6 przykładów tanich gadżetów reklamowych, które możesz sprezentować

Strona głównaBiznes6 przykładów tanich gadżetów reklamowych, które możesz sprezentować

Chcesz dodawać upominki do paczek? To świetny pomysł! Podpowiadamy najlepsze rozwiązania.

Buduj markę drobnymi upominkami

Jedną z dobrych praktyk marketingowych jest dodawanie swoim klientom do zamówień materiałów promocyjnych. Nawet symboliczna kartka z podziękowaniem za wybór właśnie Twojej marki będzie bardzo miłym gestem, który przez wielu zostanie doceniony. Jeżeli zależy Ci na tym, by klienci wracali, by kolejne zakupy również robili w Twoim sklepie, spraw, by poczuli się wyjątkowo. W jakie tanie gadżety możesz zainwestować? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najciekawszych propozycji.

Tanie gadżety reklamowe

  1. Ulotka reklamowa z podziękowaniem – zleć wydrukowanie spersonalizowanych kartek z logo Twojej firmy. Dołącz do nich odpowiedni tekst, który w zależności od Twojej grupy docelowej będzie poważny lub zabawny. Idealnie, jeśli zwróci na siebie uwagę i zapadnie w pamięć. Podziękuj za zakupy oraz zachęć do kolejnych. Możesz dołączyć ciekawą grafikę, obrazek, zdjęcie.
  2. Ołówek z logo – niedrogi drobiazg, dla którego każdy znajdzie zastosowanie. Możesz wybrać najtańszą wersję z gumką lub np. ołówki stolarskie, jeśli sprzedajesz narzędzia. Ołówek nie jest dużym kosztem, a dzięki niemu Twoje logo będzie towarzyszyć klientowi podczas jego codziennej pracy.
  3. Notes promocyjny – kolejna propozycja przydatnych gadżetów. Notesy reklamowe z nadrukowaną nazwą Twojej firmy na pewno będzie się świetnie prezentował na biurkach Twoich klientów.
  4. Torby reklamowe – niech odbiorcy mają więcej frajdy z odpakowywania zamówienia. Zrób im niespodziankę i spraw, że ich nowo nabyte produkty zyskają klasę. Umieść je w eleganckiej papierowej torbie z logo Twojej firmy. Ty zrobisz dobre wrażenie, a klient otrzyma torbę, którą będzie mógł jeszcze do czegoś wykorzystać.
  5. Odblaski z nadrukiem – świetny pomysł na materiał reklamowy, który może zapobiec nieszczęśliwemu wypadkowi. Odblaskowe opaski, breloczki to idealny gadżet do wszelkiego rodzaju zamówień z artykułami szkolnymi, zabawek oraz innych produktów dla dzieci lub młodych rodziców. Wybierając tego rodzaju prezent do paczki, nie tylko zwiększysz rozpoznawalność swojej marki, ale również zadbasz o widoczność najmłodszych użytkowników ruchu na drodze.
  6. Długopisy reklamowe – te warto mieć w firmie w każdej ilości. Dołączaj je dla klientów, rozdaj pracownikom, niech ich dzieci używają ich w szkole, a żony u siebie w pracy. Niech Twoje logo będzie rozpoznawalne. To jeden z gadżetów, które zawsze spotykają się z uznaniem. Wybierz kolorystykę długopisów, związaną z Twoją marką.

Kiedy dodawać prezenty do paczek?

Wybierając tanie gadżety reklamowe, postaraj się dostosować je do swoich odbiorców. Zacznij od stworzenia profilu swojej grupy targetowej i pomyśl, który z materiałów promocyjnych dołączony do paczki, spotka się z największym uznaniem. Rodzaj prezentu możesz dostosować adekwatnie do wartości złożonego zamówienia.

Dobrze jest rozważyć nieco droższe prezenty dla klientów, których zakupy przekroczyły pewien próg cenowy. Będzie to dodatkowa zachęta do tego, by zamawiać więcej. Możesz też nagradzać stałych klientów i dokładać im podarunek np. do dziesiątej paczki. To miły gest, który pozwala budować relację i lojalność.


Artykuł partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Podobne artykuły

7 zasad optymalizacji SEO dla marki

Jeszcze większa rozpoznawalność marki przekładająca się na lepsze wyniki sprzedaży i zyski to także efekty optymalizacji SEO. Jeżeli...

Jak oszacować ryzyko dla funduszu ETF?

Choć fundusze ETF traktowane są przez inwestorów jako bezpieczna przystań, to musimy pamiętać, że podobnie jak wiele innych...

Najdroższe monety 2 złotowe – ile są warte kolekcjonerskie dwuzłotówki?

Kolekcjonerskie 2-złotówki wybijane były w latach 1995 - 2014 roku. Monety z początku serii przez niski nakład dzisiaj...

Jak otworzyć kebab i ile można zarobić?

Kebab jest jednym z najpopularniejszych fast foodów w Polsce. Z odpowiednim zaangażowaniem oraz dobrymi produktami można naprawdę nieźle...