Elektryczne pojazdy turystyczne

Strona głównaLifestyleElektryczne pojazdy turystyczne

Świat, w którym żyjemy cały czas się zmienia i intensywnie się rozwija. Co za tym idzie, wiele dziedzin życia także dynamicznie się rozwija – i jedną z takich dziedzin jest turystyka. Jest to spowodowane między innymi tym, że coraz więcej osób decyduje się na aktywne spędzanie wakacji. Ludzie coraz częściej chcą poznawać miejsca, do których się udają. Pomocne w zwiedzaniu są elektryczne pojazdy turystyczne.


Artykuł partnera

Co warto wiedzieć o pojazdach turystycznych?

Pojazdy turystyczne są świetną opcją dla osób zajmujących się zorganizowanym zwiedzaniem świata. Taki pojazd może pomieścić 14 osób, w tym kierowcę. Maksymalna prędkość e-pojazdu to 25 km/h – jest to optymalna szybkość jazdy, dzięki której grupa zdąży przyjrzeć się wszystkim, mijanym w trakcie jazdy atrakcjom. 

Producent pojazdów elektrycznych, w tym turystycznych, Frugal oferuje tego typu środki lokomocji w wersji zabudowanej i niezabudowanej. Ten drugi świetnie sprawdzi się w ciepłe, wiosenne i letnie dni. Z kolei w chłodniejsze dni lepiej wybrać zabudowane e-pojazdy. 

Zabudowane pojazdy chronią przed trudnymi warunkami atmosferycznymi takimi, jak deszcz lub wiatr. Jednocześnie ograniczają docierania hałasu z ulic do środka pojazdu. Co więcej, dzięki zabudowanym ściankom nie ma obaw o to, że młodsze dzieci, będące uczestnikami wycieczki, wypadną poza pojazd. Ważne jest przy tym to, że szerokie szyby i zabudowane ścianki nie utrudniają w żaden sposób widoczności!

pomarańczowy pojazd elektryczny

Ekologiczny środek transportu

Pojazdy turystyczne, tak jak inne pojazdy elektryczne, mają ekologiczny charakter. Taki środek lokomocji posiada aż 12 wydajnych, bezobsługowych akumulatorów żelowych 6 V/260 Ah. Pozwalają one na długą, bezawaryjną pracę pojazdu i optymalne wykorzystanie możliwości pojazdu w ciągu dnia zwiedzania. 

Pojazdy elektryczne cechują się również tym, że są ładowane prądem, zatem można je naładować w każdym miejscu, gdzie mamy dostęp do kontaktu. Ładowanie elektryków przypomina ładowanie laptopa lub telefonu. Co więcej, pojazdy turystyczne elektryczne zapewniają samowystarczalność – grupa zwiedzająca nie musi poruszać się komunikacją miejską. Dzięki elektrykom może dostać się w dowolne miejsce bez problemów z przejazdem czy nie do końca komfortowym przejazdem. Poruszanie się takim pojazdem jest bardzo wygodne i na pewno ułatwi oraz uprzyjemni zwiedzanie danego miejsca!

Marka Frugal oferuje nie tylko pojazdy turystyczne, ale również wózki golfowe elektryczne. Wszystkie modele są wykonane z materiałów wysokiej jakości, a ich użytkowanie jest ekologiczne, opłacalne oraz komfortowe! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Jakie druki samokopiujące opłaca się kupić?

Chcesz zaoszczędzić czas i zyskać szybko kopię faktury czy innego dokumentu? W takim razie wykorzystaj do tego druki...

Wskazówki, dzięki którym nie przepłacisz za podróż samolotem

Podróże samolotem mogą kojarzyć się z wysokimi cenami, jednak odpowiednio zaplanowane wcale nie muszą być drogie. Jak nie...

Długopis z grawerem w prezencie

Długopisu używamy codziennie. Odruchowo po niego sięgamy, by zapisać ważną myśl, zrobić listę zakupów lub notatki z wykładu....

Rola węglowodanów w diecie człowieka

Moda na zdrową i szczupłą sylwetkę przyniosła zachętę do wyeliminowania cukru z diety. Jeśli myślisz nad tak radykalnym...