Randki24 – Opinie i Informacje

Strona głównaRandkowanieRandki24 - Opinie i Informacje
Ocena użytkowników19 Votes
1.6
Randki24

Internetowe portale randkowe nie zawsze są najszybszą drogą do znalezienia bliskiej nam osoby, ale z pewnością jedną z najbardziej ekscytujących. Zwłaszcza że każdy taki portal jest inny, podobnie zresztą jak zarejestrowani na nim ludzie. Randki24 to przykład „esencji” takich serwisów internetowych. Posiada on cechy typowego portalu dla każdego. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Randki24 – Ogólne informacje

Randki24 to portal randkowy, który – zgodnie z treścią zawartą na stronie głównej – jest najszybszym sposobem znalezienia tzw. drugiej połówki. Czy to jest prawda? Nie wiadomo… Niemniej jest to z pewnością klimatyczny serwis dla każdego, kto chce przeżyć „szybką przygodę” jak i cudowną miłość (być może do końca życia).

Jeśli chodzi o pierwsze wrażenia korzystania z serwisu, to były one mieszane. Strona główna portalu nie przypomina strony randek online. Wręcz przeciwnie – ma się wrażenie, że jest to rozbudowany portal z ogłoszeniami. Dopiero po kilku sekundach użytkownik zauważa, że ma do czynienia z typową witryną o tematyce randek online. Co więcej – można odnieść wrażenie, że strona ta trzyma dość wysoki, kulturalny poziom.

Rejestracja w serwisie

Przygodę z serwisem rozpoczynamy wypełnieniem formularza rejestracyjnego/. Podajemy w nim podstawowe informacje dotyczące naszej płci, loginu, hasła i adresu e-mail. Po potwierdzeniu tej części formularza, przechodzimy do drugiego etapu rejestracji, w trakcie którego podajemy znacznie bardziej szczegółowe informacje, to jest miasto zamieszkania, województwo, wzrost, data urodzin, preferencje seksualne itd. Ciekawostką jest również fakt, że na tym etapie definiujemy również podstawowe oczekiwania dotyczące naszego partnera lub partnerki (np. domator, wegetarianin itd.).

Po zatwierdzeniu wszystkich powyższych informacji, potwierdzamy je za pomocą odpowiedniego przycisku, a następnie oczekujemy na wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym. Po jej otrzymaniu, klikamy w przysłany link, dzięki czemu możemy aktywować konto i korzystać z jego pełni możliwości (w wersji bezpłatnej).

Funkcje konta darmowego

Z serwisu Randki24 korzystamy na podstawie dwóch typów kont. Pierwszą z nich jest konto darmowe, w ramach którego możemy:

  • przeglądać profile innych osób,
  • edytować swój profil i uzupełniać jego podstawowe informacje,
  • wrzucić swoje zdjęcie, przy czym należy pamiętać, że musi być to zdjęcie przedstawiające naszą twarz, zdjęcia o tematyce erotycznej mogą nie być akceptowane, itd.

Uwaga! Użytkownicy serwisu, którzy nie posiadają w nim konta, mogą wyszukiwać profile innych osób (również pod kątem wieku i miejsca zamieszkania). Osoby te nie mają natomiast możliwości przeglądania galerii użytkowników i to niezależnie od prezentowanych w nich treści. Dzięki temu można łatwo sprawdzić – i to bez zakładania konta – czy dany serwis faktycznie cieszy się dużą popularnością. W przypadku Randki24 popularność jest faktycznie dość duża.

Funkcje konta premium

Drugi wariant konta to oczywiście konto Premium. W regulaminie można spotkać się z informacją, że jest to usługa o nazwie Pakiet 24 Plus. W ramach tego konta możemy:

  • podejmować w sposób nieograniczony konwersację z innymi użytkownikami,
  • blokować użytkowników, którzy w swoim profilu nie udostępnili zdjęcia,
  • przeglądać listę osób, które ostatnio odwiedziły nasz profil,
  • możliwość korzystania z pełnej historii rozmów.

Reasumując, jeśli chodzi o funkcjonalności, to Randki24 są typową stroną randkową, która w obrębie kont darmowych i Premium oferuje podobne usługi co jej konkurencja.

Już po logowaniu – co dalej?

Randki przez Internet to specyficzna forma poznawania nowych ludzi. Nie inaczej jest w przypadku serwisu Randki24, który oferuje dość duże możliwości swoim użytkownikom.

Trzeba przyznać, że interfejs witryny jest dość toporny. Duża liczba archaicznie usytuowanych linków w połączeniu z dawno nieaktualizowaną stroną główną, tworzą wrażenie, jakby twórcy tej strony zatrzymali się gdzieś w połowie ubiegłego dziesięciolecia. Pewnym utrudnieniem jest też niedopracowane, rozwijalne menu w górnej części interfejsu. Przykładowo po kliknięciu w odnośnik „szukam dziewczyny”, pojawiają się profile mężczyzn, którzy faktycznie szukają kobiet. Na szczęście są to jednak drobne niedogodności, które w dalszej perspektywie nie przeszkadzają w korzystaniu z portalu.

Dużą zaletą serwisu jest jego przejrzystość. Interfejs witryny jest domyślny, dzięki czemu z łatwością poradzi sobie z nim również osoba, która po raz pierwszy ma do czynienia z czymś takim jak randki online.

Korzystając z serwisu Randki24, można mieć wrażenie, że zarejestrowane tu osoby to najczęściej ludzie w średnim i starszym wieku. Oczywiście znajdują się tu również i młodzi użytkownicy, ale jest ich stosunkowo mało.

Koszt Premium – ile kosztuje dostęp do serwisu?

Wykupując usługę Premium, uzyskujemy dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu Randki24. Warto jednak zaznaczyć, że w porównaniu do innych analogicznych witryn, ten portal randkowy jest stosunkowo… tani. Ile kosztuje wykup usługi Premium na określony czas?

  • Jeśli chcemy korzystać z portalu przez 3 miesiące, wydatek, jaki poniesiemy to jedyne 9 złotych.
  • Jeśli chcemy korzystać z portalu przez 6 miesięcy, kosz takiego uczestnictwa wyniesie 16 złotych.
  • Dostęp całoroczny do usług portalu, można wykupić za jedyne 25 złotych. Nie jest to zatem dużo, biorąc pod uwagę fakt, że ceny na niektórych konkurencyjnych stronach, mogą być nawet kilkukrotnie wyższe.

Co warto wiedzieć przy opłacie za konto Premium? Dostęp jest płatny za pomocą standardowych, internetowych metod płatności. Serwis nie oferuje płatnych subskrypcji, dzięki czemu jego użytkownicy nie muszą się martwić niepotrzebnymi kosztami automatycznego przedłużania ważności konta.

Jak usunąć profil – krótka instrukcja obsługi

Usunięcie profilu w serwisie jest dziecinnie proste. Wystarczy się zalogować, wejść w ustawienia konta, a następnie wybrać zakładkę, odpowiednią do usunięcia posiadanego przez siebie konta. Proces ten ma charakter nieodwracalny, co oznacza, że nie można już go przywrócić. Warto zaznaczyć, że późniejsza próba zalogowania się na „starych loginach”, nie będzie wiązać się z przywróceniem konta.

Uwaga! Jeśli w ramach określonego konta były wcześniej wykupione usługi Premium, to – zgodnie z regulaminem – serwis nie ma obowiązku zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.

Opinie na temat portalu

Randki24 to serwis, który – podobnie jak inne portale oferujące randki online – zyskuje zarówno dobre, jak i niezbyt dobre opinie wśród swoich użytkowników. Analizując wpisy poczynione przez aktualnych lub byłych użytkowników systemu, można dojść do wniosku, że:

Najważniejsze zalety korzystania z portalu to niska cena, prosty interfejs, dość duża liczba użytkowników (naszym zdaniem o określonym profilu wiekowym) i przejrzystość regulaminu, czego zresztą nie da się zaprzeczyć.

Wady korzystania z serwisu to anachroniczny (choć funkcjonalny) interfejs, duża liczba nieaktywnych kont i brak aktualizacji, które z pewnością przysłużyłyby się temu portalowi.

Jak zatem ocenić portal randkowy Randki24? Z pewnością jest to witryna o dość pozytywnym charakterze. Można nawet powiedzieć, że na tle wielu innych, alternatywnych portali oferujących randki przez Internet, trzyma ona dość wysoki poziom.

Randki24 - opinie
Randki24
Podsumowanie
Randki24 to ciekawy serwis randkowy online, który - po wprowadzeniu kilku ciekawych aktualizacji - byłby z pewnością ciekawą i znacznie tańszą alternatywą nawet dla dużych, rodzimych serwisów randkowych. Niemniej, naszym zdaniem warto go polecić innym osobom.
Ocena użytkowników19 Votes
Zalety
Niski koszt konta premium
Prosta obsługa
Wady
Przestarzały intefejs
Duża liczby nieaktywnych konta
1.6
Randki24

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

Ilove.agrobiz – Opinie i Informacje

Jedni mówią, że miłość jest ślepa. Inni, że przychodzi po każdego. Jeszcze inni podkreślają, że trzeba się o...

eDarling – Opinie i informacje o portalu

Mało jest w tzw. "polskim internecie" serwisów, które na poważnie podchodzą do kwestii kojarzenia ze sobą potencjalnych par....

Cafomat – Opinie i Informacje o portalu

Czasami portal randkowy ma bardzo zwyczajną i niczym nie wyróżniającą się formę. Brak swoistej "charyzmy" nie oznacza rzecz...

SekretnySexKontakt – Opinie i informacje o portalu

SekretnySexKontakt to portal randkowy, którego funkcjonalność skupia się przede wszystkim na kojarzeniu par zainteresowanych szybkim i niezobowiązującym flirtem....