Erodate – Opinie i informacje o portalu

Strona głównaRandkowanieErodate - Opinie i informacje o portalu
Ocena użytkowników16 Votes
0.7
Erodate

Erodate to portal randkowy, o którym słyszał chyba każdy, kto choć przez dłuższy czas korzystał z Internetu. Celem tego serwisu jest pomoc w nawiązywaniu znajomości i to najczęściej o charakterze erotycznym. Oczywiście nie oznacza to, że za pomocą serwisu nie można znaleźć miłości na całe życie. Zwłaszcza, że ten rodzimy portal codziennie zwiększa liczbę swoich aktywnych Użytkowników.

Podstawowe informacje o Erodate

Erodate to „erotyczny portal społecznościowy”, którego funkcjonowanie opiera się przede wszystkim na rozmowach poprzez chat i udostępnianiu zdjęć. Jak każda, analogiczna strona internetowa, również i ta umożliwia korzystanie ze swych zasobów na trzech „poziomach”, to jest w ramach konta podstawowego (darmowego), konta Premium i konta VIP, będącego dodatkowym pakietem dla konta Premium.

Rejestracja w portalu

Trzeba przyznać, że proces rejestracji w serwisie przebiega szybko i sprawnie.
 1. Osoby chcące założyć w nim konto, rozpoczynają rejestrację od podania własnego imienia, odpowiedniej płci i określenia własnej preferencji seksualnej. Niezbędne będzie też podanie własnej lokalizacji i adresu mailowego, na którym osadzimy nasze konto w serwisie. W trakcie rejestracji trzeba też podać hasło, za pomocą którego będziemy się logować w Erodate. Podczas zakładania konta możemy też wybrać (z odpowiednio rozwijanego menu) własne preferencje i zamiary, dzięki którym osoby umawiające się z nami będą wiedziały, czego mogą oczekiwać od danej relacji. Na marginesie warto zaznaczyć, że serwis umożliwia dość dokładne opisanie swoich preferencji i oczekiwań.
 2. Kolejnym krokiem w procesie rejestracji jest potwierdzenie podanego adresu mailowego. Wygląda ono dokładnie tak samo, jak na każdym innym portalu internetowym. Wystarczy, że wejdziemy w swoją skrzynkę pocztową a następnie klikniemy w odnośnik, który pojawia się w stosownej wiadomości (nawet w folderze SPAM). Po zatwierdzeniu naszego konta, administrator Erodate musi je zaakceptować. Jest to krok niezbędny w celu możliwości korzystania z funkcji dostępnych w serwisie.
 3. Ostatnim etapem rejestracji jest udostępnienie na profilu własnego zdjęcia. Po jego wysłaniu administrator sprawdzi jego poprawność i unikalność. Etap ten jest zresztą niezbędny w celu odblokowania wszystkich możliwości konta.

Atuty serwisu – dlaczego warto na niego postawić?

Portal posiada szereg funkcji, zapewniających Użytkownikowi bezpieczeństwo, komfort zabawy i wygodę użytkowania.
 • Wszystkie zdjęcia w serwisie są dokładnie weryfikowane, dzięki czemu Użytkownicy mogą mieć pewność (przynajmniej w pewnym zakresie), co do wiarygodności udostępnionych przez inne osoby materiałów.
 • Dostęp do serwisu można uzyskać zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i dedykowanej aplikacji mobilnej. Co ciekawe, znacznie większe możliwości oferuje ta druga metoda korzystania z konta, gdyż jest znacznie bardziej praktyczna (i kompaktowa) od swojego webowego odpowiednika.
 • W Erodate zarejestrowanych jest ponad milion Użytkowników, a liczba ta ciągle wzrasta. Dzięki temu Użytkownik korzystający z portalu może być praktycznie pewien, że znajdzie na nim wymarzoną osobę do wspólnej przygody a nawet… wielką miłość na całe życie. Jest to o tyle łatwiejsze, gdyż liczba zarejestrowanych w portalu kobiet i mężczyzn jest mniej więcej równa.
 • Istotną zaletą serwisu jest możliwość skorzystania z pomocy specjalistów w zakresie wykonania odpowiedniego zdjęcia, optymalizacji własnego profilu i umówienia się na pierwszą randkę online. Portal randkowy udostępnia również szereg poradników, dzięki którym spełnienie swojego marzenia o niezwykłej i niezapomnianej randce będzie w końcu możliwe.

Wady serwisu – co można by zmienić?

Jak każdy portal randkowy, również i Erodate ma swoje wady. Największą z nich jest konieczność wykupienia dodatkowych pakietów, w ramach których można poszerzyć możliwości naszego konta. Bez nich jego funkcjonalność jest relatywnie niska, biorąc pod uwagę fakt, że i tak płaci się abonament za określoną usługę. Kolejną wadą systemu jest dość skomplikowany proces usuwania konta. Owszem, wykasowanie profilu jest możliwe, ale dopiero w 7 dni od zaznaczenia takiej funkcji w ustawieniach. Jeśli w tym czasie ponownie zalogujemy się na nasz profil, zostanie on przywrócony, wraz ze wszystkimi jego funkcjonalnościami i udostępnionymi z jego poziomu treściami.

Dodatkowe funkcje, na które warto zwrócić uwagę

Serwis Erodate posiada wiele różnych i innowacyjnych funkcji, których na próżno można szukać na alternatywnych stronach internetowych. Oto niektóre z nich:
 • Hotline, to funkcja w ramach której istnieje możliwość przedstawienia własnych fantazji seksualnych znacznie większej liczbie odbiorców.
 • Seks anonse – tutaj umieszcza się ogłoszenia dotyczące seks ofert z całej Polski i nie tylko. Funkcja ta umożliwia również dokładne zdefiniowanie naszych oczekiwań co do wymarzonego Partnera, Partnerki lub pary.
 • Forum – tutaj można wymieniać się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania serwisu, przypisać się do określonych grup tematycznych, prowadzić seks rozmowy itd.
 • Wiadomości prywatne – to doskonale znana wszystkim funkcja, w ramach której istnieje możliwość prowadzenia rozmowy z wybranym Użytkownikiem.
 • Lista ulubionych profili – to funkcja, dzięki której możemy stworzyć naszą własną listę Użytkowników, z którymi lubimy i chcemy rozmawiać (a może coś więcej?).
 • Lista odwiedzających – w ramach tej funkcji istnieje możliwość przeglądania tych profili, których właściciele zajrzeli ostatnio na nasz profil. Uwaga! Osoby korzystające z kont Premium mogą wejść na nasz profil jako Użytkownicy niewidoczni.
 • Kasowanie komentarzy – Użytkownik serwisu ma możliwość usuwania nieprzychylnych wobec siebie komentarzy, o ile znajdują się one na jego koncie lub też pod udostępnionymi przezeń materiałami.
 • Blokowanie Użytkowników – Erodate oferuje możliwość blokowania niektórych osób, z którymi nie mamy ochoty podejmować jakichkolwiek kontaktów.
 • Erodate BLOG – to miejsce, w którym można znaleźć najlepsze opowiadania erotyczne.

Darmowe konto

Założenie konta w portalu Erodate jest bezpłatne, co nie oznacza jednak, że będziemy sprawnie z nie korzystać nie wykupując konta premium. Na start po wykonaniu prostych zadań jak przejrzeniu kilku profili lub polubieniu zdjęć otrzymamy 60 kredytów – waluty w portalu. Jak można je wykorzystać? Niestety taka suma nie wystarczy na wykupienie dostępu do płatnych funkcji portalu. Przydadzą się one natomiast osobom, które zdecydują się na pełnopłatne korzystanie z portalu. W ramach konta darmowego nie możemy wysyłać wiadomości do innych osób.

Funkcje Premium i VIP

Erodate to portal randkowy, w którym Użytkownik może skorzystać z dwóch odmian kont płatnych: Premium i VIP. Transakcji można tu dokonać za pośrednictwem karty kredytowej, przelewu lub też poprzez wiadomość sms. Zatrzymanie wybranej usługi jest możliwe po wysłaniu jednego sms-a, którego koszt jest zgodny z obowiązującym cennikiem operatora. W ramach konta Premium można:
 • komunikować się z innymi Użytkownikami portalu,
 • zablokować innego Użytkownika,
 • przesyłać zdjęcia w wiadomościach prywatnych,
 • wyświetlać całą zawartość profilu innego Użytkownika,
 • przeglądać listę osób odwiedzających nasz profil,
Uwaga! Z konta Premium mogą skorzystać za darmo wszystkie Panie. Pozostali Użytkownicy nie muszą wykupywać pełnego dostępu do serwisu, lecz wyłącznie przetestować go na 3 lub 15 dni (opłata odpowiednio 5 i 29 złotych). Koszt konta Premium wynosi od 39 złotych z miesięcznym dostępem. W ramach konta Premium VIP można:
 • skorzystać z opcji ukrycia swojego statusu,
 • blokować niechciane wiadomości,
 • ukryć swój profil podczas przeglądania innych profili.
Opłata za konto Premium VIP:
 • 58 zł /15 dni,
 • 78 zł /30 dni,
 • 138 zł / 90 dni,
 • 198 zł / 6 miesięcy.
Uwaga! Konto VIP jest dodatkiem do konta Premium, dlatego obydwu kont nie można użytkować osobno!

Opinie Użytkowników

Erodate to portal randkowy, który ma dość dobre opinie wśród Użytkowników. Pewną wadą jest tu pojawiająca się konieczność wykupu odrębnych pakietów, ale – jeśli stronę tą potraktujemy jako inwestycję – z pewnością inaczej podejdziemy do tego aspektu. Użytkownicy serwisu doceniają również jego interfejs graficzny, specyficzny klimat panujący na portalu i duże spektrum funkcji, dostępnych w ramach najbardziej rozbudowanych wariantów posiadanego konta.

Podsumowanie

Negatywne opinie o Erodate mają najczęściej kontekst finansowy. W pozostałych aspektach portal ten cieszy się uznaniem wśród Użytkowników, którzy doceniają go głównie pod kątem bezpieczeństwa korzystania z serwisu i możliwości weryfikacji wprowadzanych danych przez rozbudowaną moderację.
Erodate - opinie o portalu randkowym
Erodate
Podsumowanie
Erodate to portal, który jest miejscem dla osób szukających erotycznej przygody lub związku bez zobowiązań. Portal nie daje zbyt wielu możliwości w ramach darmowego konta - wyjątkiem są Panie, które w Erodate nie ponoszą kosztów premium.
Ocena użytkowników16 Votes
Zalety
Ponad milion użytkowników
Dokładna weryfikacja zdjęć
Pomoce artykuły poradnikowe
Wady
Ograniczona funkcjonalność w ramach darmowe konta
Spore opłaty za dostęp premium
Skomplikowana procedura usuwania konta
0.7
Erodate

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Tematy, który nie należy poruszać na pierwszej randce

Pierwsza randka zazwyczaj jest nieco stresująca. W końcu staramy się wypaść jak najlepiej unikając popełniania gafy, które przekreśli...

Portal randkowy dla rolników – gdzie szukać miłości?

Miłość jest dla każdego i jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, rolnik też ma prawo kochać. Bądźmy szczerzy - na...

Smartpage – Opinie i Informacje

W Internecie można znaleźć wiele różnych portali randkowych. Niektóre z nich są naprawdę darmowe, a inne... no cóż,...

Ilove.agrobiz – Opinie i Informacje

Jedni mówią, że miłość jest ślepa. Inni, że przychodzi po każdego. Jeszcze inni podkreślają, że trzeba się o...