Portale randkowe

Zanim zarejestrujesz swoje konto na portalu dla singli koniecznie sprawdź naszą recenzję oraz opinie użytkowników. Tutaj znajdziesz informacje o funkcjonalności portalów, kosztach premium oraz przede wszystkim opinie osób z nich korzystających.

Popularne portale randkowe – Opinie

Swatka – Opinie i recenzja portalu randkowego

Swatka – Opinie i recenzja portalu randkowego

Miłość w życiu człowieka pojawia się w wielu różnych i często nieprzewidywalnych sytuacjach. Trudno czasem przewidzieć, w jakich okolicznościach trafimy na tą jedyną i wyjątkową osobę....

Portal randkowy MyDwoje – Opinie i informacje

Portal randkowy MyDwoje – Opinie i informacje

Jak stworzyć portal randkowy, który będzie łączył w sobie przyjazny interfejs, wygodę użytkowania, bezpieczeństwo danych i uczciwą formę współpracy z użytkownikiem? Najlepiej zaprojektować...

TwojaSeksRandka – Opinie o portalu dla kochanków

TwojaSeksRandka – Opinie o portalu dla kochanków

Doświadczenia i preferencje seksualne mogą zarówno dzielić, jak i łączyć. Portal Twojaseksrandka jest ukierunkowany na kojarzenie ze sobą osób, które chcą przeżyć seksualną przygodę...

Singles50 – portal randkowy dla dojrzałych

Singles50 – portal randkowy dla dojrzałych

Zdecydowana większość portali randkowych jest przeznaczona wyłącznie dla osób młodych. Zjawisko to ma oczywiście swoje dobre i złe strony, choć nie da się ukryć, że z tzw. "portali dla...

Przeznaczeni – informacje i opinie o portalu

Przeznaczeni – informacje i opinie o portalu

W wirtualnym świecie istnieje niewiele portali randkowych z wartościami. Przeznaczeni to serwis, który wyłamuje się z tych tendencji. Już na stronie głównej portalu można znaleźć wpis, że...

Be2 – opinie i informacje o portalu randkowym

Be2 – opinie i informacje o portalu randkowym

Portal Be2 to jeden z najdłużej działających serwisów randkowych. Zarejestrowanych w nim jest około 2 milionów użytkowników na całym świecie, co daje równowartość obecnemu zaludnieniu...

Portal randkowy Erodate – najważniejsze informacje

Portal randkowy Erodate – najważniejsze informacje

Erodate to portal randkowy, o którym słyszał chyba każdy, kto choć przez dłuższy czas korzystał z Internetu. Celem tego serwisu jest pomoc w nawiązywaniu znajomości i to najczęściej o...

Jaki portal randkowy wybrać?

Podczas wyboru portalu randkowego nie należy kierować się wyłącznie opiniami użytkowników. Ważne jest dopasowanie serwisu do Twoich potrzeb. Wiele portali skupia osoby bez względu na przedział wiekowy czy cel randkowania przez internet.

Szukając stabilnego związku należy więc odrzucić portale, które skupiają randkowiczów szukających przelotnej przygody. Podobnie sprawa wygląda jeśli ważne jest dla Ciebie wiek, wyznanie wiary czy wykształcenie.

W dobie internetu, istnieje wiele portali, które spełniają nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania użytkowników. Niebawem w naszym serwisie znajdziesz rankingi najlepszych portali randkowych w zależności od potrzeby – ze względu na popularność, aktywność użytkowników, koszt usługi oraz wiele innych czynników. Jeśli masz doświadczenia z randkami online zostaw swoją opinię i pomóż nam budować rankingi.

Na co uważać rejestrując się w portalu towarzyskim?

Największym ryzykiem cechują się nowe portale randkowe, o których nie wiele pisze się w internecie. Wiele kontrowersji wśród użytkowników serwisów towarzyskich wywołuje automatycznie przedłużany dostęp do konta premium – bez którego najcześciej po prostu nie da się nawiązywać nowych znajomości.

Oczywiście nie demonizujemy serwisów, którą automatycznie przedłużają dostęp. Również renomowane portale posiadają taką funkcję – najczęściej jako opcjonalną formę płatności, którą użytkownik może (ale nie musi) aktywować.

Automatycznie odnawiane konto premium wiąże się pewnym zasadnicznym ryzykiem. W momencie zaprzestania korzystania z portalu randkowego możemy zapomnieć o tej funkcji. Nadal jednak pieniądze będą pobierane z naszego konta. Warto o tym pamietać i jeśli portal z góry narzuca automatyczne odnowienie pilnować zakończenia okresu rozliczeniowego – odpowiednio wcześniej informując portal o decyzji anulowania subskrypcji.

Okres przed jakim należy wysłać informacji o rezygnacji waha się od 3 do nawet 14 dni przed końcem okresu abonamentowego. Szczegóły na ten temat znajdują się w regulaminie portalu. Przeczytanie go powinno być pierwszym krokiem przed zarejestrowaniem konta – a tym bardziej opłaceniem konta premium.

Popularność portalu randkowego to nie wszytko

Liczba aktywnych użytkowników jest z pewnością ważna informacją mówiącą o popularności danego portalu randkowego. Podczas wyboru warto jednak spojrzeć w pierwszej kolejności na przeznaczenie portalu. Może nim być oferowanie usług do wszystkich singli lub konkretnych grup osób.

Coraz więcej nowych portali decyduje się na zawężenie grupy odbiorców – przykładowo osoby po 40 roku życia, szukających stałego związku lub w nieco frywolniejszej wersji znajomości opartej na seksie. Takie portale towarzyskie skupiają mniejszą ilość użytkowników, jednak ich zaletą są jasne intencje zarejestrowanych singli.

Może się więc okazać, że o wiele szybciej znajdziemy bratnią dusze, szukając jej na niszowych portalach o sprecyzowanej charakterystyce użytkowników. Jeśli już znajdziesz portal odpowiadając Twoim wymaganiom, pozostaje zapoznać się z kosztami konta premium oraz oczywiście opiniami samych użytkowników.

Niestety najczęściej wysoka jakość portalu randkowego idzie w parze z pewnymi kosztami dostępu do pełnej funkcjonalności. O ile sama rejestracja praktycznie zawsze jest darmowa, to dopiero wykupienie konta premium umożliwia swobodne korzystanie z portalu oraz sprawne nawiązywanie nowych kontaktów. Zakres cen jest szeroki – od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu złotych za miesięczny dostęp.