Interaktywny zegarek Tissot T-Touch

Strona głównaLifestyleInteraktywny zegarek Tissot T-Touch

Nowoczesne zegarki Tissot T-Touch zachwycają swoją funkcjonalnością. Trafią w gust miłośników zarówno tradycyjnego zegarmistrzostwa, jak i poszukujących wielozadaniowych smartwatchy. Sprawdź, na czym polega ich fenomen.

Tissot T-Touch Connect Solar to hołd dla dziedzictwa i ukłon w stronę technologii. Urządzenie smart, wyróżniające się „inteligencją” i oferujące liczne udogodnienia, to przyszłość branży. Poznaj jego możliwości – to najwyższa jakość Swiss Made od Tissot.

Zegarek Tissot T-Touch – wyjątkowy design, wyjątkowe możliwości

Tissot T-Touch to dużo więcej niż tylko zegarki – są to zaawansowane i stylowe gadżety. Są to innowacyjne zegarki hybrydowe typu smartwatch. Powstały jako efekt połączenia kunsztu i tradycji zegarmistrzowskiej oraz najnowocześniejszych rozwiązań. 

Zostały uznane za rewolucyjne urządzenia w ofercie szwajcarskiego brandu słynącego do tej pory z tradycyjnych zegarków wyśmienitej jakości. Zegarki Tissot T-Touch w typie smartwatch oferują szereg przydatnych funkcji – niezbędnych dla sportowców, podróżników, wyczynowców czy mężczyzn żyjących głównie w dżungli miejskiej. 

Zegarki Tissot T-Touch są zasilane ekologiczną energią słoneczną. Zastosowano w nich najnowszej generacji, przełomowe ogniwa fotowoltaiczne, dzięki którym z zegarka można korzystać także w trybie offline. Z kolei w trybie online może działać aż do 6 miesięcy. 

Jakie funkcje ma Tissot T-Touch Connect Solar? 

Interaktywny Tissot T-Touch Connect Solar oferuje imponujący zakres funkcjonalności. W prosty sposób skorzystasz z wybranych możliwości hybrydy – z części w trybie online, a z wybranych także offline. 

Zestaw wybranych funkcji Tissot T-Touch Connect Solar:

  • podstawowe – czas (sekundy, minuty i godziny), wieczny kalendarz, strefy czasowe;
  • sportowe – licznik spalonych kalorii, krokomierz, przebyty dystans, wysokościomierz;
  • meteo – temperatura, barometr, trendy pogodowe;
  • timing – pomiar czasu, alarmy, stoper/Lap (Czas okrążenia) /Logbook
  • connected – nadchodzące połączenia, powiadomienia o wiadomościach, funkcja znajdź mój telefon;
  • t-touch – tryb automatycznego uśpienia, tryb eko, blokada;
  • nawigacyjne – kompas, azymut.

Jak obsługiwać zegarek Tissot T-Touch Connect Solar?

Zasady systemu obsługi innowacyjnych zegarków wielofunkcyjnych Tissot T-Touch Connect Solar są proste i intuicyjne. Trzeba po prostu nacisnąć koronkę przez 5 sekund, aż zaświeci się wyświetlacz. Wystarczy delikatnie nacisnąć przycisk lub dotknąć szkło dotykowe, by aktywować funkcje T-Touch Connect Solar. Koronka jest elektroniczna – jej przyciśnięcie pozwoli zatwierdzić wybór lub otworzyć menu. Wykonanie obrotu pozwala na swobodne poruszanie się po menu.

Urządzenie pracuje na opatentowanym, przyjaznym dla użytkownika, ekskluzywnym, szwajcarskim systemie operacyjnym SwALPS. Zegarek jest kompatybilny z systemami operacyjnymi iOS, Android oraz Harmony OS. Zarówno obsługa funkcji, jak i aktualizacji zachodzą w prosty sposób.

Na cyferblacie zegarka nie ma wielu przycisków ani rozbudowanego systemu oznaczeń. Interfejs zegarka jest nowoczesny, ale minimalistyczny, by można było skupić uwagę na tym, co najważniejsze. Czytelny ekran najwyższej jakości MIP (Memory In Pixel) to jedna z zalet Tissot T-Touch Connect Solar.


Artykuł partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Jaki wpływ ma zdrowa żywność na nasze zdrowie i samopoczucie?

W obecnych czasach, każdy z nas stara się coraz to większą uwagę zwracać na to, w jaki sposób...

TOP 3 niezwykłe prezenty ślubne dla Pary Młodej

W niedalekiej przyszłości czeka Cię przyjęcie weselne bliskich osób? Obecnie już odchodzi się od wręczania pościeli i zestawów...

O czym należy pamiętać przy wynajmie mieszkania?

Poszukiwanie mieszkania na wynajem to w obecnych warunkach prawdziwe wyzwanie. Trudna sytuacja na rynku nieruchomości sprawiła, że popyt...

Siatka zgrzewana – gdzie stosować?

Wysokiej jakości siatka zgrzewana znajduje dziś bardzo szerokie zastosowanie. Jest to materiał nie tylko wyjątkowo praktyczny, ale również...