Jakie są trendy w farbowaniu? Zobacz już teraz!

Strona głównaUrodaJakie są trendy w farbowaniu? Zobacz już teraz!

Obecnie koloryzacja to najczęściej wykonywany zabieg w salonach fryzjerskich. Od wielu lat nie słabnie jej popularność, a wręcz rośnie liczba osób farbujących włosy. Nie tylko po to, by pokryć siwe włosy, ale również po to, by jedynie delikatnie poprawić swój wizerunek lub zafundować sobie niewielką zmianę, odświeżenie.


Artykuł partnera

Obecnie koloryzacja to najczęściej wykonywany zabieg w salonach fryzjerskich. Od wielu lat nie słabnie jej popularność, a wręcz rośnie liczba osób farbujących włosy. Nie tylko po to, by pokryć siwe włosy, ale również po to, by jedynie delikatnie poprawić swój wizerunek lub zafundować sobie niewielką zmianę, odświeżenie.

Nowoczesna koloryzacja

Nic dziwnego. Nowoczesna koloryzacja niesie bowiem ze sobą szereg korzyści. Na przestrzeni lat wiele się zmieniło w tej branży na plus. Teraz mamy do czynienie już w dobrymi, wysokiej jakości farbami profesjonalnymi, których używają fryzjerzy i nie tylko. Dzięki zmianie koloru włosów lub zabiegów możemy sobie dodać lub odjąć lat, możemy sprawić, że nasz wizerunek będzie bardziej dziewczęcy, szalony lub na przykład silnie profesjonalny. A jeśli chcemy być na topie, to na jakie trendy w koloryzacjach warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy!

Włosy jak piwo!

Choć brzmi to dziwnie, to piwne włosy podbiły Ameryką i śladami wielu celebrytek podążają kobiety na całym świecie. Chodzi o tak zwane Root Beer Hair – trend w koloryzacji stworzony przez Chrisa Greene z ekskluzywnego salonu w Beverly Hills. Koloryzacja ta daje bardzo ciekawy, naturalny i subtelny, a jednocześnie pełen uroku efekt. Jest to mieszanka brązów głębokich z jaśniejszymi brązami w formie pasemek, które rozświetlają fryzurę, a ich kolor kojarzy się z piwem korzennym. Stąd oczywiście nazwa.

Odważne kolory

Obecnie w ofercie farb profesjonalnych https://www.fryzomania.pl/category/farby-do-wlosow mamy do wyboru bardzo wiele kolorów. Również tych mniej klasycznych, ale podobnież bardzo nasyconych i odważnych. Kolory takie znajdziemy w odsłonach farb trwałych, ale również farb pół-trwałych, a nawet zmywalnych, których trwałość to zaledwie kilka myć. Dlatego też wiele influencerek modowych pokazuje, że warto korzystać z tych możliwości i sprawić sobie włosy lub kilka pasm na przykład w pięknym niebieskim kolorze lub intensywnym różu.

Francuska dziewczęcość

Mimo że ombre czy sombre nadal są wykonywane przez kolorystów, to dużą popularnością cieszy się flamboyage. Jest to francuska koloryzacja która dodaje kobietom dziewczęcości i delikatności, a polega na bardzo delikatnym rozświetleniu fryzury. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Balsamy do ciała – jakie wybrać?

Balsam do ciała to kosmetyk, którego zazwyczaj używa się codziennie. Dzięki niemu skóra na całym ciele jest nawilżona,...

Olej lniany na włosy – jak stosować?

Olej lniany jest popularnym naturalnym środkiem stosowanym od wieków w leczeniu różnych schorzeń. Ostatnie badania wykazały, że olej...

Maseczka z sody oczyszczonej na twarz – jak bezpiecznie stosować?

Soda oczyszczona jest uniwersalnym produktem gospodarstwa domowego, który ma wiele zastosowań, w tym może być używany do przygotowania...

Jak zmyć farbę z włosów i wrócić do naturalnego koloru?

Czy kiedykolwiek farbowałaś włosy na kolor, który nie był Twoim naturalnym odcieniem, a potem tego żałowałaś? Być może...