Pomysł na prezent dla nauczyciela

Strona głównaLifestylePomysł na prezent dla nauczyciela

Wybranie odpowiedniego prezentu dla nauczyciela nie jest łatwe. Z jednej strony prezent musi być oficjalny, a z drugiej chcemy wybrać podarunek, w którym wykażemy się swoim zaangażowaniem. Poniżej przedstawiamy pomysły na prezenty, które z powodzeniem możesz wręczyć swojemu nauczycielowi z okazji zakończenia roku szkolnego, dnia nauczyciela, czy innej specjalnej okazji.

Personalizowany długopis 

Długopis jest jednym z najważniejszych przedmiotów w pracy nauczyciela. Nawet w dobie komputeryzacji, nie straciły one na znaczeniu i są szeroko wykorzystywane w pracy pedagogów – od sprawdzania kartkówek i sprawdzianów, po zapisywanie uczniów na wycieczki szkolne. Piękne, personalizowane długopisy z pewnością umilą nauczycielom pracę i warto im je wręczyć, aby pokazać jak doceniamy to, co robią. Grawerunek może być wykonany zarówno w klasycznym stylu, na przykład imię i nazwisko nauczyciela, jak i mniej oficjalnym, takim jak długopis dla „najlepszego wychowawcy”. Warto także pomyśleć o personalizowanym piórze, które razem z ozdobnym pudełkiem będzie wyjątkowo eleganckim prezentem. Szeroki wybór długopisów personalizowanych znajdą państwo na stronie: https://aleupominek.pl/pl/menu/artykuly-pismienne/parker/dlugopisy-647.html

Zestawy biurowe są bardziej rozwiniętą formą prezentu, niż pojedynczy długopis. Jeżeli chcemy wyjątkowo docenić jakiegoś nauczyciela, to będzie to idealny prezent. Zestawy składają się najczęściej z dwóch lub trzech elementów i występują w różnych konfiguracjach – np. długopis i pióro, długopis z wizytownikiem i brelokiem, czy notes z długopisem. Najczęściej jest możliwość personalizacji większej ilości elementów w zestawie, więc mamy możliwość umieścić na nich więcej tekstu. Jednym z największych plusów zestawów jest to, że ich szata graficzna tworzy jednolitą całość, nadając prezentowi walorów estetycznych.

Indywidualny notes

Kolejna propozycja, podobnie jak długopis, idealnie sprawdzi się wśród zwolenników praktycznych prezentów. Notes jest bardzo często wykorzystywanym przedmiotem w pracy nauczyciela. Pedagodzy mają wiele spraw, których muszą dopilnować, a ich praca często nie kończy się na wyjściu ze szkoły. W takich sytuacjach, notes jest niezbędnym przedmiotem, który mogą łatwo zabrać ze sobą w każde miejsce i wyjąć, kiedy zajdzie potrzeba zapisania kolejnych notatek. Notesy występują w wielu wariantach – od najprostszych, po te bardziej rozbudowane. Wybierając prezent, warto wybrać solidny, dobrze zorganizowany notatnik, który będzie odpowiedni do wszystkich potrzeb pedagoga. Dodatkowo, świetnym pomysłem na prezent dla nauczyciela będzie personalizowany notes, dzięki któremu prezent nabierze wyjątkowego charakteru i pokaże twoje zaangażowanie. Nawet najprostszy napis, nazwisko, czy cytat sprawi, że nauczyciel będzie miał poczucie docenienia jego pracy. 

Medale i statuetki

Nieco innym pomysłem będą medale i statuetki dla nauczyciela. Jest to żartobliwy prezent, który będzie najleszy dla pedagogów, z którymi masz dobry, bezpośredni kontakt. Taki podarunek to gwarancja uśmiechu na twarzy nauczyciela i oryginalności prezentu. Personalizowana statuetka lub medal będą świetną, wyjątkowo ozdobą zarówno klasy czy gabinetu, jak i domu, w którym nauczyciel będzie mógł dumnie ją prezentować. Warto dodać dopisek, który pokaże, jak doceniasz pedagoga, na przykład “najlepszy nauczyciel na świecie” lub “Nauczyciel na medal”. Odmienność prezentu sprawi, że będzie to wyjątkowy podarunek, który pedagog zapamięta na długo.

Personalizowane słodycze

Nie oszukujmy się – kto nie lubi słodyczy? Szczególnie w pracy nauczyciela, która często nie jest łatwa, warto osłodzić mu ją personalizowanymi słodyczami. Czekolada z etykietą, na której będzie nadrukowana dedykacja lub czekoladki w pięknym, ozdobnym kartoniku z cytatem związanym z edukacją to świetny pomysł na prezent dla nauczyciela, który będzie zarówno piękną ozdobą jak i miłym umileniem pracy. 

Jak widać – pomyłów na prezent dla nauczyciela jest bardzo dużo. Możesz wybrać praktyczny, personalizowany długopis, indywidualny notes, czy zestaw, który zawiera różne artykuły biurowe zapakowane. Idealnym i zabawnym docenieniem pracy pedagoga będzie medal lub statuetka, a personalizowane słodycze będą wspaniałym osłodzeniem codzienności nauczyciela. Warto wybrać taki podarunek, który najbardziej odpowiada charakterowi nauczyciela i jego relacji z uczniami.


Artykuł partnera
  • Tagi
  • #

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

James Bond – wszystkie filmy agenta 007 po kolei

Od wydania pierwszego filmu o Jamesie Bondzie minęło już 60 lat. Przez ten czas agent 007 zebrał pokaźne...

Seks tantryczny – na czym polega i jak praktykować?

Chcesz przenieść swoje życie intymne na wyższy poziom? Jeśli tak, to powinieneś dowiedzieć się o seksie tantrycznym. Seks...

Esperal Tomaszów Mazowiecki – wszywka alkoholowa: jak działa i czy warto z niej korzystać?

W dzisiejszych czasach alkoholizm stał się poważnym problemem społecznym na całym świecie. Statystyki dotyczące uzależnienia od alkoholu są...

Mechelinki w styczniu 2023? Sprawdź dlaczego warto się tam wybrać!

Apartamenty w Mechelinkach największym zainteresowaniem cieszą się w sezonie wakacyjnym. Nie oznacza to jednak, że morze nie ma...