Ocena użytkowników290 Ocen
4.2
Mydates

Cokolwiek chciałoby się powiedzieć na temat Mydates, jest to zawsze – choć w pewnym stopniu – reklamą tegoż portalu randkowego. Liczba użytkowników przekraczająca 700 tysięcy osób, ukierunkowanie na różne relacje i przejrzysty interfejs to tylko niektóre z jego atutów. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej witryny internetowej?

Darmowy

Nie

Wiek

+18

Aplikacja

Tak

Przeznaczenie

Randka

Informacje o portalu

Jedną z charakterystycznych cech portalu jest jego ukierunkowanie na potrzeby osób młodych. Widać to zwłaszcza na przykładzie średniej wieku wszystkich użytkowników, która oscyluje w okolicach 23 – 25 lat. Portal ten nie jest stworzony wyłącznie dla „poszukiwaczy miłości”. Wręcz przeciwnie – za pośrednictwem witryny można też znaleźć przyjaciela, osobę z którą chciałoby się popisać, lub też partnera (partnerkę) do wspólnego wyjścia na miasto. Jednym słowem, jest to uniwersalna platforma dla wszystkich.

Rejestracja i pierwsze logowanie w portalu

Rejestracja w portalu Mydates jest bardzo prosta i opiera się na kilku podstawowych krokach.

 1. Podajemy podstawowe dane o nas i o naszych oczekiwaniach. Chodzi tu oczywiście o naszą płeć, ale też o płeć osób, których szukamy za pośrednictwem platformy.
 2. Definiujemy naszą nazwę użytkownika i hasło, za pośrednictwem których będziemy logować się w serwisie.
 3. Podajemy nasz adres e-mail, na którym zostanie utworzone konto nowego użytkownika.

Po zatwierdzeniu wszystkich powyższych danych, na nasze konto mailowe zostanie wysłana wiadomość, w której znajdzie się odnośnik do aktywacji konta w serwisie. Po kliknięciu w znajdujący się w mailu link, możemy po raz pierwszy zalogować się na naszym koncie.

Samo logowanie to nie wszystko. Posiadacz nowego konta powinien uzupełnić jak najwięcej informacji na swój temat. Co ważne – Mydates nie jest typowym portalem dla osób poszukujących wyłącznie seksu, toteż informacje które przekazujemy w ramach naszego profilu, nie mają intymnego i wstydliwego wydźwięku.

Dane użytkowników i wyszukiwanie kont – podstawowe informacje

Portal randkowy posiada bardzo rozbudowany interfejs, umożliwiający szczegółowe opisanie naszych cech osobowościowych (i nie tylko dotyczących wyglądu). Warto udostępnić jak najwięcej informacji o sobie, gdyż w ten sposób znalezienie wymarzonej osoby dla siebie, stanie się o wiele łatwiejsze. Nie bez znaczenia jest również fakt, że serwis posiada zaimplementowany algorytm dopasowania profili. Dzięki niemu znalezienie osoby pasującej do nas jest znacznie mniej czasochłonne!

To jednak nie wszystko! Serwis posiada rozbudowaną wyszukiwarkę profili, za pomocą której można łatwo wyszukać interesujące nas osoby, biorąc pod uwagę ich cechy szczególne. Ciekawą funkcją tej wyszukiwarki jest możliwość przeglądania wyłącznie tych profili, których użytkownicy byli aktywni w ostatnim czasie.

Konto darmowe

Na start po rejestracji konta otrzymujemy 100 darmowych monet, co pozwala na wstępne przetestowanie portalu. W bezpłatnej wersji konta możemy się zapoznać z jego funkcjonowaniem oraz wysłać 2 wiadomości. Niestety dalsze aktywne korzystanie z portalu MyDates wiąże się z zakupem dodatkowych monet.

Konto Premium – warto, czy nie?

Dzięki serwisowi Mydates randki przez internet są o wiele łatwiejsze (i skuteczniejsze), ale – niestety – są one możliwe tylko po wykupieniu określonej liczby „Monet”. Portal nie funkcjonuje w oparciu o model konta Premium, co zresztą jest istotną zaletą ze względu na brak konieczności „wiązania się” z witryną na dłużej.

Wspomniane „Monety” można przeznaczyć głównie na wysyłanie wiadomości do wybranych osób. Istnieje również możliwość spożytkowania ich na różnego rodzaju prezenty, które – w dowolnej formie – można wysyłać innym użytkownikom. Tak czy inaczej, możliwość płatności z wykorzystaniem wewnętrznego środka płatniczego jest bardzo wygodna i – bądźmy szczerzy – dość opłacalna.

Ile to kosztuje – warianty płatności i funkcjonalności z nimi związane

Użytkownik serwisu Mydates może skorzystać z różnych wariantów korzystania ze swojego konta:

 • wariant darmowy, w ramach którego można korzystać wyłącznie z podstawowych funkcji portalu,
 • zakup 110 monet za 9.99 złotych,
 • zakup 720 monet za 49.99 złotych,
 • zakup 3850 monet za 249.99 złotych.

Osoba korzystająca z portalu za darmo, może:

 • przeglądać zawartość swojego profilu i edytować ją,
 • przeglądać listę odwiedzin i obserwować innych użytkowników serwisu,
 • logować się w portalu i dokonywać zmian w obrębie treści i funkcjonalności swojego konta.

Po wykupie płatnego pakietu monet, możliwości wybranego konta rozszerzają się o:

 • funkcję prowadzenia korespondencji z innymi osobami,
 • funkcję wysyłania upominków do wybranych osób.
 • funkcję organizacji list ulubionych, itd.

Po wykorzystaniu 100 darmowych monet, możemy kupić interesujący nas pakiet. Płatności dostępne za pośrednictwem: Przelewy 24, karty płatniczej, Google Pay, PayU, Blik, PayPal, PaySafeCard, Sofort.

Najważniejsze funkcje serwisu – co warto o nich wiedzieć?

Mydates to portal randkowy, który posiada wiele ciekawych funkcji, bez których randki przez Internet z pewnością nie byłyby tak ciekawe i wciągające. Mowa tu przede wszystkim o funkcjach:

 • Dopasowania – dzięki której użytkownik może przejrzeć listę osób, które mieszkają blisko niego i spełniają jego kryteria osobowościowe,
 • Ulubione – polegającej w głównej mierze na stworzeniu listy osób, które w szczególny sposób przypadły nam do gustu,
 • Odwiedzający – za pomocą której użytkownik może sprawdzić, kto ostatnio przeglądał zawartość jego profilu.

Jak usunąć konto w portalu?

Usunięcie konta w Mydates jest bardzo proste, choć trwa ono zdecydowanie dłużej, niż w wielu innych portalach wykorzystujących wewnętrzne metody płatności.

Jeśli chcemy usunąć konto w portalu, musimy napisać stosowną wiadomość do administracji serwisu. Na szczęście nie wymaga się tu przesyłania jakichkolwiek formularzy. Wystarczy, że prześlemy na odpowiedni adres mailowy wiadomość, w której treści znajdą się:

 • informacja o nazwie naszego konta użytkownika (wystarczy login),
 • informacja o adresie mailowym, na którym znajduje się wybrane konto,
 • informacja o chęci usunięcia konta.

Administracja dokładnie zweryfikuje wszystkie przekazane dane. Dzięki temu unika się sytuacji, w której sfrustrowany użytkownik mógłby przesłać dane do konta innej osoby.

Opinie na temat portalu – wady i zalety

Mydates to portal randkowy, który – podobnie jak wiele innych, analogicznych serwisów – ma swoje wady i zalety. Najwięcej do powiedzenia mają na ten temat użytkownicy portalu, którzy – wśród atutów – wymieniają między innymi:

 • Uniwersalność portalu – Mydates to serwis dla wszystkich. Dzięki temu trzyma on pewien określony poziom, który przyciąga osoby szukające poważniejszych relacji.
 • Duża liczba zarejestrowanych (i aktywnych) kobiet, których konta stanowią aż 60 procent wszystkich kont zarejestrowanych na łamach serwisu.
 • Możliwość dopasowania wybranych użytkowników wyłącznie w oparciu o własne kryteria. Dzięki temu osoby zarejestrowane w serwisie mogą o wiele szybciej znaleźć wymarzonego partnera lub wymarzoną partnerkę.
 • Prosty system płatności, dzięki któremu korzystanie z portalu jest łatwiejsze. Zaletą Mydates jest też brak jakichkolwiek ukrytych opłat!
 • Niskie ceny. Zakup monet za pośrednictwem witryny jest znacznie bardziej opłacalny, aniżeli w przypadku wielu innych, alternatywnych stron www.

Rzecz jasna portal randkowy Mydates posiada też swoje wady. Jak wcześniej wspomnieliśmy średnia wieku jest dosyć niska – portal może nie być najlepszym wyborem dla osób szukających partnera lub partnerki w dojrzałym wieku.

Mydates - opinie i informacje o portalu
Mydates
Podsumowanie
Mydates to profesjonalny porta randkowy, dzięki któremu randki przez Internet są o wiele łatwiejsze i... przyjemniejsze. Na szczególną uwagę zasługuje tu interfejs witryny, która została zaprojektowana w ten sposób, by jak najefektywniej uprościć sposób korzystania z niej. Nie bez znaczenia jest też możliwość w miarę szybkiego usunięcia konta, choć - ze względu na odpowiedź administracji - może ona zostać nieco rozłożona w czasie.
Funkcjonalność
Aktywność użytkowników
Koszt premium
Ocena użytkowników290 Ocen
Zalety
Brak automatycznie przedłużanych subskrypcji premium
Duża liczba użytkowników
Wiele możliwych metod płatności
Darmowe monety na start - możliwość sprawdzenia pełnej funkcjonalności
Wady
Koszt monet może być wysoki dla aktywnych użytkowników
4.2
Mydates