość płatności jednorazowej
Duża baza użytkowników
Wady
Konto darmowa o ograniczonej funkcjonalności
4.3
Sympatia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!

Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Final Score
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Co robić z dziewczyną? Lista ponad 40 kreatywnych pomysłów

Bez względu na to, jak długo jesteś ze swoją dziewczyną, znalezienie nowych i interesujących rzeczy do zrobienia razem...

Negatywne cechy charakteru, nad którymi warto pracować 

Każdy z nas ma pewne negatywne cechy, nad którymi powinien pracować. Uzmysłowienie sobie tego faktu jest pierwszym krokiem...

Pozytywne cechy charakteru: 20 dobrych cech przydatnych w życiu

Każdy człowiek inny zestaw cech charakteru, które czynią go wyjątkowym. Niektórzy ludzie są mili, inni są zdecydowani czy...

4 pomysły na świętowanie rocznicy związku

Każdy rok spędzony razem to dobra okazja do wspólnego świętowania czy nawet obdarowywania się upominkami. Rocznice, i to...