Victioria Milian – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieVictioria Milian - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników27 Votes
0.9
Victoria Milan

Zdecydowana większość portali internetowych przeznaczonych dla randkowiczów to serwisy, które w mniejszym lub większym stopniu kopiują swoją „ofertę”, ograniczając się do czatu, galerii ze zdjęciami i opowiadań erotycznych. Victoria Milan to zupełnie nowy standard jeśli chodzi o poznawanie osób na niezobowiązujące randki. Dlaczego? Ponieważ portal ten kieruje swoje usługi do osób, które aktualnie są w związkach, a nawet… w małżeństwach.

Informacje o portali Victoria Milan

Oczywiście z funkcji portalu mogą korzystać zarówno osoby będące w związkach, jak i tak zwani single. Niemniej prawdopodobieństwo znalezienia tu osoby „wolnej” jest zdecydowanie niższe, niż w przypadku analogicznych witryn internetowych. Victoria Milan jest serwisem ukierunkowanym na potrzeby osób, które są znudzone swoim życiem seksualnym. Widać to zresztą nie tylko w kontekście „oferty” twórców strony, ale też samego interfejsu, w którym zależność ta jest stale podkreślana. Nawiasem mówiąc, na stronie głównej portalu znajduje się informacja, jakoby zarejestrowanym w nim było już prawie 7 milionów osób. W rzeczywistości animacja ta „restartuje” licznik po odświeżeniu strony, dzięki czemu liczba ta stale wraca do określonej wartości.

Rejestracja w Victoria Milan

Plusem rejestracji w serwisie jest możliwość stworzenia konta wyłącznie w oparciu o anonimowe dane. Nie wymaga ona wprowadzania danych osobowych, co z jednej strony jest rozwiązaniem dosyć praktycznym, a z drugiej – nadaje portalowi nutki wyjątkowości i tajemniczości. Podczas zakładania konta w serwisie należy odpowiedzieć wyłącznie na kilka pytań, które w przybliżeniu mają określić naszą tożsamość. Dotyczą one tego kim jesteśmy, czym się zajmujemy, kogo szukamy, ile mamy lat a także tego, jakie są nasze szczegóły anatomiczne (kolor włosów, oczu itd.). W trakcie rejestracji warto też zaznaczyć te pola, które odpowiadają naszym preferencjom seksualnym. Dzięki temu dopasowanie oczekiwań obydwu użytkowników serwisu będzie o wiele łatwiejsze.

Krok kolejny – wypełnianie danych profilowych

W trakcie procesu rejestracji konta użytkownik serwisu musi również określić, w jakim mieście mieszka, jaką ma płeć, a także – ile ma lat. Na tym etapie rejestracja jest już zakończona, a my możemy korzystać z konta w serwisie. Żeby jednak przyniosło to jakiś skutek (np. w postaci nowej znajomości) profil powinno uzupełnić się również bardziej szczegółowymi danymi, dotyczącymi stosunku do alkoholu, posiadanego wykształcenia, orientacyjnych zarobków itd. Dobrym pomysłem jest też wypełnienie rubryki „aktywność seksualna”. Wszak korzystamy z portalu przeznaczonego do kontaktów seksualnych!

Dodawanie zdjęć i nie tylko

Bardzo ważną kwestią w Victoria Milan jest dodawanie zdjęć. Dzięki nim przestajemy być wreszcie anonimowi i – tym samym – stajemy się bardziej atrakcyjnymi w oczach innych osób. Na tym etapie również daje o sobie znać „magia” tego portalu. Otóż wszystkie przedstawione w nim zdjęcia nie przedstawiają całej twarzy, która bardzo często jest zamazana lub też zakryta seksowną maseczką. Według twórców portalu mechanizm ten ma zmniejszyć ryzyko rozpoznania użytkownika np. przez członków jego rodziny. Zdjęcie to nie jedyna informacja, którą warto uwidocznić w serwisie. Oprócz dość tajemniczej grafiki, użytkownik powinien również określić swoje preferencje dotyczące wybranej przez siebie osoby (lub osób).

Koniec romansu? Nie tak łatwo!

Victoria Milan to portal, który zbiera bardzo pozytywne opinie wśród swoich użytkowników. Nie oznacza to jednak, że jest on całkowicie pozbawiony wad. Jedną z nich jest bardzo skomplikowany i złożony proces usuwania własnego konta. Teoretycznie można to zrobić dosyć prosto, klikając w przycisk „Ustawienia” (znajduje się z lewej strony profilu), a następnie w odpowiedni przycisk. W rzeczywistości jest to jedynie sposób na zawieszenie konta. Jeśli chcemy je usunąć, musimy skontaktować się z administracją systemu. Nie jest to zatem proces łatwy ani też prosty!

Konto darmowe i płatne – funkcje, możliwości, ceny

Założenie darmowego konta w Victoria Milan jest możliwe, ale w praktyce nie przynosi żadnych konkretnych korzyści. Co prawda użytkownicy korzystający z serwisu za darmo mogą przeglądać profile innych osób, ale nie mogą wysyłać do nich wiadomości i nie mogą skorzystać z dostępu do pełnej liczby danych na temat konkretnej osoby. Wykupienie konta VIP znacznie rozszerza możliwości jego posiadacza. Cena wykupu takiego dostępu wynosi od 39.99 do 99.99 złotych za okres 3, 6 lub nawet 12 miesięcy. Po wykupieniu dostępu do konta VIP użytkownik może:
 • przeglądać prywatne zdjęcia wybranej osoby,
 • sprawdzać wszystkie informacje na temat wybranego profilu,
 • wysyłać i odbierać wiadomości wraz z zawartymi w nich plikami graficznymi,
 • przeglądać listę osób odwiedzających w ostatnim czasie nasz profil,
 • dodawać określone osoby do listy ulubionych użytkowników,
 • sprawdzić, kto dodał go do listy ulubionych.

Zalety i wady serwisu, czyli randki od kuchni

Victoria Milan to portal dla kochanków, który posiada zarówno zalety, jak i wady. Na co warto zwrócić uwagę przed skorzystaniem z serwisu?

Zalety

 • Całkowita anonimowość. Użytkownicy serwisu mogą cieszyć się dyskrecją na poziomie, którego jak dotąd nie oferował żaden inny portal dla kochanków i osób szukających miłości.
 • Ogromna baza użytkowników. W serwisie zarejestrowane są osoby zarówno z Polski, jak i z Europy. Dzięki temu możemy nawiązać znajomość z osobą, która na co dzień mieszka bardzo daleko od naszego kraju.
 • Możliwość podglądania kont innych Użytkowników w ramach ich profili, a także funkcja pozwalająca na wyświetlenie, kto w danym momencie jest dostępny online i z kim można rozpocząć nową znajomość.
 • Inteligentna wyszukiwarka systemowa, umożliwiająca wyszukanie optymalnego partnera (lub partnerki) zgodnie z danymi przedstawionymi na każdym z profili.
 • Możliwość rozbudowania własnego konta o zupełnie nowe możliwości (w ramach konta VIP), bez konieczności przechodzenia długotrwałych procesów weryfikacyjnych.
 • Użytkownik korzystający z funkcji Premium nie musi pokazywać udostępnionych przez siebie zdjęć. Istnieje możliwość ich całkowitego zakrycia przed innymi osobami.

Wady portalu

 • Utrudniony dostęp do funkcji zapewniających trwałe usunięcie konta. Z poziomu interfejsu portalu można jedynie zawiesić w czasie działanie konta. Jego usunięcie jest możliwe tylko wtedy, gdy zgłosimy taką potrzebę do administratora witryny.
 • Nie ma możliwości przeglądania zdjęć innych Użytkowników, jeśli własne zdjęcie profilowe (przynajmniej jedno) nie zostało przesłane do systemu Victoria Milan.
 • Duża liczba fałszywych kont, co zresztą wynika z ograniczonych możliwości osób odpowiedzialnych za moderację poszczególnych profili i ich wiarygodności.

Opinie Użytkowników

Podsumowując, Victoria Milan to portal randkowy skierowany do osób, które są w związkach lub małżeństwach i szukają niezobowiązujących relacji. Serwis cieszy się popularnością dzięki swoim innowacyjnym funkcjom gwarantującym dyskrecję użytkowników. Niemniej jednak, warto pamiętać o pewnych wadach, takich jak utrudniony proces usuwania konta czy obecność fałszywych profili. Warto jednak rozważyć korzystanie z tego serwisu, zwłaszcza jeśli szukasz anonimowych i dyskretnych kontaktów z innymi osobami.
Victoria Milan - opinie
Victoria Milan
Podsumowanie
Victoria Milan to rozbudowany portal dla kochanków, którzy szukają czegoś więcej, aniżeli tylko zwykłej, nudnej relacji małżeńskiej. Mimo to witryna ta jest również ukierunkowana na osoby samotne, które to mogą znaleźć na niej miłość swojego życia. Jednym słowem - stronę tę warto polecić tym osobom, które szukają czegoś więcej niż tylko monotonii.
Ocena użytkowników27 Votes
Zalety
Duża funkcjonalność portalu
Użytkownicy z całej Europy
Wady
Skomplikowana procedura usuwania profilu
Sporo fałszywych konta
0.9
Victoria Milan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Badoo – Opinie i informacje o portalu

Badoo to jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych w naszym kraju, choć jego funkcjonowanie nie ogranicza się wyłącznie do...

SekretnySexKontakt – Opinie i informacje o portalu

SekretnySexKontakt to portal randkowy, którego funkcjonalność skupia się przede wszystkim na kojarzeniu par zainteresowanych szybkim i niezobowiązującym flirtem....

NiktsienieDowie – Opinie i informacje o portalu

Polskie portale randkowe można podzielić w oparciu o kilka różnych czynników. Jednym z nich jest data ich powstania....

Tinder – Opinie i informacje o portalu

Każda osoba, która miała już do czynienia z tematyką randki online, słyszał już pewnie o Tinderze. Dla większości...