SexBadoo – Opinie i Informacje

Strona głównaRandkowanieSexBadoo - Opinie i Informacje
Ocena użytkowników129 Votes
1.1
SexBadoo

Powiedzmy to sobie szczerze – portal randkowy SexBadoo nie jest przeznaczony dla „grzecznych” użytkowników i użytkowniczek. Jest to typowy, erotyczny portal społecznościowy, którego celem jest łączenie ze sobą osób, szukających przede wszystkim seksu. Tę cechę witryny podkreśla jej strona główna, panel rejestracyjny, a nawet panel użytkownika. W poniższej recenzji nie będziemy skupiać się na przeznaczeniu tej strony internetowej, bo to doskonale widać już na pierwszy rzut oka. Skupimy się za to na podstawowych informacjach o portalu, kosztach związanych z jego użytkowaniem, a także wielu innych danych, które mogą przydać się przed założeniem konta.

Rejestracja i… pierwsze wrażenia

Portal SexBadoo nie jest typową, romantyczną stroną randkową, ale to wszyscy już dobrze wiemy (np. czytając adres strony). Chcąc się zarejestrować w serwisie, użytkownik klika w odnośnik „Rejestracja” i jego oczom ukazuje się nie kto inny, jak prawie naga kobieta. Wracając do tematu, rejestracja (z tą panią w tle) ma charakter trójetapowy.

W pierwszym z nich podajemy podstawowe dane, to jest:

 • adres e-mail,
 • płeć naszą i tą, którą jesteśmy „zainteresowani”,
 • hasło, za pomocą którego będziemy się logować w serwisie.

W drugim etapie rejestracji podajemy:

 • nasze imię,
 • kraj, w którym mieszkamy,
 • województwo, miasto,
 • aktualny status związku, w którym jesteśmy.

W trzecim etapie rejestracji udostępniamy swoje zdjęcie (choć nie musimy tego robić) i potwierdzamy, że akceptujemy regulamin serwisu. Od razu jesteśmy przekierowywani do panelu użytkownika, przy czym pozostaje nam jeszcze aktywacja konta. Odbywa się ona w tradycyjny sposób, to jest poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który dostarczony jest w przesłanej wiadomości.

Jeśli kogoś rażą błędy w pisowni, to raczej osoba ta nie będzie usatysfakcjonowana treścią przesłanego maila powitalnego. Wygląda to dość mało profesjonalnie, ale wiadomo, że jest to szczegół.

Pierwsze logowanie w serwisie

Po kliknięciu w link aktywacyjny, system przenosi nas od razu do naszego panelu użytkownika. Ten prezentuje się dość przejrzyście, przy czym ciekawie wygląda skrzynka wiadomości, która w pewnym sensie przypomina stare, dobre GG. To również jest szczegół… Od razu też jesteśmy proszeni o uzupełnienie swojego konta w portalu o najważniejsze dane na nasz temat.

Serwis jest być może nieco chaotyczny (zwłaszcza w kontekście aktywacji konta), ale i tak sprawia wrażenie funkcjonalnego. Skąd te nieścisłości? O nich poniżej…

Funkcje kont darmowych i płatnych

SexBadoo to witryna internetowa, która – oprócz tradycyjnego procesu aktywacji konta z maila – wymaga również tzw. opłaty aktywacyjnej. Należy przy tym pamiętać, że opłata ta to po prostu dostęp do podstawowych funkcjonalności konta. W celu zwiększenia liczby dostępnych funkcji należy wykupić dodatkowo pakiety Premium i VIP.

Konto darmowe

Podstawowe konto dostępne w serwisie. Za jego pośrednictwem możemy publikować treści na swoim profilu, przy czym nie możemy podejmować rozmów z innymi osobami i przeglądać większej części udostępnianych przez nich treści. Dane zawarte w koncie darmowym, mogą być przeglądane wyłącznie przez użytkowników posiadających status wiarygodnego użytkownika. Z poziomu tego konta nie można też w sposób zaawansowany wyszukiwać profili innych osób.

Konto zweryfikowane

Podstawowe konto płatne dostępne w serwisie. Wykupienie aktywacji poświadcza, że dana osoba jest dorosła i ma wiarygodny profil. Co ważne – szybkość aktywacji jest uzależniona od sposobu realizacji transakcji. W przypadku przelewu może się ona wydłużyć nawet do 3 dni. W pozostałych przypadkach odbywa się ona natychmiastowo. W ramach konta zweryfikowanego możemy przeglądać profile tylko tych osób, które w swoich ustawieniach wyraziły na to chęć.

Konto VIP

Za pośrednictwem konta VIP, użytkownik może otrzymać dostęp do treści prywatnych, które są udostępniane przez innych użytkowników. Poza tym osoby VIP mogą w przeciągu jednej godziny wysłać aż 10 wiadomości i zamieścić tyle samo komentarzy. Po upływie wspomnianej godziny wszystkie limity są odnawiane. Posiadacze konta VIP nie mają dostępu do publicznych danych użytkowników, ale mogą w każdej chwili zakupić dodatkowy pakiet Premium, dodatkowych usług promocyjnych i kredytów.

Konto Premium

Konto bez żadnych ograniczeń, w ramach którego użytkownik może liczyć na dodatkowe pakiety kredytów i inne prezenty. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza wspomniane kredyty, które wykorzystywane są w celu:

– wysłania zaczepki,
– przesłania ich innemu użytkownikowi,
– wysłania wiadomości hotline, które zobaczą wszyscy użytkownicy,
– zamieszczania w wyróżnionej galerii (na górze strony) swoich własnych zdjęć itd.

Ile to wszystko kosztuje?

Jak łatwo się domyślić, randki dla dorosłych za pośrednictwem serwisu SexBadoo, wcale nie należą do najtańszych.

1. Cena za konto Weryfikacja (aktywacja):

 • Weryfikacja 1 miesiąc (49PLN), a następnie – 49 PLN co 30 dni
 • Weryfikacja 3 miesiące (99PLN), a następnie – 49 PLN co 30 dni
 • Weryfikacja 12 miesięcy (199PLN), a następnie – 49 PLN co 30 dni

2. Cena za konto PREMIUM:

 • Pakiet PREMIUM 1 miesiąc (49PLN) następnie – 49 PLN co 30 dni
 • Pakiet PREMIUM 3 miesiące (99PLN) następnie – 49 PLN co 30 dni
 • Pakiet PREMIUM 12 miesięcy (249PLN) następnie – 49 PLN co 30 dni.

3. Cena za usługę Oferta Specjalna 3x Bonus:

Pakiet weryfikacja (aktywacja) 1 miesiąc + VIP i PREMIUM 1 miesiąc + Pakiet 100 kredytów (49PLN) następnie => 99 PLN co 30 dni

Zrealizowanie transakcji za pośrednictwem przelewu, bądź innej formy jednorazowego uiszczenia opłat, nie wiąże się z automatycznym przedłużaniem subskrypcji. Ma ona miejsce jedynie wtedy, gdy użytkownik decyduje się na zakup usługi poprzez kartę kredytową. Wtedy opłaty za każde z wybranych kont, naliczane są co miesiąc.

Chcąc przerwać subskrypcję, należy zgłosić ten zamiar do administracji serwisu. Zgłoszenie to powinno zostać wysłane najpóźniej w 14 dni przed zakończeniem okresu aktualnej subskrypcji.

Jak usunąć konto w serwisie?

Serwis SexBadoo zapewnia możliwość usunięcia posiadanego konta, ale nie oznacza to, że jest to proces łatwy. Chcąc je usunąć, należy wejść w menu „Ustawienia”, potem w „Ustawienia konta” a następnie kliknąć w odnośnik „Prywatność” (po prawej stronie). Po otwarciu się nowego okna musimy je przewinąć do samego dołu, po czym ukaże się nam odnośnik usuwający konto. Po jego kliknięciu i po potwierdzeniu naszej woli, konto zostaje automatycznie usunięte z zasobów SexBadoo.

Uwaga! Usunięcie konta nie musi oznaczać, że na nasz adres e-mail, nie będą przychodzić powiadomienia z serwisu.

Opinie użytkowników

Może i serwis SexBadoo jest dość kontrowersyjny, ale wśród swoich użytkowników, zbiera on głównie pozytywne opinie. Dotyczą one przede wszystkim:

 • przejrzystego interfejsu,
 • wielu dostępnych i ciekawych funkcji,
 • dużej liczby użytkowników, którzy najczęściej są zorientowani na seks.

Oczywiście można też się spotkać z negatywnymi opiniami na temat tego portalu. Dotyczą one przede wszystkim wysokich opłat za pełny dostęp i automatycznego, comiesięcznego przedłużania ważności subskrypcji przy płatności kartą płatniczą. Można tego uniknąć dokonując płatności przelewem.

 

SexBadoo.net - Opinie
SexBadoo
Podsumowanie
Dla osób, których marzeniem jest bezpieczna seks randka, serwis SexBadoo jest wręcz stworzony. Owszem, nie znajdziemy tu miłości, ale jeśli szukamy przygód, to z pewnością je tutaj znajdziemy. Witrynę tą warto polecić innym, chociażby ze względu na dużą liczbę aktywnych i zweryfikowanych profili. Co więcej, każdorazowo aż kilka tysięcy osób jest dostępnych online.
Ocena użytkowników129 Votes
Zalety
Możliwość płatności przelewem - bez automatycznej subskrypcji
Przejrzystość i funkcjonalność
Wady
Część użytkowników z fake kontami
1.1
SexBadoo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

O czym rozmawiać na pierwszej randce? 17 tematów do rozmów

Pierwsza randka zazwyczaj jest nieco stresująca. W końcu poznajesz kogoś nowego i próbujesz zrobić dobre wrażenie. Kluczem do...

QuickFlirt – Opinie i Recenzja

Jak przyciągnąć do siebie singli z całej, internetowej przestrzeni? Najlepiej stworzyć dla nich portal, który zaoferuje im coś...

DateZone – Opinie i informacje o portalu

DateZone.com to jeden z najpopularniejszych portali oferujących sex randki. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że na rynku globalnym jest...

Randki.org – Opinie i informacje o portalu

Jak korzystać z zasobów portali randkowych? Większość osób robi to na dwa różne sposoby. W pierwszej grupie znajdują...