MilosnyKontakt – Opinie i Informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieMilosnyKontakt - Opinie i Informacje o portalu
Ocena użytkowników0 Votes
0
MilosnyKontakt

MilosnyKontakt jest również swoistym unikatem, który w przeciwieństwie do innych portali, stawia przede wszystkim na niszową formę funkcjonowania na rynku. Recenzowanie witryn randkowych, to bardzo ciekawe zadanie. Każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa i unikatowa. Każda też – pomimo dość podobnego modelu funkcjonowania – wyróżnia się pewnymi i niepowtarzalnymi szczegółami.

Informacje o portalu MilosnyKontakt

Społeczność skupiona wokół portalu jest dość znaczna, choć – biorąc pod uwagę konkurencję – nie aż tak liczna. Na chwilę obecną, liczba zarejestrowanych użytkowników dochodzi do 200 tysięcy. W niniejszej recenzji skupimy się na jej działaniu, sposobie rejestracji, funkcjonalnościach i opiniach innych osób.

Rejestracja w serwisie – co warto wiedzieć?

Rejestracja w serwisie MilosnyKontakt nie różni się niczym od zakładania konta w innych, analogicznych portalach. Proces rejestracji rozpoczynamy od wejścia na stronę główną i określenia płci wraz z wiekiem. Następnie użytkownikowi otwiera się kolejny formularz, w którym musi on wypełnić nieco więcej pól, w tym również te, które dotyczą miasta zamieszkania, kraju, imienia, adresu e-mail i oczywiście hasła. Po zatwierdzeniu wszystkich tych informacji, na nasz adres mailowy wysyłana jest wiadomość, w której znajduje się link aktywacyjny.

Po kliknięciu w tenże link, ponownie zostajemy przekierowywani do portalu randkowego, by tam uzupełnić resztę informacji na swój temat. Jednym słowem, cała ta procedura nie różni się niczym innym, od procedur zakładania konta w innych, alternatywnych portalach randkowych.

Logowanie i co dalej?

Po zalogowaniu, użytkownik otrzymuje dostęp do portalu MilosnyKontakt, ale tylko i wyłącznie w oparciu o konto darmowe. Jak na niszowy portal przystało, użytkownicy powinni mieć dostęp do – chociażby kilkudniowego – okresu testowego. Ten – niestety – można tylko wykupić i to za sumę 17 złotych.

Z jakich funkcji może – na tym etapie – korzystać użytkownik portalu? Ich lista jest – jak na konto darmowe – dość duża i obejmuje:

 • możliwość przeglądania profili innych osób,
 • ograniczone wysyłanie wiadomości do innych użytkowników (maksymalnie 5),
 • ograniczone wyszukiwanie poszczególnych profili,
 • możliwość uzupełniania informacji w obrębie własnego konta,
 • przeglądanie listy osób, które wcześniej odwiedziły nasz profil; niestety komunikacja z nimi jest mocno utrudniona.

Test osobowości – co warto o nim wiedzieć?

Portal randkowy MilosnyKontakt, posiada dość rozbudowany system definiowania osobowości poszczególnych użytkowników. Po zarejestrowaniu i logowaniu, osoba posiadająca konto w portalu (nawet darmowe) jest zachęcana do wypełnienia dość rozległej ankiety, która pomoże administracji nakreślić profil psychologiczny (i nie tylko) danej osoby.

Ankieta ta składa się aż z 44 różnych pytań, w których właściciel konta jest pytany o upodobania muzyczne, filmowe, charakter, wygląd itd. Wypełnienie wszystkich tych rubryk, ułatwia dobór partnerów na podstawie algorytmu systemu. Jest on dość prosty, ale pozwala na orientacyjny dobór potencjalnych partnerów (na przykładzie funkcji tzw. Szybkiej Randki). Należy przy tym pamiętać, że portal wykorzystuje również lokalizację użytkownika. Nie jest ona rzecz jasna wymagana, ale dzięki niej znalezienie osób podobnych do nas i – co ważne – mieszkających w pobliżu, będzie o wiele łatwiejsze.

Weryfikacja konta

Jedną z ciekawszych funkcji portalu, jest możliwość weryfikacji posiadanego konta. Nie jest to rzecz jasna funkcjonalność wymagana, ale – po skorzystaniu z niej – użytkownik, który został zweryfikowany, otrzymuje specjalny znaczek.

Znak ten jest informacją dla pozostałych użytkowników, którzy – na jego podstawie – mają pewność, że rozmawiają tylko z prawdziwymi osobami. To samo zresztą radzimy innym użytkownikom, gdyż nigdy nie wiadomo, czy przypadkiem nie rozmawiamy z botem!

Funkcjonalność konta Premium

Jeśli chodzi o funkcjonalność konta Premium, to jest ona bardzo szeroka. W ramach pełnego dostępu, użytkownik może skorzystać m.in. z następujących funkcjonalności portalu:

 1. Funkcja wyszukiwarki – pełny dostęp do serwisu, pozwala użytkownikowi na wyszukiwanie wielu różnych profili i to bez jakichkolwiek ograniczeń. Wyszukiwać innych użytkowników możemy na podstawie nicku, miasta, wieku a nawet posiadanego stanu cywilnego. Dzięki temu możemy łatwo odszukać osoby, które spełniają stawiane przed nimi założenia.
 2. Funkcja wysyłania wiadomości – za jej pomocą możemy podjąć konwersację z dowolnym użytkownikiem. W tym kontekście możemy zarówno wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości, jak również przesyłać w nich dane dotyczące naszego adresu, numeru telefonu itd.
 3. Lista dopasowań – choć portal randkowy od razu generuje optymalną listę osób, które – według algorytmu – są nam najbliższe, to pełna informacja na ich temat zostanie wyświetlona jedynie wtedy, gdy wykupimy konto Premium. Posiadając je, możemy oceniać wybrane osoby na podstawie wyglądu. Fakt, jest to dość prymitywna forma poznawania innych osób, ale w oparciu o ten sam mechanizm działa przecież „miłość od pierwszego wejrzenia”.

Uzupełnieniem powyższych funkcji, jest możliwość porównywania zgodności partnerskiej na podstawie znaków zodiaku.

Lista dopasowań do bardzo ciekawa funkcja, ale generowana jest ona wyłącznie raz na 30 dni. W informacji zwrotnej uzyskujemy kontakty do ponad 100 osób, które – zgodnie z informacjami znajdującymi się w naszym profilu – są nam (przynajmniej w teorii) najbliższe. Lista ta jest porządkowana od najwyższego współczynnika zgodności, aż po najniższy.

Ile to wszystko kosztuje?

Randki przez Internet za pośrednictwem serwisu Milosnykontakt.pl, są dla kobiet całkowicie darmowe. Dzięki temu odsetek zarejestrowanych pań jest tu bardzo wysoki. Panowie – chcąc korzystać z usług Premium – muszą niestety zapłacić. Na szczęście koszt wykupu subskrypcji nie jest tak wysoki.

Opłata przelewem – wysokość opłaty zależy od okresu, na który jest ona uregulowana:

 • Za miesięczny dostęp, trzeba będzie zapłacić 85 złotych.
 • Dostęp kwartalny wiąże się z wydatkiem 169 złotych.
 • Z kolei dostęp na pół roku, uszczupli nasz budżet o 315 złotych.
 • Opłata przelewem za rok użytkowania konta Premium, wynosi 549 złotych.

Opłata kartą (subskrypcja): w tym wariancie, koszt usługi jest zdecydowanie niższy.

 • Dostęp na miesiąc to jedynie 59 złotych.
 • Dostęp kwartalny wiąże się z koniecznością wydania 149 złotych.
 • Osoby chcące korzystać z serwisu przez pół roku, muszą wydać już 249 złotych.
 • Z kolei subskrypcja roczna będzie kosztować 449 złotych.

Uwaga! Wykupienie subskrypcji oznacza, że serwis będzie przedłużał ją automatycznie. Anulowanie jej jest możliwe poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na adres administratora. Należy ją przesłać najpóźniej do 14 dni przed wygaśnięciem subskrypcji.

Jak usunąć konto w serwisie?

Usunięcie konta w serwisie jest bardzo proste. Wystarczy wejść do ustawień profilu i odnaleźć odpowiedni przycisk w menu. Kliknięcie w „usuń konto” otworzy okno, w którym będzie znajdował odnośnik potwierdzający chęć wykasowania profilu.

Opinie na temat portalu

Pomimo małej liczby użytkowników serwisu, wielu z nich dość często wypowiada się na temat tego portalu. Zdecydowana większość opinii ma charakter pozytywny (niskie ceny, przyjazny interfejs, spokój, niszowy interfejs), ale część z nich odnosi się do serwisu w sposób negatywny (długi okres wypowiedzenia subskrypcji, okresowe trudności w założeniu konta itd.).

MilosnyKontakt.pl - opinie
MilosnyKontakt
Podsumowanie
MilosnyKontakt to sprawdzony, funkcjonalny, ale i niszowy portal randkowy. Z pewnością pokochają go zwłaszcza ci użytkownicy, którzy szukają niszowych portali, w których można poznać niestandardowe i nietuzinkowe osoby.
Ocena użytkowników0 Votes
Zalety
Okres testowy niewielką opłatą
Wady
Niska popularność portalu
Automatyczne subskrypcja premium
0
MilosnyKontakt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Cafomat – Opinie i Informacje o portalu

Czasami portal randkowy ma bardzo zwyczajną i niczym nie wyróżniającą się formę. Brak swoistej "charyzmy" nie oznacza rzecz...

DateZone – Opinie i informacje o portalu

DateZone.com to jeden z najpopularniejszych portali oferujących sex randki. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że na rynku globalnym jest...

ZaadoptujFaceta – Opinie i Informacje

Randki przez Internet rządzą się swoimi prawami, najczęściej dyktowanymi charakterem witryn randkowych. Feministki twierdzą, że na większości portali...

ChrzescijanskieRandki – Opinie i Informacje

Gdy recenzent katolickiego portalu randkowego słyszy po raz pierwszy o witrynie ChrzescijanskieRandki, ma przed oczami typową stronę społecznościową,...